2019 -2020 оқу жылының 1 жартыжылдығына үйірмелер, клубтар, спорт секцияларының сабақ кестесі
№ |
Үйірме атауы |
Апта күні |
Уақыт |
Орын Кабинет |
Жетекші |
1 |
" Табиғат әлемінде" үйірмесі |
Жұма |
12.05-12.45
|
17 |
Ж.Н Таукелова |
2 |
" Табиғат әлемінде" үйірмесі |
Сейсенбі |
18.05-18.45 |
11 |
И.А Кукуруза |
3 |
" Табиғат әлемінде" үйірмесі |
Жұма |
17.20-18.00 |
|
А.Н Тлеубердинова |
4 |
" Табиғат әлемінде" үйірмесі |
Бейсенбі |
18.05-18.45 |
26 |
О.В Макаревич |
5 |
«Абайтану»үйірмесі
|
Сенбі
|
9.00-9.40 10.00-10.40 |
2 |
Б.Р Садыкова |
6 |
«Логикалық математика» үйірме |
Бейсенбі |
11.25-12.05 |
28 |
Ж.К Уалиева |
7 |
«Логикалықматематика»үйірме
|
Сәрсенбі |
11.25-12.05 |
16 |
Л.В Ромашова |
8 |
«Логикалықматематика»үйірме |
Сәрсенбі |
11.25-12.05 |
18 |
Ж.К Жакиянова |
9 |
«Логикалықматематика»үйірме |
Сәрсенбі |
11.25-12.05 |
12 |
Д.С Каримова |
10 |
«Логикалықматематика»үйірме |
Сәрсенбі |
11.25-12.05 |
15 |
Д.С Касанова |
10 |
«Логикалықматематика»үйірме |
Жұма |
11.25-12.05 |
13 |
А.Н Мусалинова |
12 |
«Логикалықматематика»үйірме |
Жұма |
11.25-12.05 |
11 |
Г.В Белова |
13 |
« Қызықты грамматика»үйірме |
Сейсенбі |
11.25-12.05 |
28 |
Ж.К Уалиева |
14 |
«Қызықты грамматика» үйірмесі |
Бейсенбі |
11.25-12.05 |
16 |
Л.В Ромашова |
15 |
«Қызықты грамматика» үйірмесі |
Сейсенбі |
11.25-12.05 |
17 |
Ж.К Жакиянова |
16 |
«Қызықты грамматика» үйірмесі |
Жұма |
10.35-11.15 |
12 |
Д.С Каримова |
17 |
«Қызықты грамматика» үйірмесі |
Жұма |
11.25-12.05 |
15 |
Д.С Касанова |
18 |
«Қызықты грамматика» үйірмесі |
Сейсенбі |
11.25-12.05 |
13 |
А.Н Мусалинова |
19 |
«Қызықты грамматика» үйірмесі |
Жұма |
11.25-12.05 |
11 |
Г.В Белова |
20 |
«Орыс тілінің ғажайыптары» үйірмесі |
Жұма |
17.20-18.00 |
13 |
Л.В Альсеитова |
21 |
«Орыс тілінің ғажайыптары» үйірмесі |
Сейсенбі |
17.20-18.00 |
15 |
М.К Жапарханова |
22 |
«Орыс тілінің ғажайыптары» үйірмесі |
Бейсенбі |
17.20-18.00 |
11 |
Г.В Белова |
23 |
«Орыс тілінің ғажайыптары» үйірмесі |
Жұма |
17.20-18.00 |
17 |
К.Ж Искажимова |
24 |
«Орыс тілінің білгірлері» үйірмесі |
Дүйсенбі |
18.05-18.45 |
14 |
Л.А Хмыз |
25 |
«Орыс тілі білгірлері» үйірмес |
Дүйсенбі |
18.05-18.45 |
18 |
Т.А Грайко |
26 |
«Орыс тілі білгірлері» үйірмесі |
Дүйсенбі |
18.05-18.45 |
13 |
