Сенім телефоны
337250
email: school33kz@mail.ru
Мекенжайы: Макаренко, 14
337154
Білім бөлімінің басты бетіне қайту
Азаматтарды жеке қабылдау кестесі:
Сейсенбі 14.00-18.00 Жұма 16.00-18.00
Бір жылда2954617
Бір айда433861
Бір аптада88662
Кеше5118
Тәулік406
Все
Бережная Любовь Васильевна
Бережная Любовь Васильевна

2007-2008 оқу жылында қалалық олимпиадада 4 орынға ие болды. 2011-2012 оқу жылында физика мұғалімдері арасында өткен қалалық олимпиадаға қатысты. Олимпиада қорытындысы бойынша 3 орынға ие болып, ҚББ мақтау грамотасымен марапатталды. Любовь Васильевнаны жеңісімен құттықтаймыз!

Панащенко Татьяна Викторовна
Панащенко Татьяна Викторовна

Панащенко Татьяна Викторовна

Білімі: Жоғары – ПаУ, 2002г.

Мамандығы: педагогика и психология

Өтілі: 20 жыл

Санаты: жоғары

Теміржанов Нұрғиса, 9 “Б” сынып оқушысы
Теміржанов Нұрғиса,  9 “Б” сынып оқушысы

 

Қалалық  «Шәкәрім  оқулары»  “І Адамдық борышың...”  номинациясы, І жүлделі орын

Ахметова Жанара, Манат Айдана, 8 а сынып
Ахметова Жанара, Манат Айдана, 8 а сынып

 

«Яссауи оқулары» І жүлделі орын 

Жакетаева Айжанар, 9 “А” сынып оқушысы
Жакетаева Айжанар, 9 “А” сынып оқушысы

 

“Жарқын болашақ ” облыстық қазақ тілі мен әдебиет пән олимпиадасының “Әнші бұлбұлдар”  байқауы,  ІІ жүлделі орын

Қабдолла Мадиана, 9 “А” сынып оқушысы
Қабдолла Мадиана, 9 “А” сынып оқушысы

 

Қалалық  қазақ тілі мен әдебиет пәні олимпиадасы, ІІІ  жүлделі орын

«ІІ  Махамбет оқулары» қалалық  байқауы, ІІІ жүлделі орын

Балғабай Гүлдана, 9 “А” сынып оқушысы
Балғабай Гүлдана, 9 “А” сынып оқушысы

 

«Балауса-2011», лауреат

Дүйсенова Әсем, 9 “Б” сынып оқушысы
Дүйсенова Әсем, 9 “Б” сынып оқушысы

 

«ІІІ Қалижан оқулары» қалалық байқауы, І  жүлделі орын

Искакова Бибігүл, 9 “А” сынып оқушысы
Искакова Бибігүл, 9 “А” сынып оқушысы

 

«ІІІ Қалижан оқулары» қалалық байқауы, ІІ  жүлделі орын

Ермеков Даурен, 9 “Б” сынып оқушысы
Ермеков Даурен, 9 “Б” сынып оқушысы

 

«ІІІ Мұқағали Мақатаев оқулары» қалалық  байқауы, ІІ  жүлделі орын

№ 33 ЖОМ футбол командасы
№ 33 ЖОМ футбол командасы

№ 33 ЖОМ футбол командасы, Айнакөл, Алғабас ауылдарымен кездесуі, 5-6 сынып оқушылары

Шевченко Екатерина, 8 в сынып оқушысы
Шевченко Екатерина, 8 в сынып оқушысы

Қысқы Президенттік көпжарыста 3 орын

Жазғы Президенттік көпжарыста 3 орын

Никонова Екатерина, 8 в сынып
Никонова Екатерина, 8 в сынып

Жазғы Президенттік көпжарыста 3 орын.

Абылғазинов Бекен, 6 в сынып оқушысы
Абылғазинов Бекен, 6 в сынып оқушысы

Қысқы Президенттік көпжарыста 2 орын

Шевченко Валентина, 6 г сынып оқушысы
Шевченко Валентина, 6 г сынып оқушысы

Қысқы көпжарыста, 2 орын 

Хижняк Дмитрий, 8 в сынып оқушысы
Хижняк Дмитрий, 8 в сынып оқушысы

Қысқы Президенттік көпжарыста 3 орын

Жазғы Президенттік көпжарыста 3 орын

ұлдар арасында 2 командалық орын
ұлдар арасында 2 командалық орын

Қысқы көпжарыста 2 командалық орын

Жас өртсөндірушілер
Жас өртсөндірушілер

2008 ж. "Жас өртсөндірушілер", 2 орын

Сарсенбаева Гаухар
Сарсенбаева Гаухар
Карипова Бақыт Менешқызы
Карипова Бақыт Менешқызы

 

Білімі

Орта-арнаулы

Мамандығы

Дене шынықтыру пәнінің мұғалімі

Санаты

Бірінші

Педагогикалық өтілі

26 жыл

Жетістіктер:

1). Павлодар қаласы білім беру бөлімі.

