2018-2019 оқу жылына арналған спорт секцияларының
жұмыс істеу кестесі
Кенжекөл жалпы орта білім беру мектебінің үйірмелер кестесі
2018-2019 оқу жылы
2018-2019 оқу жылына арналған спорт секцияларының
жұмыс істеу кестесі
№ |
Спорт түрі |
Дс |
Сс |
Ср |
Бс |
Жм |
Жс |
Жауаптылар |
1 |
Баскетбол (ұлдар, қыздар негізгі құрама) |
15.00-17.00 |
|
15.00-17.00 |
|
15.00-17.00 |
|
Хуан Халибек |
2 |
Баскетбол (ұлдар, қыздар, кіші құрама) |
|
15.00-17.00 |
|
15.00-17.00 |
|
|
Хуан Халибек |
3 |
Волейбол (ұлдар, қыздар негізгі құрама) |
|
15.00-17.00 |
|
15.00-17.00 |
|
|
Актайлаков С.Б |
4 |
Волейбол (қыздар, ұлдар) |
|
|
|
|
|
9.00-11.00 |
Кусайнова М.Н. |
5 |
Баскетбол (ұлдар, қыздар) |
|
|
|
|
|
11.00-13.00 |
Кусайнова М.Н. |
6 |
Үстел теннисі |
|
17.00-18.00 |
|
|
15.00-16.00 |
|
Серикбаев Т.К. |
7 |
Тоғызқұмалақ |
|
14.00-15.00 |
|
|
|
|
Хуан Халибек |
8 |
Дойбы |
|
|
14.00-15.00 |
|
|
|
Хуан Халибек |
9 |
Шахмат |
|
|
|
14.00-15.00 |
|
|
Хуан Халибек |
10 |
Футбол |
15.00-16.30 |
|
15.00-16.30 |
|
15.00-16.30 |
|
Абенов Ж.К. |
11 |
Оқ ату тирі |
|
|
|
15.00-16.00 |
|
|
Тайкебаев Т.А. |
12 |
Жеңіл атлетика, шаңғы, коньки тебу |
15.00-16.00 |
|
15.00-16.00 |
|
15.00-16.00 |
|
Берсенев Б.К. |
13 |
Волейбол (кіші құрама) |
15.00-17.00 |
|
15.00-17.00 |
|
|
|
Актайлаков С.Б |
Кенжекөл жалпы орта білім беру мектебінің үйірмелер кестесі
2018-2019 оқу жылы
№ Үйірме атауы Үйірме жетекшісі Күні Уақыты
1 Шебер қолдар Бахтиярова М.Б. Среда 12.35-13.20
2 Шебер қолдар Камзина А.Р. Пятница 12.35-13.20
3 Шебер қолдар Өнербек М. Четверг 12.35-13.20
4 Шебер қолдар Турганбекова М.Г. Понедельник 12.35-13.20
5 Шебер қолдар Серикбаева А.Е. Вторник 12.35-13.20
6 Шебер қолдар Текенова Б.А. Среда 12.35-13.20
7 Шебер қолдар Рахимова Т.Н. Пятница 12.35-13.20
8 Шебер қолдар Умарова А.Т. Четверг 12.35-13.20
9 Сиқырлы сандар Бахтиярова М.Б. Понедельник 12.35-13.20
10 Сиқырлы сандар Камзина А.Р. Вторник 12.35-13.20
11 Сиқырлы сандар Өнербек М. Среда 12.35-13.20
12 Сиқырлы сандар Турганбекова М.Г. понедельник 12.35-13.20
13 Сөз мәнері Егимбаева К.Т. Среда 12.35-13.20
14 Сөз мәнері Шакаргалиева Т.К. Пятница 12.35-13.20
15 Сөз мәнері Жигмид Қ. Четверг 12.35-13.20
16 Оригами Абдрахманова А.М. Понедельник 12.35-13.20
17 Оригами Байкенова А.Б. Вторник 12.35-13.20
18 Оригами Муканова А.С. Среда 12.35-13.20
19 Оригами Сматаева Г.С. Пятница 12.35-13.20
20 Умелые ручки Омарова А.З. Среда 12.35-13.20
21 Умелые ручки Апсалямова Р.М. Пятница 12.35-13.20
22 Умелые ручки Шаяхсултанова А.С. Четверг 12.35-13.20
23 Эрудит Омарова А.З. Понедельник 12.35-13.20
24 Эрудит Апсалямова Р.М. Вторник 12.35-13.20
25 Эрудит Жакитова Р.Н. Среда 12.35-13.20
26 Рукодельница Камашева Н.А. Пятница 12.35-13.20
27 Рукодельница Алимбаева Р.И. Четверг 12.35-13.20
28 Чистота писания Капитан Ю.С. Понедельник 12.35-13.20
29 Қуыршақ театры Мукатаева А.Н. Вторник 15.00-16.00
30 Шебер қолдар Умарова А.Т. Вторник 13.20-14.00
31 3Д графика Шуйкенова А.К. Среда Пятница 13.20-14.00
32 «Тұмар» би үйірмесі Амеркулова Л.К. Среда пятница 15.00-16.00
33 «Аяла» би үйірмесі Амеркулова Л.К. Среда пятница 15.00-16.00
34 Ғылыми жобалар Мукатаева А.Н. Среда 15.00-15.40
35 ЮИД Рахатжан А. Пятница 15.00-16.00
36 Робототехника Шуйкенова А.К. Вторник Среда 15.00
37 Вокал Хор Жазкей Е. Вторник четверг Вторник четверг 14.00-16.00 12.30-14.00
38 Жас қалам Абильдина Б.К. Среда 15.00
39 Жас қалам Абильдина Б.К. Пятница 15.00
40 Вокальная студия «Жастар» Мусина Е.П. Понедельник-14.00-
пятница 17.00
41 Домбровый ансамбль Балауса Ибраева Г.И. Понедельник четверг Среда пятница 15.00-16.00 16.00-17.00
42 Баскетбол, тоғызқұмалақ, шашки, күрес Хуан Х. Понедельник-пятница 15.00-17.00
43 Волейбол Актайлаков С.Б. Вторник, четверг 15.00-17.00
44 Волейбол, баскетбол Кусайнова М.Н. Воскресенье 9.00-13.00
45 Хореография «Айгөлек» Мусабаева Ж.Е. Понедельник Среда Пятница 15.00-17.00
46 Вокал Ибраева Г.И. Среда пятница 15.00-16.00