kense.oo.ap@pavlodar.gov.kz
140 000 Павлодар қ., Кривенко көшесі, 25
32-21-67
Сенім телефоны
8 7182 32 19 37

Азаматтарды жеке қабылдау кестесі
Сайттың аналитикасы
Бір жылда2907889
Бір айда232603
Бір аптада50567
Кеше8379
Тәулік7042
Қала педагогтарына құрмет көрсету
05-10-2018 20:31
Қала педагогтарына құрмет көрсету

 

2018 жылғы 5 қазанда Павлодар қаласындағы Естай атындағы ҚМС Павлодар қаласы әкімінің орынбасары С. Н. Мұқановтің қатысуымен Мұғалімдер Күніне арналған салтанатты қабылдауы өткізілді. Әкімнің салтанатты қабылдауында  педагогикалық қызмет ардагерлерін, педагог-новаторларды, «Жыл мұғалімі - 2018», «Жыл тәрбиешісі  - 2018», қалалық сайыстардың жеңімпаздарын марапаттау рәсімі өткізілді.

Мерекеде 54 педагог білім саласындағы қажырлы еңбектері үшін наградалармен, ақшалы сыйлықтармен марапатталды.

Әкімнің Құрмет грамотасымен марапатталғандар:

Нургуль Шалабаевна Азанбаева, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің бас маманы, Асель Муратовна Арынгазина, №25 ЖОМ директоры, Жумабек Сагдиевич Асылов, № 27 ЖОМ директоры, Гульмира Болатовна Жанаспаева, № 32 сәбилер бақшасының басшысы, Роза Темиргалиевна Сулейман, № 20 мектеп-лицейінің директор орынбасары, Денис Васильевич және Алла Борисовна Субботиндер, патронатты ата-аналар (асыранды отбасы).

«Жыл мұғалімі - 2018» республикалық конкурсының жеңімпаздары, 2 миллион теңге көлеміндегі грант иегерлері номинаттар дипломдарымен марапатталды:

Жанара Жумагуловна Жаксылыкова, № 16 ЖОМ бастауыш сынып мұғалімі, Алина Генриховна Терёшкина, № 29 сәбилер бақшасының тәрбиешісі.

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Құрмет грамотасымен марапатталғандар:

Болат Капкенович Айгожин, № 34 ЖОМ директоры, Гаухар Болатовна Бектемирова, № 37 ЖОМ директорының орынбасары.

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Алғыс хатымен марапатталғандар:

Елена Анатольевна Гладышева, № 24 сәбилер бақшасының әдіскері, Корылгаиын Советовна Табулова, № 2 ЖОМ директорының орынбасары.

Павлодар облысы білім беру басқармасының Құрмет грамотасымен марапатталғандар:

Насихат Шайкеновна Ушакбаева, № 39 сәбилер бақшасының басшысы, Светлана Анатольевна Бойченко, №13 ЖОМ директорының орынбасары,  Алия Серикбековна Нурпеисова, № 23 сәбилер бақшасының басшысы,  Алтын Байтеновна Толеуова, № 38 НЖОМ директорының орынбасары, Таисия Владимировна Слабкова, № 111 сәбилер бақшасының әдіскері.

«Жыл мұғалімі - 2018» қалалық конкурсының жеңімпаздары мен лауреаттары марапатталды:

Гамал Кайргельдинович Кульжанов гран-приге қол жеткізді, Кенжекөл ЖОМ тарих пәні мұғалімі.

«Шоқ жұлдызы» номинациясының жеңімпазы Эльвина Геннадьевна Дубовская, № 29 ЖОМ бастауыш сынып мұғалімі.

«Шеберлік шыңы» номинациясының жеңімпазы Камиль Айбек, № 35 ЖОМ информатика мұғалімі.

«Үміт» номинациясының жеңімпазы Илья Андреевич Гноевой, № 40 ЖОМ бастауыш сынып мұғалімі.

Лауреат - Мирангуль Курметовна Шакубаева, № 37 ЖОМ ағылшын тілі мұғалімі.

«Жыл тәрбиешісі - 2018» қалалық конкурсының жеңімпаздары мен лауреаттары марапатталды:

Гран-приді Юлия Владимировна Исабаева алды, № 3 сәбилер бақшасының тәрбиешісі.

«Шоқ жұлдызы» номинациясының жеңімпазы Жанаргуль Нурлановна Жумагожина, № 6 сәбилер бақшасының тәрбиешісі.

«Шеберлік шыңы» номинациясының жеңімпазы Гульнур Баймаханбетовна Бекболатова, № 10 сәбилер бақшасының тәрбиешісі.

 «Үміт» номинациясының жеңімпазы Макпал Егеубаевна Сырымбаева,  № 8 сәбилер бақшасының тәрбиешісі.

Лауреат - Анастасия Сергеевна Калиакбарова, № 27 сәбилер бақшасының тәрбиешісі.

 Конкурстар номинанттары:

 «Замануи менеджер» номинациясы - Гульмира Сахтаевна Мантыкова,  № 28 ЖОМ директоры, Данна Тулеубаевна Серимбаева, № 19 ЖОМ директорының орынбасары, Валентина Петровна Кисиль, № 26 ЖОМ директор орынбасары, Бахыт Жусуповна Исабекова, № 86 сәбилер бақшасының басшысы, Диана Турысбековна Гарифуллина, № 120 сәбилер бақшасының әдіскері.

 «Педагог-шебері» номинациясы - Айман Калиаскаровна Жуманова,    №39 ЖОМ бастауыш сынып мұғалімі, Аимгуль Бильгибаевна Купесова,  № 42 ЖОМ тарих пәні мұғалімі, Аклан Таскеновна Бейсембаева, № 36 ЖОМ тарих мұғалімі, Жаннат Кабсаттаровна Смаилова, № 29 ЖОМ ағылшын тілі мұғалімі, Рустам Талгатбекович Садыков, № 11 ЖОМ информатика мұғалімі.

 «Шығармашыл ұстаз» номинациясы - Рулат Каиргельдинович Умаров, «Жігер» балалар-жасөспірімдер клубының педагогі, Татьяна Ивановна Перфильева,  № 1 ЖОМ технология (еңбекке баулу) мұғалімі, Марина Николаевна Верещагина, № 31 сәбилер бақшасының музыкалық жетекшісі, Гульнар Мергалимовна Мухаметкалина, № 1 балалар көркем сурет мектебі директорының орынбасары, Акбота Жаскеновна Шахманова, № 21 ЖОМ кітапханашысы.

 «Бала жүрегіне жол тапқан» номинациясы - Наталья Александровна Бессонова, № 96 сәбилер бақшасының әдіскері, Наталья Вениаминовна Лопатина, № 126 сәбилер бақшасының әдіскері, Татьяна Анатольевна Тутаева, № 11 сәбилер бақшасының тәрбиешісі, Сауле Каировна Жумабаева, № 104 сәбилер бақшасының тәрбиешісі, Гульмира Дюсембаевна Макашева, № 9 сәбилер бақшасының ағылшын тілі мұғалімі.

 «Үздік сынып жетекші» номинациясы - Марал Инербаевна Кустаулетова, № 4 ЖОМ сынып жетекшісі, Наталья Семеновна Чайка, № 17 сынып жетекші, Шынаргуль Сагиндиковна Мальшубаева, № 12 ЖОМ сынып жетекшісі, Динара Есембаевна Баканова, № 16 мектеп-лицейінді сынып жетекші, Самал Бакубаевна Кибатова, № 35 ЖОМ сынып жетекші.