Сенім телефоны
8(7182)-60-42-68
email: schola24@mail.ru
Мекенжайы: 140001, Павлодар қ, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 190
8(7182)-60-42-68
Білім бөлімінің басты бетіне қайту
Азаматтарды жеке қабылдау кестесі:
Дүйсенбі сағат 11.00-ден 13.00-ге дейін
Бір жылда2911463
Бір айда303098
Бір аптада46445
Кеше9602
Тәулік6633
Сынып жетекшілерінің тізімі
аты -жөні сынып
1 Мусабаева Зауреш Камалиденовна 1-а
2 Сулейменова Рымкеш Женисовна 1-б
3 Ахмедиева Акмарал Руслановна 1-в
4 Макина Нурбану Каирбергеновна 1-г
5 Комутова Карлыгаш Кошкербаевна 1-д
6 Сейтжанова Ляззат Муратовна 1-е
7 Карибаева Шаку Айнешовна 1-ә
8 Базаводова Марина Валерьевна 1-ж
9 Садвокасова Гульнар Каиртасова 2-а
10 Имерова Махбара Фархадовна 2-б
11 Ильницкая Татьяна Николаевна 2-в
12 Шлейнина Ольга Викторовна 2-г,4-е
13 Жумабекова Аида Жомартовна 2-д
14 Сатимова Ажар Канонқызы 2-е
15 Нуржанова Кызгалдак Кайырбековна 2-ә
16 Еңсебай Аида Жеңісқызы 3-а
17 Байшүкір Қарлығаш Шишханқызы 3-в
18 Журавлева Светлана Анатольевна 3-г
19 Хамитова Жумагуль Шокановна 3-д
20 Нурдильдина Алия Мусаевна 3-е,1-з
21 Смагулова Сандугаш Габбаскызы 3-ә
22 Балтабаева Айтжамал Раимбековна 3-ж
23 Ананьева Лидия Вячеславовна 3-з
24 Садыкова Баглан Аманжоловна 4-а
25 Жумажанова Жулдыз Калиевна 4-б
26 Емельянова Наталья Тахировна 4-в
27 Попова Нина Андреевна 4-г
28 Алинова Майжан Тулегеновна 4-д
29 Туманбаева Назира Гайдаровна 4-ә
30 Мияйден Зауреш Бағұстарқызы 5-а
31 Кабиденова Айдана Бауыржановна 5-б
32 Аятова Гульсара Каирбаевна 5-г
33 Макажанов Азамат Талгатович 5-д
34 Наймантаева Бакытгул Шопбаевна 5-е
35 Нетпаева Перизат Болаткызы 5-ә
36 Алибекова Жанар Муратовна 5-ж
37 Оспанова Динар Каскырбаевна 6-а
38 Хамитова Сауле Бериковна 6-б
39 Касымханова Раушан Кабиденовна 6-в
40 Байтокина Асемгуль Иманмагзумовна 6-д
41 Адильшенова Багизат Жумашевна 6-ә
42 Наскенова Айсулу Сайленовна 7-а
43 Каиргельдина Даметай Рамазановна 7-б
44 Моисеенко Лидия Юрьевна 7-в
45 Николаева Елена Владимировна 7-г
46 Зарыкканова Алтын Бейсембаевна 7-д
47 Сматаева Алия Жумабаевна 7-е
48 Жусупова Нуржамал Кукеновна 7-ә
49 Аралова Гульнар Кабековна 8-а
50 Копеева Кымбат Каиргалиевна 8-б
51 Жулдасова Алмагуль Кушкеновна 8-в
52 Адильшенова Махаббат Ерлановна 8-г
53 Ахмадишина Эльнара Руслановна 8-д
54 Букарбекова Умут Сапаровна 8-ә
55 Рахимжанова Рысты Нажмиденовна 9-а
56 Муштаева Айнагуль Ертаевна 9-б
57 Бугрова Елена Александровна 9-в
58 Тюлеубаева Айгуль Сериковна 9-г
59 Сейлханова Назгуль Ертостыковна 9-д
60 Ахметжанова Зибагуль Жанбырбаевна 9-ә
61 Сергазина Багдангуль Алимжановна 10-а
62 Аширбекова Айгуль Кашаубаевна 10-в
63 Мусабекова Гульнара Анесхановна 11-а
64 Виндерголер Наталья Валерьевна 11-в