А.Н Мусалинова |
27 |
«Орыс тілі білгірлері» үйірмесі |
Сәрсенбі |
18.05-18.45 |
18 |
Ж.Н Таукелова |
28 |
«Математика және құрастыру» үйірмесі |
Сәрсенбі |
18.05-18.45 |
14 |
Л.А Хмыз |
29 |
«Математика және құрастыру» үйірмесі |
Жұма |
18.05-18.45 |
18 |
Т.А Грайко |
30 |
«Математика және құрастыру» үйірмесі |
Жұма |
18.05-18.45 |
13 |
А.Н Мусалинова |
31 |
«Математика және құрастыру»үйірмесі |
Бейсенбі |
18.05-18.45 |
28 |
Ж.Н Такелова |
32 |
Би үйірмесі |
Сейсенбі Бейсенбі Сенбі |
15.00-17.00 15.00-17.00 12.00-14.00 |
Кіші зал |
А.Т Шогманова |
33 |
«Поэзия және проза еліне Саяхат»әдеби студиясы |
Сенбі |
12.00-12.40 12.40-13.20
|
20 |
Г.Ж Бергузинова |
34 |
Робототехника үйірмесі |
Сенбі |
9.00-11.00 |
8 |
А.Т Коммунист |
35 |
" Информатика English» |
Сенбі |
9.00-11.00 |
10 |
Д.К Масакбаева |
36 |
Домбыра үйірмесі |
Сейсенбі Сенбі |
12.30-15.10 11.00-14.20
|
Актзалы |
А.А Муханова |
37 |
Вокалдық үйірме |
Сейсенбі Бейсенбі Сенбі |
14.00-16.25 12.05-14.00 9.00-11.25 |
1 |
А.М Кенесбаева |
38 |
Би үйірмесі
|
Сенбі
|
13.40-15.00 |
Кішізал |
Е.А Щеглов |
39 |
Ырғақты гимнастика
|
Сейсенбі Бейсенбі
|
11.00-13.20 11.20-14.00
|
Кішізал |
Е.А Щеглов |
40 |
Конькимен жүгіру спорт секциясы |
Сейсенбі Сенбі |
12.50-14.10 10.20-11.40 |
Спорт Залы
|
Н.Г Петухов |
41 |
Баскетбол спорт секциясы |
Бейсенбі Жұма Сенбі |
12.50-14.10 16.20-18.20
14.00-17.00 |
Спорт зал |
Е.С Сембаев |
42 |
Үстел теннисінің спорт секциясы
|
Сейсенбі Сенбі
|
15.50-16.30 11.40-12.20
|
Спорт залы |
Н.Г Петухов |
43 |
Тоғыз құмалақ секциясы |
Сенбі
|
9.00-9.40 |
Шахмат кабинеті
|
А.Т Даутекова |
44 |
Футбол секциясы |
Дүйсенбі Сәрсенбі
|
15.40.16.20 12.50-14.10 |
Спортзал Стадион |
Н.Г Петухов |
45 |
Волейбол секциясы |
Дүйсенбі Сейсенбі Сәрсенбі Сенбі |
12.50-14.10 15.50-16.30 14.50-16.40 9.40-10.20 |
Спорт залы |
А.Т Даутекова |
46 |
Шаңғы спорты секциясы |
Бейсенбі |
14.50-16.10 |
Спортзал Стадион |
А.Т Даутекова |
47 |
Шахмат үйірмесі |
Сәрсенбі Бейсенбі Жұма |
11.20 -15.20 11.20 -15.20 11.20 -15.20 |
Щахмат кабинеты |
К.Х Дукенбаев |
48 |
Кекушинкай каратэ секциясы |
Сейсенбі Бейсенбі Сенбі |
19.00 -20.00 |
Кішізал |
Ж.А Молдатай |
49 |
Футбол, баскетбол спорт секциясы (жексенбі) |
Жексенбі
|
12.00-15.00 |
Спорт зал |
А.А Кукешов |
