Сенім телефоны
65-50-42
email: sch42_pavlodar@mail.ru
Мекенжайы: Ткачев көшесі, 15
8(718)2-65-62-86 қабылдау бөлімі,65-62-93 вахта
Білім бөлімінің басты бетіне қайту
Азаматтарды жеке қабылдау кестесі:
Сәрсенбі 14.00-17.00 Жұма 09.00-12.00
Бір жылда2809372
Бір айда140405
Бір аптада19538
Кеше4591
Тәулік414
Сыныптан тыс жұмыс туралы


Расписание кружковой работы на 2019-2020 учебный год

название

классы

ФИО руководителя

кабинет

расписание

Ұлттық дүниетаным

Намазбаева Г.К.

7

Среда

11.20-12.00

Асанова Б.К.

6

Четверг

11.20-12.00

Торебекова А.Х.

17

Среда

11.20-12.00

Арынова Г.С.

5

Вторник

12.05-12.45

Карабай А.А.

46

Среда

12.05-12.45

Ертегі әлемінде(театр)

Намазбаева Г.К.

7

Пятница

11.20-12.00

Асанова Б.К.

6

Вторник

11.20-12.00

 

Домбровой кружок

 

 

Аскарова К.А.

 

Актовый зал

Понедельник

14.00-14.40

Вторник

14.00-14.40

Четверг

14.00-14.40

Пятница

14.00-14.40

 

 

 

Шахматы

 

 

 

Ломоносов С.И.

 

 

 

 

24

Пятница

12.50-13.30

Четверг

12.50-13.30

Пятница

11.20-12.00

Вторник

12.50-13.30

Понедельник

12.45-13.25

Вторник

12.00-12.40

Вторник

12.45-13.25

Среда

12.00-12.40

Понедельник

12.00-12.40

Среда

12.45-13.25

 

 

 

Клуб юный интеллектуал

Саменова М.К.

52

Понедельник

18.00-18.45

Тайлакова А.Е.

42

Пятница

18.00-18.45

Шайхасанова Л.С.

7

Вторник

18.00-18.45

Балтагулова Б.Ш.

10

Пятница

18.00-18.45

Киль Т.В.

6

Среда

13.00-13.40

Мантя И.А.

16

Понедельник

17.15-18.00

Кушкумбаева С.Н.

11

Пятница

13.00-13.40

Секлецова Г.В.

8

Вторник

17.15-18.00

Саменова М.К.

52

Вторник

12.50-13.30

Подросток и закон

 

Пышонина Л.Н.

52

Понедельник

13.00-13.40

42

Четверг

13.00-13.40

7

Пятница

13.00-13.40

 

 

 

 

 

Умелые ручки «Прикладное искусство Казахстана»

 

 

Аманжолова К.К.

 

 

5

 

Пятница

12.50-13.30

Четверг

12.50-13.30

Пятница

11.20-12.00

Вторник

12.50-13.30

Среда

14.00-14.40

 

Жангужинова Г.К.

 

5

Вторник

12.00-12.40

Вторник

12.45-13.25

Среда

12.00-12.40

Смагулова Ш.Х

20

Понедельник

12.00-12.40

Жангужинова Г.К.

5

Среда

12.45-13.25

 

Умелые ручки

Акимжанова А.А.

36

Понедельник

13.00-13.40

Акимжанова А.А.

51

Среда

13.00-13.40

Абейльдинова Ж.О.

17

Четверг

18.05-18.45

Акимжанова А.А.

21

Пятница

13.00-13.40

Робототехника

 

 

 

Картабаева К.Е.

 

 

 

23

Четверг

13.00-13.40

Картабаева К.Е.

Пятница

13.00-13.40

Картабаева К.Е.

Среда

13.00-13.40

Картабаева К.Е.

Вторник

13.00-13.40

Темирбаева А.К.

Вторник

13.00-13.40

Темирбаева А.К.

Среда

13.00-13.40

Темирбаева А.К.

Четверг

13.00-13.40

 

ШОР

11а

Умирбаева Г.Н.

23

Среда

14.00-14.40

11а

Рахметжанова Н.А.

14

Вторник

16.00-17.30

11а

Сатемирова С.Р.

55

Вторник

15.00-15.40

11а

Камзина А.Е.

25

Четверг

15.40-16.20

 

Название

ФИО руководителя

кабинет

Расписание

 

Вокальная студия

 

 

Темиргалина А.К.

 

Актовый зал

Понедельник

10.00-15.00

Вторник

11.00-14.00

Среда

11.00-14.00

Четверг

12.00-15.00

Пятница

12.00-15.00

Пятница

9.00-10.30

Танцевальная студия

 

Исабекова Б.Ш.

Актовый зал

Понедельник

18.00-21.00

Вторник

18.00-21.00

Четверг

18.00-21.00

Суббота

15.00-18.00

Вокальная студия

Аскарова К.А.

Актовый зал

Понедельник

13.25-14.00

Среда

15.30-16.50

Пятница

13.00-14.40

Домбровой

кружок

Аскарова К.А.

Актовый зал

Понедельник

14.45-15.25

Четверг

14.45-15.25

Пятница

14.00-14.40

 

 

Шахматы

 

 

Ломоносов С.И.

 

 

24

Понедельник

11.05-15.00

Вторник

9.30-12.00

Вторник

13.30-15.00

Среда

11.00-12.00

Четверг

9.30-12.00

Четверг

13.30-15.00

Пятница

11.00-12.00

Суббота

9.30-12.30