2013 жылғы наурыздың 21-і мен 1-і сәуір аралығындағы көктемгі демалыстың жұмыс жоспары
№ |
Іс-шаралар |
Қатысушылар |
Уақыты және орны |
Жауаптылар | |
1. Мектеп іс-шаралары | |||||
22 наурызда | |||||
1 |
"Наурыз мейрамына" арналған қалалық іс-шараға қатысу | Ата-аналар, мектеп мұғалімдері мен оқушылары |
Жеке жоспар бойынша |
ДТЖжО Г.Ш.Жаменкенова | |
24 наурызда | |||||
1 |
ҰБТ-ға дайындық бойынша тапсырмалар |
11 сыныптар |
09.00-12.00 |
Пән мұғалімдер | |
2 | "Екі жұлдыз" музыкалық конкурсына дайындық | 2-9 сыныптар | 10.00-11.00 | Пән мұғалімдер | |
3 | ОЖСБ-ға дайындық | 9 сынып | 10.00-11.30 | Сынып жетекшілер | |
26 наурызда | |||||
1 |
ҰБТ-ға дайындық бойынша тапсырмалар |
10-11 сыныптар |
09.00-11.00 |
Пән мұғалімдер | |
2 |
ОЖСБ-ға дайындық |
9 сынып |
10.00-11.30 |
Сынып жетекшілер | |
3 |
"Балауса" қалалық балалар шығармашылығы фестиваліне дайындық |
5-7 сыныптар |
Кесте бойынша |
А.Ү. Ташева | |
27 наурызда | |||||
1 | ҰБТ-ға дайындық бойынша тапсырмалар |
11 сынып |
09.00-12.00 |
Пән мұғалімдер |
|
2 | Картографиялық минут |
6 «А» сынып |
12.00-13.00 |
М.Т. Қажмағамбетова | |
3 | "Мектептің өзін-өзі басқару күні" дөңгелек үстел | Жоғары сынып оқушыларының кеңесі, староста | 11.00 |
Д.Е. Абжанова, Г.Т. Кәрімова |
|
4 | "Ең таңдаулы сынып" күні Сыныпішілік іс-шаралар | 7 «А» сынып | 10.00 | Ү.І. Рахметова | |
28 наурызда | |||||
1 | ОЖСБ-ға дайындық | 9 сынып | 10.00-11.30 |
Сынып жетекшілер |
|
2 | Қазақтың мәдени мұражайы, сайыс | 6 «А» сынып | 12.00-13.00 | М.Т. Қажмағамбетова | |
3 | Ертегілер әлемі | 2 «Б» сынып | 10.00-11.00 | Р.Б. Нұралин | |
29 наурызда | |||||
1 | ҰБТ-ға дайындық бойынша тапсырмалар | 11 сынып | 09.00-12.00 | Пән мұғалімдер | |
2 | Қуыршақтар әлемі | 2 «Б» сынып | 10.00-11.00 | Р.Б. Нұралин | |
7 | Кітап еліне саяхат | 1 «Б» сынып | 11.00 | Ж.Д. Арынжанова | |
30 наурызда | |||||
1 | ҰБТ-ға дайындық бойынша тапсырмалар | 11 сынып | 09.00-12.00 | Пән мұғалімдер | |
2 | Әкем, шешем және мен - сайыс | 1 «Б» сынып | 11.00 | Ж.Д. Арынжанова | |
3 | ОЖСБ-ға дайындық |
9 «А» сынып 9 «В» сынып |
10.00-11.30 |
Г.Қ. Сапина, С.Р. Катаева |
|
31 наурызда | |||||
1 | ҰБТ-ға дайындық бойынша тапсырмалар | 11 сынып | 09.00-12.00 | Пән мұғалімдер | |
2 | ОЖСБ-ға дайындық | 9 сынып |
10.00-11.30 |