2 жартыжылдыққа үйірмелер, клубтар, спорттықсекцияларының сабақтары
2018-2019 оқу жылы кестесі
№ |
Үйірме атауы |
Апта күні |
уақыты |
Орын кабинет |
Басшы |
1 |
"Табиғат әлемінде" үйірмесі |
Жұма |
13.00-13.40
|
15 |
Ромашова ЛВ |
2 |
"Табиғат әлемінде" үйірмесі |
Жұма |
12.00-12.40 |
18 |
Жакиянова ЖК |
3 |
"Табиғат әлемінде" үйірмесі |
Бейсенбі |
11.00-11.40 |
12 |
Каримова ДС |
4 |
«Абайтану»үйірмесі
|
сенбі
|
9.00-9.40 10.00-10.40 |
2 |
Садыкова БР |
5 |
« Логикалық математика»үйірмесі |
сейсенбі |
12.05-12.45 |
13 |
Альсеитова ЛВ |
6 |
« Логикалық математика»үйірмесі |
Жұма |
12.00-12.40 |
16 |
Жапарханова МК |
7 |
« Логикалық математика»үйірмесі |
Сәрсенбі |
12.05-12.45 |
11 |
Белова ГВ |
8 |
« Логикалық математика»үйірмесі |
Сәрсенбі |
12.05-12.45 |
1 7 |
Искажимова КЖ |
9 |
«Қызықты грамматика»үйірмесі |
жұма |
12.05-12.45 |
13 |
Альсеитова ЛВ |
10 |
«Қызықты грамматика»үйірмесі |
Бейсенбі |
12.00-12.40 |
16 |
Жапарханова МК |
11 |
«Қызықты грамматика»үйірмесі |
Бейсенбі |
12.05-12.45 |
11 |
Белова ГВ |
12 |
«Қызықты грамматика»үйірмесі |
сейсенбі |
12.05-12.45 |
17 |
Искажимова КЖ |
13 |
«Орыс тілінің құпиялары»үйірмесі |
Сәрсенбі |
17.25-18.05 |
14 |
Хмыз ЛА |
14 |
«Орыс тілінің құпиялары»үйірмесі |
жұма |
17.25-18.05 |
18 |
Грайко ТА |
15 |
«Орыс тілінің құпиялары»үйірмесі |
жұма |
17.25-18.05 |
12 |
Мусалимова АН |
16 |
«Орыс тілінің құпиялары»үйірмесі |
Сәрсенбі |
11.20-12.00 |
12 |
Масалимова АН |
17 |
«Орыс тілінің құпиялары»үйірмесі |
бейсенбі |
18.05-18.45 |
17 |
Таукелова ЖН |
18 |
«Орыс тілінің құпиялары»үйірмесі |
Сәрсенбі |
18.05-18.45 |
15 |
Жакиянова ЖК |
19 |
«Орыс тілінің құпиялары»үйірмесі |
сейсенбі |
18.05-18.45 |
16 |
Конукпаева МБ |
20 |
«Орыс тілінің құпиялары»үйірмесі |
сейсенбі |
18.10-18.50 |
13 |
Макаревич ОВ |
21 |
Кружок «Математика и конструирование» |
жұма |
18.05-18.45 |
17 |
Таукелова ЖН |
22 |
«Математика және құрастыру» үйірмесі |
бейсенбі |
18.05-18.45 |
15 |
Жакиянова ЖК |
23 |
«Математика және құрастыру» үйірмесі |
Бейсенбі |
18.05-18.45 |
16 |
Конукпаева МБ |
24 |
«Математика және құрастыру» үйірмесі |
Бейсенбі |
18.10-18.50 |
13 |
Макаревич ОВ |
25 |
Би үйірмесі |
сейсенбі бейсенбі сенбі |
15.00-17.00 15.00-17.00 12.00-14.00 |
Кіші зал |
Шогманова АТ |
26 |
