Сенім телефоны
8-(7182)31-42-44
email: school20pavl@mail.ru
Мекенжайы: М. Горький к., 102/4
8-(7182)31-42-44
Білім бөлімінің басты бетіне қайту
Азаматтарды жеке қабылдау кестесі:
Дүйсенбі 10.00-16.00 Сенбі 09.00-13.00
Бір жылда2508499
Бір айда190442
Бір аптада51292
Кеше13986
Тәулік605
Олимпиадалық құрам

№ 20 лицей-мектебінің олимпиадалық резерв оқушылар тізімі

2020-2021 о.ж.

Список учащихся олимпийского резерва школы-лицея №20

2020-2021 уч. г. 

Пән

Оқушының аты-жөні

Сынып

Дайындайтын мұғалім

1.

Қазақ тілі

Әбілмансурова Еркежан

10Б

Шажанканова Б.М.

2.

Қазақ тілі

Искак Камилла

11Б

Шажанканова Б.М.

3.

Қазақ тілі

Бондаренко Алина

10А

Шажанканова Б.М.

4.

Орыс тілі

Бадулина Анна

Калимова А.К.

5.

Орыс тілі

Алибекова Алина

10 А

Калимова А.К.

6.

Ағылшын тілі

Калыкова Даяна

10 Б

Смакова М.Р.

7.

Ағылшын тілі

Қайролла Найзағай

11 А

Смакова М.Р.

8.

Ағылшын тілі

Жамалова Зарина

Смакова М.Р.

9.

Математика

Холодько Арина

Звягинцева Е.А.

10.

Математика

Давыдов Егор

10А

Звягинцева Е.А.

11.

Математика

Жунусова Айана

11А

Звягинцева Е.А.

12.

Математика

Сейтқазы Әлия

Кабышева Ж.К.

13.

Физика

Жаксылыкова Лейла

10Б

Муликбаева Т.С.

14.

Физика

Казым Ернұр

 

11Б

Муликбаева Т.С.

15.

Физика

Умурзак Нурдаулет

11Б

Муликбаева Т.С.

16.

Биология

Қамидолла Бакдәулет

Джакупов Ж.М.

17.

Биология

Кеңес Ілияс

10Б

Джакупов Ж.М.

18.

Биология

Бекболат Әлішер

11Б

Джакупов Ж.М.

19.

Химия

Майкотова Мадина

Норпеисова Г.К.

20.

Химия

Талгатов Нурдаулет

10А

Норпеисова Г.К.

21.

Химия

Ершов Степан

11А

Норпеисова Г.К.

22.

Тарих

Алиева Айдана

Зотова К.А.

23.

Құқық

Рак Дарья

Зотова К.А.

24.

Тарих

Темирова Данеля

10Б

Шарденова Ж.Б.

25.

Информатика

Бекенов Амиржан

Игликова Ж.Қ.

26.

Информатика

Бүркіт Алдияр

11Б

Игликова Ж.Қ.

27.

Самопознание

Дюсенова Айнур

Баильдинова Д.С.

28.

География

Фучижи Никата

 

 

Касымова Ж.Ж.

29.

География

Бойко Вадим

 

Касымова Ж.Ж.

30.

География

Апушева Дина

Касымова Ж.Ж.