1 Официальный сайт отдела образования г. Павлодар - №20 ЛМ - Спорттық олимп
Сенім телефоны
8-(7182)31-42-44
email: school20pavl@mail.ru
Мекенжайы: М. Горький к., 102/4
8-(7182)31-42-44
Білім бөлімінің басты бетіне қайту
Азаматтарды жеке қабылдау кестесі:
Дүйсенбі 10.00-16.00 Сенбі 09.00-13.00
Бір жылда2562820
Бір айда191862
Бір аптада53424
Кеше9922
Тәулік7082
Спорттық олимп
Дементьев Богдан
Дементьев  Богдан
     Дементьев  Богдан - 10А сынып оқушысы, қоян-қолтық ұрыстан Павлодар облысының жасөспірімдері арасында чемпионы (2017 ж.), ашихара каратэден Шығыс Қазақстан облысының ашық чемпионаты (2019 ж.), спорттық күрес грэппингтен облыстық турнирдің жүлдегері (2018 ж.), ашихара каратэден ҚР ашық чемпионаты (2019 ж.).
Редько Кристина
Редько Кристина

    Редько Кристина -  9 Б сынып оқушысы, садақ атудан   Павлодар облысы ашық чемпионатының  жүлдегері. (III орын, 2019 ж.),  «Алтын Мерген – 2019» облыстық турнирінің (II орын, 2019 ж.), ересектер мен жасөспірімдер арасындағы садақ атудан Қазақстан чемпионатының (IIIорын, 2020 ж.), садақ атудан ерлер, қыздар және кадеттер арасында Нұр Сұлтан қаласында өткен Қазақстан чемпионатының  (IIIорын, 2020 ж.), Талғар қаласында ересектер мен жасөспірімдер арасында садақ ату бойынша Қазақстан чемпионатының жүлдегері (III орын, 2020 жылы).

Муталяп Әлихан
Муталяп Әлихан

  Муталяп Әлихан - 11 Б сынып оқушысы,  шахматтан облыстық  турнирдің жүлдегері (І орын, 2018 ж). оқушылар арасындағы тоғызқұмалақтан          49 қалалық спартакиада жеңімпазы (III орын, 2019 ж.)

Қазым Ернұр
Қазым Ернұр

    Қазым Ернұр - 11 Б сынып оқушысы, тоғызқұмалақ бойынша Азия чемпионы, Дүниежүзілік және республикалық тоғызқұмалақ федерациясының президенті Әлихан Мұхамедұлы Байменов жүлдесі үшін жасөспірімдер мен қыздар арасындағы республикалық турнирде тоғызқұмалақтан командалық ойын жеңімпазы (I орын, 2019 ж.), Қазақстан Республикасының Конституциясы күніне арналған тоғызқұмалақ бойынша командалық кубок (I орын, 2019 ж.), Өзбекстан Республикасында тоғызқұмалақ бойынша халықаралық турнирдің жүлдегері (II орын, 2019 ж.), тоғызқұмалақ турнирында оқушылар арасындағы 49-шы қалалық кешенді спартакиада (III орын, 2019 ж.)  

Поляков Егор
Поляков Егор

Поляков Егор – 9 А сынып оқушысы, 2014жылы Алматы қаласында халықаралық садақ ату сайысында жоғары жетістіктер үшін Кубок иегері, Алматы қаласында халықаралық садақ ату сайысында( 2014ж.ІІІ орын) жүлдегері, қалалық садақ ату турнирында (2015ж. І орын).

Коряк Валерия
Коряк Валерия

Коряк Валерия - 11 А сынып оқушысы, қалалық көркем гимнастика (2015ж., ІІ орын), турнирының жүлдегері, Қазақстан Республикасының чемпионаты Талды-курган қаласында (2014ж., ІІІ орын), көркем гимнастикадан Астана қаласында, халықаралық сайыста (2017ж., ІІІ орын).

КОНДРАТЬЕВА ЕКАТЕРИНА
КОНДРАТЬЕВА ЕКАТЕРИНА

8 А сынып оқушысы, Москва қаласында (2015ж. І орын) «Юные звезды» атты хореографиялық фестиваль жеңімпазы, Италияда (2014ж.І орын), «Под солнцем Италии» атты хореографиялық фестивальда, Астана қаласында ( 2015ж.Іорын), «Дельфийские игры» атты хореография номинациясында, Испанияда (2015ж.І орын) «Солнце, море» атты халықаралық хореография фестивалінде.