«Әдеби студиясы еліне Саяхат» атты поэзия және проза» |
Сенбі |
12.00-12.40 12.40-13.20 13.20-14.00 |
20 |
Бергузинова ГЖ |
27 |
Робототехника үйірмесі |
Сенбі |
9.00-11.10 |
8 |
Коммунист АТ |
28 |
Домбыра үйірмесі |
бейсенбі Сенбі жексенбі |
13.00-15.00 12.00-14.00 13.00-15.00 |
21 |
Муханова АА |
29 |
Вокалдық үйірме |
сейсенбі бейсенбі сенбі |
10.00-12.00 15.00-17.00 9.00-11.00 |
1 |
Кенесбаева АМ |
30 |
Би үйірмесі
|
сейсенбі бейсенбі |
12.30-14.00 12.30-15.00 |
Кіші зал |
Щеглов ЕА |
31 |
Ырғақты гимнастика |
сейсенбі бейсенбі |
11.00-12.30 11.00-12.30 |
Кіші зал |
Щеглов ЕА |
32 |
«Менің компьютерім»үйірмесі |
Сейсенбі сәрсенбі бейсенбі |
15.00-15.40 15.00-15.40 15.00-15.40 |
10 |
Алеушинова АХ |
33 |
«Туған өлке табиғаты»үйірмесі |
сенбі |
9.00-9.40 |
18 |
Грайко ТА |
34 |
Хореография |
сейсенбі |
13.00-13.40 |
Кіші зал |
Щеглов ЕВ |
35 |
«Балаларға арналған ағылшын»үйірмесі |
сәрсенбі |
13.00-13.40 |
21 |
Спатилова Р |
36 |
«Менің компьютерім»үйірмесі |
бейсенбі |
13.00-13.40 |
10 |
Алеушинова АХ |
37 |
Конькимен жүгіру спорты секциясы |
Дүйсенбі сенбі |
16.30-17.10 11.20-12.00 |
Спорт Залы |
Петухов НГ |
38 |
Баскетбол спорттық секциясы
|
Дүйсенбі сәрсенбі сенбі |
15.00-16.20
15.00-15.40 10.00-11.20 |
Спорт залы |
Петухов НГ |
39 |
Үстел теннисінің спорт секциясы |
сәрсенбі
|
16.30-17.10
|
Спорт залы |
Петухов НГ |
40 |
Тогыз кумалаксекциясы
|
Сенбі
|
10.00-10.40 |
шахмат кабинеті Фойе |
Даутекова АТ |
41 |
«Дәл көрсеткі» үйірмесі |
Сейсенбі Бейсенбі |
15.00-16.20 15.00-16.20 |
К20 |
Бабич ВФ |
42 |
Футбол секциясы |
жұма |
15.00-16.20 11.00-11.40 |
Спортзал Стадион |
Даутекова АТ |
43 |
Волейбол секциясы |
Сейсенбі Бейсенбі |
15.00-15.40 15.00-15.40 |
Спорт залы |
Даутекова АТ |
44 |
Шаңғы спорты секциясы |
Сейсенбі Бейсенбі |
16.30-17.10 16.30-17.10 |
Спортзал Стадион |
Даутекова АТ |
45 |
Жеңіл атлетика секциясы |
Сейсенбі Бейсенбі
|
18.00-19.20 12.00-13.40 |
Спортзалы Спортзалы |
Кожагельдинов МТ |
46 |
Шахмат үйірмесі |
бейсенбі жұма сенбі |
12.00-15.20 12.00-15.20 11.00-15.00 |
шахмат кабинеті |
Дукенбаев КХ |
47 |
Кекушинкай каратэ секциясы |
Сейсенбі Бейсенбі Сенбі |
19.00-20.00 |
Кіші зал |
Исатаев А |
48 |
Футбол, баскетбол, қазақша күрес спорт секциясы |
жексенбі |
14.00-17.20 |
Спорт залы |
Нурмагамбетов СС |
