Сенім телефоны
8-(7182)31-42-44
email: school20pavl@mail.ru
Мекенжайы: М. Горький к., 102/4
8-(7182)31-42-44
Білім бөлімінің басты бетіне қайту
Азаматтарды жеке қабылдау кестесі:
Дүйсенбі 10.00-16.00 Сенбі 09.00-13.00
Бір жылда2843934
Бір айда210759
Бір аптада55291
Кеше9272
Тәулік703
Зияткерлік шыңы
Абышева Камила
Абышева Камила

Абышева Камила  – 11 Б сынып оқушысы, оқу үздігі, қалалық физика пәнінен  ғылыми жоба сайысының ( II орын, 2019-2020 оқу жылы), "Мағжан оқуларының"  жеңімпазы (III  орын, 2019-2020 оқу жылы).

Байсеитова Дамеля
Байсеитова Дамеля

Байсеитова Дамеля - 11 Б сынып оқушысы,  қалалық информатика пәнінен  ғылыми жоба сайысының  жеңімпазы ( II орын, 2019-2020 оқу жылы).

Олжабаева Анель
Олжабаева Анель

Олжабаева Анель –  11 Б сынып оқушысы,  қалалық информатика пәнінен  ғылыми жоба сайысының  жеңімпазы ( II орын, 2019-2020 оқу жылы) .

Феданова Юлия
Феданова Юлия

Феданова Юлия – 10 А сынып оқушысы, биология пәнінен 58 қалалық пән олимпиадасының жүлдегері (III орын,2018 жыл), биология пәнінен оқушылар арасындағы қалалық ғылыми жобалар сайысының  (II орын, 2019 жыл)

Енсебай Әділет
Енсебай Әділет

Енсебай Әділет - 10 А сынып оқушысы, қазақ тілінен оқушылар арасындағы ғылыми жобасының қалалық кезеңінің жүлдегері (ІІІ орын, 2019-2020 оқу жылы).

Меликова Алина
Меликова Алина

Меликова Алина – 10 А сынып оқушысы, оқу озаты, мектеп және мектептен тыс шаралардың белсенді қатысушысы.

Каленова Дильназ
Каленова Дильназ

Каленова Дильназ – 10Б сынып оқушысы, оқушылар арасындағы қалалық ғылыми жобасының жүлдегері  (ІІ орын,2019 жыл).

Сансызбай Нұрай
Сансызбай Нұрай

Санызбай Нұрай – 10Б сынып оқушысы,  оқушылар арасындағы математика пәнінен қалалық ғылыми жоба сайысының  жүлдегері              (ІІ орын,2019 жыл).

Апушева Дина
Апушева Дина

Апушева Дина - 8 А сынып оқушысы, оқу үздігі, география пәнінен оқушылар арасындағы қалалық ғылыми жобалар сайысының жүлдегері (II орын,2019 жыл),  география пәнінен  оқушылар арасындағы облыстық ғылыми жобалар конкурсы (III орын, 2019 жыл).

Капенов Мадияр
Капенов Мадияр

Капенов Мадияр - 11А сынып оқушысы, Республикалық ғылыми-практикалық  ҚР БҒМ конференциясының жеңімпазы (III орын,2019 жыл),   қалалық оқушылар арасындағы математика пәнінен ғылыми жоба сайысының жеңімпазы  (II орын, 2019 жыл).

Бондаренко Алина
Бондаренко Алина

Бондаренко Алина  –  9 А сынып оқушысы, оқу озаты, қазақ тілі пәнінен 58 қалалық және облыстық пән олимпиадасының жүлдегері (I орын, 2020 ж.)

Гранкина Екатерина
Гранкина Екатерина

Гранкина Екатерина – 9 А сынып оқушысы, оқу озаты, «Русский медвежонок», «British Bulldog» атты халықаралық интеллектуалды сайыстардың жүлдегері (II орын, 2019 ж.).

Калыкова Даяна
Калыкова Даяна

Калыкова Даяна 9 Б сынып оқушысы, оқу озаты, мектеп және мектептен тыс шаралардың белсенді қатысушысы.

Жаксылыкова Лейла
Жаксылыкова Лейла

Жаксылыкова Лейла – 9 Б сынып оқушысы, оқу озаты, мектеп және мектептен тыс шаралардың белсенді қатысушысы.

Бақдаулет Ақерке
 Бақдаулет Ақерке

 Бақдаулет Ақерке – 11 Б сынып оқушысы,оқушылар арасындағы  қалалық ғылыми жобасының жүлдегері (II орын,2019 жыл).

Баймульдинова Мадина
Баймульдинова Мадина

Баймульдинова Мадина – 11 Б сынып оқушысы, оқу озаты.  Мәшһүр Жүсіп оқуларынан  алғыс хат  иегері.

Асланбекова Аделина
Асланбекова  Аделина

Асланбекова Аделина – 10 А сынып оқушысы,оқу озаты, мектептегі, мектептен тыс іс-шаралардың белсенді қатысушысы.

Ершов Степан
Ершов Степан

Ершов Степан– 10 А сынып оқушысы, оқу озаты, шахматқа әуес, мектепте өтетін , мектептен тыс іс-шараларға үзбей белсенді қатысады.  

Муталяп Әлихан
Муталяп Әлихан

  Муталяп Әлихан – 10 Б сынып оқушысы, Ментальді арифметикадан  халықаралық олимпиаданың  жеңімпазы (Түркия, ІІ орын), шахматтан облыстық  турнирдің жүлдегері (І орын).

Шахманова Дильназ
Шахманова Дильназ

Шахманова Дильназ - 11 А сынып оқушысы, оқу озаты, мектеп және мектептен тыс шаралардың белсенді қатысушысы.

бiрiншiсi алдың. 1 2 соңғысы