Сенім телефоны
8(7182)550984
email: pav2school@bk.ru
Мекенжайы: Короленко, 9/1
8(7182)550984, 8(7182)559740
Білім бөлімінің басты бетіне қайту
Азаматтарды жеке қабылдау кестесі:
Сейсенбі сағат 16.00 –ден - 18.00 –ге дейін Жұма сағат 14.00 –ден - 16.00 –ге дейін
Бір жылда3012644
Бір айда287480
Бір аптада65348
Кеше11629
Тәулік3662
Үйірмелер, секциялар

2018-2019 оқу жылына  №2 ЖОМ-дағы сабақтардан тыс уақытта оқушылардың қамтылу кестесі

 

Үйірмелер, секциялар Өткізілу орны Өткізілу күндері Өткізу уақыты Сыныптар Жетекші
Пәндік
1 Тіл ашар № 21 жұма  11.20-12.50 1 "А" Б.Ж.Сейітова 
2 Тіл ашар № 28 сейсенбі 11.20-12.00 1 "Ә" Г.И.Ахметжанова 
3 Тіл ашар № 24 жұма  11.20-12.00 1 "Б" Э.М.Мұхтар 
4 Тіл ашар № 26 бейсенбі 11.20-12.00 1 "В" Н.Х.Бұшымбаева 
5 Логикалық есеп № 21 бейсенбі 11.20-12.00 1 "А" Б.Ж.Сейітова 
6 Логикалық есеп № 28 сәрсенбі 9.05-9.40 1 "Ә" Г.И.Ахметжанова 
7 Логикалық есеп № 24 сәрсенбі 9.55-10.30 1 "Б" Э.М.Мұхтар 
8 Логикалық есеп № 26 жұма  11.20-12.00 1 "В" Н.Х.Бұшымбаева 
9 Қызықты грамматика №23 сәрсенбі 11.25-12.00 2 "Ә" Сағындықова Б.Ю.
10 Қызықты грамматика №29 жұма  11.20-12.00 2 "Б" Ә.Ш.Еркасова
11 Қызықты грамматика №26 сәрсенбі                              17.25-18.00 2 "В" М.М.Керімбекова
12 Қызықты грамматика № 30 жұма  11.20-12.00 3 "Ә" М.Х.Бұшымбаева 
13 Қызықты грамматика № 24 сәрсенбі 10.45-11.20 3 "Б" Ж.О.Сәрсебаева
14 Қызықты грамматика № 28 дүйсенбі 12.05-12.45 3 "В" Р.Ж.Намазбаева
15 Логикалық есеп № 21 бейсенбі 12.05-12.45 3 "А"                               А.У.Естаева                                                   
16 Логикалық есеп № 30 сәрсенбі 9.55-10.30 3 "Ә" М.Х.Бұшымбаева 
17 Логикалық есеп № 24 жұма  12.05-12.45 3 "Б" Ж.О.Сәрсебаева
18 Логикалық есеп № 28 сейсенбі 12.05-12.45 3 "В" Р.Ж.Намазбаева
19 Қызықты грамматика № 25 сәрсенбі 9.55-10.30 4 "Б" Ж.Д.Арынжанова 
20 Қызықты грамматика № 29 сейсенбі 10.35-11.15 4 "В" А.Қ.Тоқжігітова 
21 Қызықты грамматика № 19 сәрсенбі 9.55-10.30 4 "Г" Д.Ж.Сембаева 
22 Логикалық есептер №20 сейсенбі 11.20-12.00 2 "А" А.М.Жапарова 
23 Зерде № 21 жұма  13.00-13.40 3 "А" А.У.Естаева
24 Зерде № 20 сейсенбі 12.05-12.45 4 "А" С.Қ.Намазбаева 
25 Зерде № 23 бейсенбі 12.05-12.45 4 "Ә" М.Ш.Қазанғапова 
26 Латын әліпбиі № 16 дүйсенбі 12.50 - 13.30 5 "А" Г.Қ.Сапина
27 Латын әліпбиі № 16 сенбі  9.00-9.35 5 "Ә" Г.Қ.Сапина
28 Латын әліпбиі № 16 сейсенбі  12.50 - 13.30 5 "Б" Г.Қ.Сапина
29 Робот техникасы роб каб. сенбі  9.00-9.35 6 "А" Г.Қ.Досанова
30 Робот техникасы роб каб. сенбі  9.00-9.35 6 "Ә" М.М.Шампатова 
31 Робот техникасы роб каб. сенбі  9.40-10.15 8 "Ә" М.М.Шампатова 
32 Робот техникасы роб каб. сенбі  10.30-11.05 8 "Б" М.М.Шампатова 
33 Робот техникасы роб каб. сенбі  11 8 "В" М.М.Шампатова 
34 Тіл грамматикасы № 1 сенбі  9.40-10.15 6 "Б" Г.Ш.Жаменкенова
35 Тіл грамматикасы № 16 сенбі  11.10 7 "А" А.К.Карибаева
36 Тіл грамматикасы № 8 сенбі  9.00 7 "Ә" Қ.С.Табулова
37 Тіл грамматикасы № 16 сенбі  10.30 7 "Б" А.К.Карибаева
38 Тіл грамматикасы № 8 сенбі  9.40 8 "А" Қ.С.Табулова
39 Тіл грамматикасы № 16 сенбі  10.30-11.05 9 "А" Г.Қ.Сапина
40 Тіл грамматикасы № 22 сенбі 9.00-9.35 9 "Ә" С.К.Кусманова
41 Абайтану № 16 сенбі  9.40-10.15 10 "А" Г.Қ.Сапина
42 Абайтану № 1 сенбі  9.00-9.35 10 "Ә" Г.Ш.Жаменкенова
43 Физикалық практикум № 15 сенбі 10.00 11 "А"