«Табыс 2013»

2) Павлодар қаласының дене тәрбиесі және спорт бөлімі шаңғы бойынша қыздарды дайындағаны үшін -  IIорын.  ( Мадақтама 2013 жыл);

3) Павлодар қаласының дене тәрбиесі және спорт бөлімі Президенттік жарысқа қыздарды дайындағаны үшін- IIорын (Мадақтама 2013жыл);

4) Шаңғы жарысы бойынша ұлдар командасы   - IIIорын, қыздар командасы  - шаңғы жарысы бойынша II орын. (Мадақтама 2014 жыл)

5) Қысқы Президенттік көпжарыс бойынша қыздар командасы  -  IIIорын (Мадақтама 2014 жыл)

6) Жалпы білім беру мектеп оқушыларының 45- ші қалалық спартакиада бағдарламасында жеңіл атлетика бойынша  - III орын  ұлдар арасында             ( Мадақтама 2015 жыл).

7)  Жалпы білім беру мектеп оқушыларының 45- ші қалалық спартакиада бағдарламасында ұлдар арасында шаңғы жарысы  - II орын (Мадақтама 2016 жыл)

8 )  Жалпы білім беру мектеп оқушыларының 45- ші қалалық спартакиада бағдарламасында ұлдар арасында Қысқы Президенттік көпсайыс – III орын (Мадақтама 2016 жыл)

9) Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 25-жылдығын тойлау құрметіне волейбол турнирінде - III орын  (Мадақтама 2016 жыл)

10 )  Жалпы білім беру мектеп оқушыларының 46- ші қалалық спартакиада бағдарламасында ұлдар арасында Президенттік миля - II орын (Мадақтама 2016 жыл)

11) Педагогикалық шеберлік көрсеткені үшін және еңбек өтіліне 25- жыл толуына байланысты (Мадақтама 2016).

12) Білім беру басқармасының Аймақтық оқу –тәжірибелік дене тәрбиесі орталығы дене тәрбиесі мен спорттық дамуына, оқушы мен жастар арасында салауатты өмір салтын насихаттауда зор үлес қосқаны үшін. (Мақтау грамотасы 2016 год)

13) Білім беру басқармасының дене тәрбиесінің аймақтық оқу-тәжірибелік орталығының алғысы  ( Мадақтама 2016 жыл)

14) «Ұлы Дала Елі» облыстық фестивалінде төғызқұмалақ  - I орын  (Мадақтама 2017 жыл)

15) «Ұлы Дала Елі» облыстық фестивалінде асық атудан  - II орын  (Мадақтама 2017 жыл)

16) Білім беру басқармасының Аймақтық оқу –тәжірибелік дене тәрбиесі орталығы Сізді көпжылдық адал жұмысыңыз, жоғары кәсіптілігініз бен жастарды тәрбиелеуінде шығармашылық оймен келгеніңіз үшін, спортты дамытуда үлес қосқаныңыз үшін алғыс білдіреді. (Алғыс хат 2017 жыл)

17) Жалпы білім беру мектеп оқушыларының 47- ші қалалық спартакиадасы бағдарламасында ұлдар, қыздар  арасында Президенттік миля  жарысы -  III орын (Мадақтама 2017 жыл)

18) Павлодар қаласы мектеп оқушылары арасында баскетболдан Сәлима Уахитқызы Темірбаеваны еске алуға арналған турнирда  -  III орын (Мадақтама  2017 жыл)

19) «Білім айнасы» Біздің мақтанышымыз,(Мақаланың шыққан күні:  2017 жыл. 22. 12)

20 ) Жалпы білім беру мектеп оқушыларының 47- ші қалалық спартакиадасы бағдарламасында ұлдар, қыздар  арасында  шаңғы   жарысы  - III орын    (Мадақтама 2018 жыл)

Оқушылар жетістіктері:

1) Смышляева Анна шаңғы жарысы бойынша ІІ орын (Мадақтама 2014 жыл)

2) Лебедева Вера жеңіл атлетика бойынша ІІ орын (Мадақтама 2014 жыл)

3) Гусейнов Ильяс жеңіл атлетика бойынша I орын  (Мадақтама  2016 жыл).

4)  Крыченкова Алена - Жалпы білім беру мектеп оқушыларының 47- ші қалалық спартакиада бағдарламасында қыздар  арасында шаңғы   жарысы  - III орын   (Мадақтама 2018 жыл)