1 жартыжылдыққа үйірмелер, клубтар, спорт секцияларының сабақтары
2018-2019 оқу жылы кестесі
№ |
Үйірме атауы |
Апта күні |
уақыты |
Орын кабинет |
Басшы |
1 |
"Табиғат әлемінде" үйірмесі |
Жұма |
13.00-13.40 |
15 |
Ромашова ЛВ |
2 |
"Табиғат әлемінде" үйірмесі |
Жұма |
12.00-12.40 |
18 |
Жакиянова ЖК |
3 |
"Табиғат әлемінде" үйірмесі |
Бейсенбі |
11.00-11.40 |
12 |
Каримова ДС |
4 |
«Абайтану»үйірмесі
|
сенбі
|
9.00-9.40 10.00-10.40 |
2 |
Садыкова БР |
5 |
« Логикалық математика»үйірмесі |
сейсенбі |
12.05-12.45 |
13 |
Альсеитова ЛВ |
6 |
« Логикалық математика»үйірмесі |
Жұма |
12.00-12.40 |
16 |
Жапарханова МК |
7 |
« Логикалық математика»үйірмесі |
Сәрсенбі |
12.05-12.45 |
11 |
Белова ГВ |
8 |
« Логикалық математика»үйірмесі |
Сәрсенбі |
12.05-12.45 |
1 7 |
Искажимова КЖ |
9 |
«Қызықты грамматика»үйірмесі |
жұма |
12.05-12.45 |
13 |
Альсеитова ЛВ |
10 |
«Қызықты грамматика»үйірмесі |
Бейсенбі |
12.00-12.40 |
16 |
Жапарханова МК |
11 |
«Қызықты грамматика»үйірмесі |
Бейсенбі |
12.05-12.45 |
11 |
Белова ГВ |
12 |
«Қызықты грамматика»үйірмесі |
сейсенбі |
12.05-12.45 |
17 |
Искажимова КЖ |
13 |
«Орыс тілінің құпиялары»үйірмесі |
Сәрсенбі |
17.25-18.05 |
14 |
Хмыз ЛА |
14 |
«Орыс тілінің құпиялары»үйірмесі |
жұма |
17.25-18.05 |
18 |
Грайко ТА |
15 |
«Орыс тілінің құпиялары»үйірмесі |
жұма |
17.25-18.05 |
12 |
Мусалимова АН |
16 |
«Орыс тілінің құпиялары»үйірмесі |
Сәрсенбі |
11.20-12.00 |
12 |
Масалимова АН |
17 |
«Орыс тілінің құпиялары»үйірмесі |
бейсенбі |
18.05-18.45 |
17 |
Таукелова ЖН |
18 |
«Орыс тілінің құпиялары»үйірмесі |
Сәрсенбі |
18.05-18.45 |
15 |
Жакиянова ЖК |
19 |
«Орыс тілінің құпиялары»үйірмесі |
сейсенбі |
18.05-18.45 |
16 |
Конукпаева МБ |
20 |
«Орыс тілінің құпиялары»үйірмесі |
сейсенбі |
18.10-18.50 |
13 |
Макаревич ОВ |
21 |
Кружок «Математика и конструирование» |
жұма |
18.05-18.45 |
17 |
Таукелова ЖН |
22 |
«Математика және құрастыру» үйірмесі |
бейсенбі |
18.05-18.45 |
15 |
Жакиянова ЖК |
23 |
«Математика және құрастыру» үйірмесі |
Бейсенбі |
18.05-18.45 |
16 |
Конукпаева МБ |
24 |
«Математика және құрастыру» үйірмесі |
Бейсенбі |
18.10-18.50 |
13 |
Макаревич ОВ |
25 |
Би үйірмесі |
сейсенбі бейсенбі сенбі |
15.00-17.00 15.00-17.00 12.00-14.00 |
Кіші зал |
Шогманова АТ |
26 |