Сынып жетекшілер |
|
2. Үйірме, клуб, секциялар жұмысы | |||||
26 наурызда | |||||
1 | Тіл дамыту | 1 «А» сынып |
10.00-11.00 № 20 каб. |
С.Қ. Намазбаева | |
2 | Би үйірмесі | 1 «А» сынып |
11.00-12.00 |
А.Ү. Ташева | |
3 | Қызықты математика | 1 «Ә» сынып | 11.00-12.00 | А.Қ. Сейітова | |
4 | Қазақ тілі және математика пәндерінен қосымша сабақтар | 3 «А» сынып | 11.00-12.00 | А.М. Жапарова | |
5 | Қызықты математика |
3 «В» сынып 2 «Б» сынып |
10.00-11.00 |
Р.Б. Нұралин, Б.Ю.Сағындықова |
|
6 | Мұрагер үйірмесі | 5 «А» сынып | 09.00-10.00 | А.Тиынтай | |
7 | Жеке пәндер бойынша қосымша сабақтар | 4 сынып | 11.00-12.00 | Пән мұғалімдер | |
8 | Сөз асылы | 3 «В» сынып | 10.00-12.00 | Ж.Зорький | |
9 | Тіл дамыту | 1 «Ә» сынып | 10.00-12.00 | М.Ш.Қазанғапова | |
27 наурызда | |||||
1 | Сандар әлемі | 1 «А» сынып |
10.00-11.00 № 20 каб. |
С.Қ.Намазбаева | |
2 | Ұлттық дүниетану | 3 «А» сынып | 10.00-12.00 | А.М.Жапарова | |
3 | Тіл дамыту | 2 «Б» сынып | 10.00-12.00 | Р.Б.Нұралин | |
4 | Ғылыми жобаға дайындық | 4 сынып | 10.00-11.00 | Пән мұғалімдер | |
5 | Оқушылармен жеке-дара жұмыс | 6 «Б» сынып | 10.00-11.00 | Ж.Ш.Қалымова | |
6 | Тоғызқұмалақ ойыны | 3 «В» сынып | 10.00-11.00 | Ж.Зорький | |
7 | Қызықты математика | 3 «Ә» сынып | 10.00-11.00 | М.Ш.Қазанғапова | |
8 | "Балаусаға" дайындық | 5-7 сыныптар | 11.00 | А.Ү.Ташева | |
28 наурызда | |||||
1 | "Бақытты балалық" ағылшын тілі |
3 «Ә» сынып 3 «А» сынып |
11.00-12.00 № 8 каб. |
Т.Қ.Сүлбаев | |
2 | Әлеуметтік тренинг | Жасөспірімдер клубы | 11.00 | С.М.Ахметжанова | |
3 | Ағылшын тілі факультативі | 5 «А» сынып | 10.00-11.00 | Л.Е.Бөстекбаева | |
4 | Би үйірмесі | 1 «Ә» сынып | 10.00-11.15 | М.Ш.Қазанғапова | |
5 | Инспектор күні | Жасөспірімдер клубы | 11.00 | А.Ж.Камалиденова | |
6 | Қызықты математика | 3 «В» сынып | 10.00-11.00 | Ж.Зорький | |
29 наурызда | |||||
1 | Қызықты математика | 1 «А» сынып |
10.00-11.00 № 20 каб. |
С.Қ.Намазбаева | |
2 | Тіл дамыту | 3 «А» сынып |
10.30-12.00 № 20 каб. |
Жапарова А.М. | |
3 | Тілшілер үйірмесі | 9 «А» сынып | 10.00-11.00 | Сапина Г.Қ. | |
4 | Математикалық логика | 5 «А» сынып | 12.00-13.00 | Жүнісова С.Қ. | |
5 | Жас суретші | 4 «Б» сынып | 10.00-11.00 | А.Қ. Кәрібаева | |
6 | Қазақ тілінен қосымша сабақтар | 6 «Б» сынып | 10.00-11.00 | Ж.Ш. Қалымова | |
