8 «В» сынып оқушысы, оқу озаты, Қазақстан Республикасының жасөспірімдер арасындағы чемпионатта IIIорын алды(тамыз 2022 ж), IIIдәрежелі диплом Жалпы білім беретін пәндер бойынша Республикалық зерттеу жобалар конкурсының қалалық кезеңінің жүлдегері(физика), (қазан 2023 ж).
Дементьев Богдан - лицей-мектебінің түлегі, қоян-қолтық ұрыстан Павлодар облысының жасөспірімдері арасында чемпионы (2017 жыл), ашихара каратэден Шығыс Қазақстан облысының ашық чемпионаты (2019 жыл), спорттық күрес грэппингтен облыстық турнирдің жүлдегері (2018 жыл), ашихара каратэден ҚР ашық чемпионаты (2019 жыл).
Редько Кристина - 10 Б сынып оқушысы, садақ атудан Павлодар облысы ашық чемпионатының жүлдегері. (III орын, 2019 ж.), «Алтын Мерген – 2019» облыстық турнирінің (II орын, 2019 ж.), ересектер мен жасөспірімдер арасындағы садақ атудан Қазақстан чемпионатының (III орын, 2020 ж.), садақ атудан ерлер, қыздар және кадеттер арасында Нұр-Сұлтан қаласында өткен Қазақстан чемпионатының (III орын, 2020 ж.), Талғар қаласында ересектер мен жасөспірімдер арасында садақ ату бойынша Қазақстан чемпионатының жүлдегері (III орын, 2020 жылы).
8 «В» сынып оқушысы, екпінді оқушы, I дәрежелі диплом Жалпы білім беретін пәндер бойынша Республикалық зерттеу жобалар конкурсының қалалық кезеңінің жүлдегері(қазақ тілі), (қазан 2023 ж).
8 «В» сынып оқушысы, екпінді оқушы, II дәрежелі диплом Жалпы білім беретін пәндер бойынша Республикалық зерттеу жобалар конкурсының қалалық кезеңінің жүлдегері(биология), (қазан 2023 ж).
Жалпы білім беретін пәндер бойынша «Республикалық зерттеу жобалар» конкурсының қалалық кезеңінде 1 орын, облыстық деңгейге өткізілді.
Секенова Балжан Балкеновна - биология пәні мұғалімі
Білімі: жоғары, ПМПИ
Санаты: педагог-зерттеуші
Жұмыс өтімі: 14 жыл
Жетістіктер:
1. 5-сынып оқушылары Жүкей А, Гросс А, Ыңғайбек Ж, Садық Н, Юсупов А Республикалық "Ақ бота" сайысының жеңімпаздары ІІ, ІІІ орындар (қараша) 2018ж.;
2. Тати Назым Зерде сайысының облыстық кезеңінің жеңімпазы ІІІ орын 2018ж;
3. 7-сынып Қойшыбай Айша Жаратылыстану-математикалық бағыттағы қалалық жасөспірімдер олимпиадасының жеңімпазы ІІ орын 2018;
4. Оқушы Ыңғайбек Жұлдыз 5-6 сынып оқушыларына арналған ІІІ облыстық кешенді олимпиадасының жеңімпазы, І дәрежелі диплом 2019ж;
5. 7-сынып оқушысы Серікбай Нұрахмет қалалық жасөспірімдер олимпиадасының жеңімпазы І орын 2021 ж.;
6. Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық олимпиаданың қалалық кезеңінде Татымбек Аянат ІІІ орын, 2021ж;
7. «Үздік әдістемелік-дидактикалық материал – 2021» қалалық сайысында ІІ орын;
8. «Педагогикалық бастамалар – 2022» облыстық конкурсына қатысушы, Сертификат
Айтжанов Асхат Куатович - дене шынықтыру мұғалімі
Білімі: жоғары
Жұмыс өтілімі: 17 жыл
Біліктілік санаты: педагог - зерттеуші
Жетістіктері:
Павлодар футболының ардагері А. А. Клопковты еске алуға арналған шағын футбол бойынша қалалыұ турнирінде ІІІ орын алған командасын дайындағаны үшін мадақтама
Тоғызқұмалақ бойынша Павлодар облысының командалық чемипонатында І орын
Алимжанов Биржан Мегданиятович - дене шынықтыру мұғалімі
Білімі: Жоғары
Жұмыс өтілімі: 16 жыл
Біліктілік санаты: Зерттеуші
Жетістіктері:
Жалпы білім беретін метеп оқушылары арасында 52-ші қалалық спартакиада бағдарламасында баскетбол жарысы бойынша ІІІ орын
Бахатхан Ақмарал - информатика пәні мұғалімі
Білімі: арнаулы орта
Біліктілік санаты: педагог
Жетістіктер:
Ахмет Байтұрсынұлы атындағы Республикалық педагогикалық қашықтық олимпиадасында ІІІ орын.
