Сенім телефоны
8(7182)-60-42-68
email: schola24@mail.ru
Мекенжайы: 140001, Павлодар қ, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 190
8(7182)-60-42-68
Білім бөлімінің басты бетіне қайту
Азаматтарды жеке қабылдау кестесі:
Дүйсенбі сағат 11.00-ден 13.00-ге дейін
Бір жылда3064552
Бір айда292427
Бір аптада51530
Кеше3457
Тәулік671
Шағын орталық педагогтарының жетістіктері

Шағын орталық педагогтарының жетістіктері 2016ж, 2017ж.

Р/с

Педагогтың аты-жөні:

Санаты:

Жетістіктері:

Диплом, сертификат

Уақыты:

№1

Тасымова Анар Жумагалиевна

жоғары

"Мектепке дейінгі ұйымында қолданылатын денсаулық сақтау технологияларының тиімділігі"

Республикалық конкурс

IIIдәрежелі диплом

2016ж

№2

Баимбетова Марина Орынбайқызы

IIсанат

1.«Балабақшадағы сабақтың ең жақсы конспектісі»

Республикалық байқаудың жеңімпазы, I дәрежелі диплом

2017ж

2. «Оқу үрдісіндегі қазіргі заманғы білім беру технологиялары»

Республикалық конференцияның қатысушысы,

сертификат                   

2017ж

3.Победитель Всероссийской олимпиады «Педагогическая практика»

Халықаралық конкурс

I дәрежелі диплом

2017ж

№3

Оспанова Нургул Карибаевна

I санат

«Ізденімпаз тәрбиеші»

Республикалық конкурс

Iдәрежелі диплом

2016ж

«Үздіксіз білім берудің өзекті мәселелері»

Халықаралық конференцияның қатысушысы, сертификат    

2016ж

«Қоғамдық өмірдің барлық саласында ұлттық және дүниежүзілік құндылықтарды қабылдауға қабілетті, рухани – адамгершілік мүмкіндігі мол тұлға қалыптастыру» баяндама

Халықаралық конкурс

IIдәрежелі диплом

2017ж

Республикалық интеллектуальды «Үркер»  марафонының жеңімпазын дайындағаны үшін

Диплом

2017ж

 

Шағын орталық балаларының жетістіктері  2017-2018 о.ж.

Р/с

Баланың аты-жөні:

Жетістіктері:

Уақыты:

1

Рамазан Аян

Республикалық интеллектуальды «Үркер»  марафонының жеңімпазы, 1 орын

2017ж

2

Әбуқұмар Әділхан

Жүсіп Асанәлі

Сулейменова Еркежан

Жұмағұл Төрехан

Нагорных Кристина

Мартенс Алина

Фулей Николай

Алтайбай Инкар

Оразалы Нурасыл

Саттаров Исмет

Резников Дмитрий

Шорман Темірлан

Елеусизов Нурали

 Республикалық интеллектуальды «Үркер», «Пони»  марафондарының жүлдегерлері, 1 орын

 

Призеры Республиканского интеллектуального марафона «Уркер» для любознательных детей

 

2017ж

3

Қуаныш Дана

 

Павлодар қаласы мектепке дейінгі мекемелерінің дайындық топ балаларына арналған «Жауқазын» олимпиадасының «II дәрежелі дипломының» иегері

2018ж

4

Оспанова Ясмин

Аубакирова Адия

Салахан Аружан

Төлеген Аружан

Нагорных Кристина

Радионова Ксения

Сулейменова Еркежан

Алтайбаева Инкар

XIV қалалық "Рауан" балалар шығармашылығы фестивалының жеңімпаздары

Облыстық «Бүлдіршін» балалар шығармашылығы фестивалының жеңімпаздары

Победители XIV городского фестиваля детского дошкольного творчества "Рауан"

Победители областного фестиваля детскогодошкольного творчества «Бүлдіршін».

 

2018ж

 

2018ж