7 | Ұлттық дүниетану | 1 «Ә» сынып | 10.00-11.00 | М.Ш. Қазанғапова | |
8 | Тіл дамыту | 3 «В» сынып | 10.00-11.00 | Ж. Зорький | |
30 наурызда | |||||
1 | Ұлттық дүниетану |
1 «А» сынып 1 «Ә» сынып |
10.00-11.00 |
С.Қ. Намазбаева, М.Ш. Қазанғапова |
|
2 | Қызықты грамматика | 3 «Ә» сынып | 11.00-12.00 | А.Қ. Сейітова | |
3 | Қызықты грамматика | 3 «А» сынып | 10.30-12.00 | А.М. Жапарова | |
4 | Жас әдебиетшілер үйірмесі | 9 «А» сынып | 10.00-12.00 | Г.Қ. Сапина | |
5 | Баскетбол | 10 «А» сынып | 13.00-14.00 | Қ.С. Ерғалиев | |
6 | Тіл танушылар | 5 «А» сынып | 09.00-10.00 | А. Тиынтай | |
7 | Қызықты информатика | 5 «А» сынып | 11.00-11.45 | Г.Т. Кәрімова | |
31 наурызда | |||||
1 | Тілшілер үйірмесі | 9 «А» сынып |
10.00-11.00 № 19 каб. |
Г.К. Сапина | |
2 | Сөз асылы | 4 «Ә» сынып | 10.00-11.00 | М.Х. Бұшымбаева | |
3. Экскурсии | |||||
26 наурызда | |||||
1 | Көркем мұражай | 5 «В» сынып | 11.00 | А.К. Кәрібаева | |
2 | ССО-ға шығу | 7 «В» сынып | 10.00 | Б.М. Шажанқанова | |
27 наурызда | |||||
1 | "Ш. Айманов" к/т саяхат |
5 «А» сынып 5 «В» сынып 8 «Б» сынып 9 «А» сынып |
10.00-13.00 |
А.Қ. Кәрибаева , А.Б. Абуова , Г.Қ. Сапина , А. Тиынтай |
|
2 | Ш. Айманов к/т саяхат | 9 «В» сынып | 12.00 | С.Р. Катаева | |
3 | Бұқар Жырау атынд. мұражай | 1-4 сыныптар | 11.00 | Сынып жетекшілер | |
28 наурызда | |||||
1 | "Ш. Айманов" к/т саяхат |
6 «Б» сынып 9 «Б» сынып 7 «В» сынып |
11.00 |
Б.М. Шажанқанова, Е.Х. Рамазанова, Ж.Ш. Қалымова |
|
2 | Өлкетану мұражайы | 8 «В» сынып | 16.00 | А.К. Абуова | |
3 | Бұқар Жырау атынд. мұражай | 8 сынып | 13.00 | Сынып жетекшілер | |
4 | ССО-ға шығу | 9 «В» сынып | 11.00 | С.Р. Катаева | |
29 наурызда | |||||
1 | "Ш. Айманов" к/т саяхат | 5 «В» сынып | 13.00 | А.Қ. Кәрібаева | |
2 | Көркем мұражай | 10 сынып | 11.00 | Сынып жетекшілер | |
30 наурызда | |||||
1 | ССО-ға шығу |
6 «Б» сынып 10 «А» сынып 11 «А» сынып |
10.00 |
К.С. Ерғалиев, А.Ш. Мәшімова, Ж.Ш. Қалымова |
|
2 | Өлкетану мұражайы | 1-4 сыныптар | 10.00 | Сынып жетекшілер | |
3 | "Ш. Айманов" к/т саяхат | 3 «В» сынып | 10.00-12.00 | Ж. Зорький | |
31 наурызда | |||||
1 | "Ш. Айманов" к/т саяхат | 1-4 сыныптар | 11.00 | Сынып жетекшілер | |
2 | Өлкетану мұражайы | 4 «Ә» сынып | 12.00 | М.Х. Бұшымбаева |