"Педагогикалық шеберлік" облыстық конкурсында ІІІ орын
Султанова Нургайча Зайнешевна - бастауыш сынып мұғалімі
Халықаралық деңгей:2020, желтоқсан- "Әдебиет оқу сабағынан жаңартылған білім беру мазмұны бойынша оқушыларды шығармашылыққа баулу"авторлық бағдарлама "Құрмет грамотасы"; 2020, желтоқсан -"Үздік педагог"олимпиадасы-1орын; 2020, желтоқсан-"Халықаралық Бастауыш сынып ұстаздар" арасында олимпиадасы -1 орын.
Республикалық деңгей: 2019, наурыз -"КИО"олимпиадасы-3орын; 2019, наурыз- "НИО" олимпиадасы -2 орын; 2019, наурыз -"ПедСтарт"-3 орын; 2020, наурыз -"Ұлағатты ұстаз" -2орын; 2020, қараша -"Qaztest.kz1 cайтының "Абай әлемі"олимпиадасы-2орын; 2020, желтоқсан-"Өрлеу Қазақстан ", "Мамандығым -мақтанышым"атты ЭССЕ байқауында -1орын; 2021,қараша- «1-ші сыныпқа арналған қалыптастырушы бағалау бойынша тапсырмалар жинағы» авторлық бағдарлама «Диплом »-1-ші дәрежелі; 2021, қаңтар -Ұстаздар арасында ұйымдастырылған "Педагогика-психология" олипиадасы-сертификат; 2020, қараша-"Ұстаз борышы" журналына сабақ жоспары жарияланды-1 орын; 2021, ақпан-"Qaztest.kz" cайтынд бастауыш сынып мұғалімдері арасындағы Қазақ тілі пәні бойынша олимпиада-3орын; 2020, желтоқсан-"4-сыныпқа арналған жиынтық бағалау тапсырмалары" оқу әдістемелік материал"Ұстаз тілегі"сайтына жарияланды-Құрмет грамотасы. 2022,қазан –« БІЛІМ АЙНАСЫ» журналына материал жарияланды-Сертификат .
Облыстық деңгей: 2020 -"Үздік оқу- әдістемелік басылым" -2орын; 2020, тамыз-"Үздік әдістемелік дидактикалық құрал" –сертификат
Оқушы жетістігі:Республикалық деңгей: 2019, ақпан -"NIO.kz."олимпиадасы-1жеңімпаз; 2019, ақпан- "TIO.kz." олимпиадасы-1 жеңімпаз; 2020, қаңтар - "Ақбота" марафоны-2 жеңімпаз; 2020, сәуір - "Жас дарын" атты Республикалық ғылыми жұмыстар конкурсында-1жеңімпаз; 2020, сәуір- "NIO.kz" олимпиадасы-1 жүлдегер; 2021, ақпан- "Qaztest.kz" сайтының олимпиадасы -1 жеңімпаз.2022, қазан- «Кенгуру» интеллектуалды ойын-конкурсының-1 жеңімпаз.
The teacher of PE of the second category, teacher-expert. Higher education, graduated from PSPI in 2006. Master’s candidate of sports in boxing. The students are winners of citizen (I place),riginal (III place).
Teacher of the Kazakh language of the first category. Higher education, graduated from InEU faculty of Philology, specialty teacher of the Kazakh language and literature in 2006. Work experience 12 years. Awarded with diplomas and letters of thanks for the good result of students in the UNT 2013-2014 school year, I place in "Satpaev readings" in the 2014-2015 academic year, II place in the competition "Abai okulary", "Makhambet okulary", "uzdik E office - 2014" in the city competition of the Kazakh language classrooms, second place in the competition manuals in 2014, I place in the contest "Semenawi Saba" 2013,2015 years, III place in the competition of reports on the program of the third basic level in the city of Aktobe. Students are prize-winners of competitions of scientific projects of schoolchildren (II place), subject Olympiad (I, III place 2013-2015). The ІІ place in the city Olympiad of teachers in the 2017-2018 academic year, the owner of the certificate of studying the updated content of education. Students took the ІІ, ІІІ place in the city competition of scientific projects.
Қайрат Елдос Қуатұлы - дене шынықтыру мұғалімі
Білімі: жоғары
Біліктілік санаты: педагог
Жетістіктері:
Жалпы білім беретін мектеп оқушыларының 52-ші қалалық спартакиада бағдарламасындағы Президенттік миляда ІІІ орын
Zhumabayeva Ainur – a student of 10 B grade, winner of the Republican Olympiad «Zharkyn Bolashak» in the Kazakh language in the direction of “Unballed Bul” (ІІ place).
Zhumabek Anel - student of 11 K class, holder of a diploma in the nomination "Young scientist" of the city competition of scientific projects of schoolchildren (2016-2017 academic year), winner of the city subject Olympiad in english (I place 2018-2019), winner of the regional linguistic Olympiad (III place 2018-2019).
Khasen Meyirman - a student of 11 K class, an excellent student, winner of the city subject olympiad in physics (II place 2017-2018 academic year, I place 2018-2019).