Г.Ә.Айтжанова


2018-2019 оқу жылына  №2 ЖОМ-дағы сабақтан тыс уақытта оқушылардың қосымша білім берумен қамтылу кестесі

 

1 Шығармашылық шабыт №20 сенбі 10.30-11.45 2 "А" А.М.Жапарова 
2 Зерде  №20 сенбі 9.00- 10.15 2 "А" А.М.Жапарова 
3 Логика әлемі №21 сенбі 11.10-11.45 3 "А" А.У.Естаева
4 Шығармашылық шабыт №21 сенбі 11.50-12.25 3 "А" А.У.Естаева
5 Зерде  №21 сенбі 12.30-13.05 3 "А" А.У.Естаева
6 Логика әлемі №21 сенбі 9.40-10.15 4 "А" Б.Ж.Сейітова
7 Шығармашылық шабыт №21 сенбі 10.30-11.05 4 "А" Б.Ж.Сейітова
8 Зерде  №21 сенбі 11.10-11.45 4 "А" Б.Ж.Сейітова
9 Сандар әлемі №25 сенбі 9.00-9.35 4 "Ә" Ж.Д.Арынжанова 
10 Шығармашылық шабыт №25 сенбі 9.40-10.15 4 "Ә" Ж.Д.Арынжанова 
11 Зерде  №25 сенбі 10.30-11.45 4 "Ә" Ж.Д.Арынжанова 
12 Зерде студиясы №24 сәрсенбі, жұма 11.50-12.25  12.30-13.05 5 "А" Г.И.Ахметжанова
13 Зерде  №13 сейсенбі, бейсенбі 14.00-15.25 14.00-15.25 8 "А" Ж.А.Жетібаева
14 Зерде  № 1 сенбі 9.40-10.15 7 "А" С.К.Кусманова

 

Үйірмелер, секциялар Өткізілу орны Өткізілу күндері Өткізу уақыты Сыныптар Жетекші
Спорттық
1 Баскетбол  спортзал  дүйсенбі жұма  сенбі 18.30-20.00  18.30-20.00 9.00-10.30  8,9,10,11 Тезекбаев К.К. 
2 Волейбол  спортзал  сейсенбі   бейсенбі    сенбі 18.30-20.00  18.30-20.00 10.30-12.00  4-5, 6-8 сыныптар Айтжанов С. Б. 
3 Футбол  спортзал  дүйсенбі жұма  сенбі 15.00 4-7, 8-11 сынып  Бихиянов С.Б. 
15.00       12.00
4 Шахмат шахмат кабинеті дүйсенбі сейсенбі сәрсенбі бейсенбі жұма   сенбі 09.00-11.30 15.00-17.30 09.00-11.30 15.00-17.30  09.00-11.30 09.00-12.00 1-4 сыныптар  Нұрғазин Ә.М.
5 Баскетбол  спортзал  сейсенбі   бейсенбі    сенбі 12.00-13.30 12.00-13.30 12.00-13.30 3, 4 Ғаббасов Е.Е.
6 Хореография мәжіліс залы  дүйсенбі сейсенбі  бейсенбі    сенбі 12.00-14.30   14.00-15.30  12.00-14.30   12.00-14.30    3,7-9 Сакенова Н.М.
7 Үстел теннисі 2-қабат рекреация жексенбі 9.00-11.00 11.00-13.00 4-7сын Шерниязов М.Ж.
8 Тоғызқұмалақ шахмат кабинеті сейсенбі, бейсенбі 12.30-14.00 2-4-сын Тезекбаев К.К. 
9 Вокал  мәжіліс залы  сейсенбі,  жұма 12.00-14.00 3-11, 4-сын Байдильдинова А.Н.
10 Хор мәжіліс залы  сәрсенбі 12.30-13.45 5-6-сын Байдильдинова А.Н.