«Әдеби студиясы еліне Саяхат» атты поэзия және проза» |
Сенбі |
12.00-12.40 12.40-13.20 13.20-14.00 |
20 |
Бергузинова ГЖ |
27 |
Робототехника үйірмесі |
Сенбі |
9.00-11.10 |
8 |
Коммунист АТ |
28 |
Домбыра үйірмесі |
бейсенбі Сенбі жексенбі |
13.00-15.00 12.00-14.00 13.00-15.00 |
21 |
Муханова АА |
29 |
Вокалдық үйірме |
сейсенбі бейсенбі сенбі |
10.00-12.00 15.00-17.00 9.00-11.00 |
1 |
Кенесбаева АМ |
30 |
Би үйірмесі
|
сейсенбі бейсенбі |
12.30-14.00 12.30-15.00 |
Кіші зал |
Щеглов ЕА |
31 |
Ырғақты гимнастика |
сейсенбі бейсенбі |
11.00-12.30 11.00-12.30 |
Кіші зал |
Щеглов ЕА |
32 |
«Менің компьютерім»үйірмесі |
Сейсенбі сәрсенбі бейсенбі |
15.00-15.40 15.00-15.40 15.00-15.40 |
10 |
Алеушинова АХ |
33 |
«Туған өлке табиғаты»үйірмесі |
сенбі |
9.00-9.40 |
18 |
Грайко ТА |
34 |
Хореография |
сейсенбі |
13.00-13.40 |
Кіші зал |
Щеглов ЕВ |
35 |
«Балаларға арналған ағылшын»үйірмесі |
сәрсенбі |
13.00-13.40 |
21 |
Спатилова Р |
36 |
«Менің компьютерім»үйірмесі |
бейсенбі |
13.00-13.40 |
10 |
Алеушинова АХ |
37 |
Конькимен жүгіру спорты секциясы |
Дүйсенбі сенбі |
16.30-17.10 11.20-12.00 |
Спорт Залы |
Петухов НГ |
38 |
Баскетбол спорттық секциясы
|
Дүйсенбі сәрсенбі сенбі |
15.00-16.20
15.00-15.40 10.00-11.20 |
Спорт залы |
Петухов НГ |
39 |
Үстел теннисінің спорт секциясы |
сәрсенбі
|
16.30-17.10
|
Спорт залы |
Петухов НГ |
40 |
Тогыз кумалаксекциясы
|
Сенбі
|
10.00-10.40 |
шахмат кабинеті Фойе |
Даутекова АТ |
41 |
«Дәл көрсеткі» үйірмесі |
Сейсенбі Бейсенбі |
15.00-16.20 15.00-16.20 |
К20 |
Бабич ВФ |
42 |
Футбол секциясы |
жұма |
15.00-16.20 11.00-11.40 |
Спортзал Стадион |
Даутекова АТ |
43 |
Волейбол секциясы |
Сейсенбі Бейсенбі |
15.00-15.40 15.00-15.40 |
Спорт залы |
Даутекова АТ |
44 |
Шаңғы спорты секциясы |
Сейсенбі Бейсенбі |
16.30-17.10 16.30-17.10 |
Спортзал Стадион |
Даутекова АТ |
45 |
Жеңіл атлетика секциясы |
Сейсенбі Бейсенбі |
18.00-19.20 12.00-13.40 |
Спортзалы |
Кожагельдинов МТ |
46 |
Шахмат үйірмесі |
бейсенбі жұма сенбі |
12.00-15.20 12.00-15.20 11.00-15.00 |
шахмат кабинеті |
Дукенбаев КХ |
47 |
Кекушинкай каратэ секциясы |
Сейсенбі Бейсенбі Сенбі |
19.00-20.00 |
Кіші зал |
Исатаев А |
48 |
Футбол, баскетбол, қазақша күрес спорт секциясы |
жексенбі |
14.00-17.20 |
Спорт залы |
Нурмагамбетов СС |