Сенім телефоны
67-76-97
email: sch_39@mail.ru
Мекенжайы: М.Горький көшесі, 33 құрылым
тел.: 67-77-00 факс: 67-77-02
Білім бөлімінің басты бетіне қайту
Азаматтарды жеке қабылдау кестесі:
Сейсенбі сағат 18-ден 19-ға дейін
Оцените работу нашего сайта
Голосовать
неудовлетворительно - 91
отлично - 75
хорошо - 47
удовлетворительно - 45
Всего проголосовало: 258
Смотреть результат
Бір жылда2739964
Бір айда172804
Бір аптада37811
Кеше2621
Тәулік2027
Біздің жетістіктер. Unsere Leistungen

 




Фесиков Илья 9в сынып оқушысы

2017 -  неміс тілінен қалалық олимпиадада 1 орын




Бергер Софья 9в сынып оқушысы

2017 -  неміс тілінен қалалық олимпиадада 1 орын, облыстық олимпиадада 1 орын




Афанасьев Иван 9в сынып оқушысы

2017 -  неміс тілінен қалалық олимпиадада 2 орын




Ворошилова Полина 9в сынып оқушысы

2017 -  неміс тілінен қалалық олимпиадада 2 орын




Садыкова Диляра 9в сынып оқушысы

2017 -  неміс тілінен қалалық олимпиадада 3 орын




Акопова Юлия 10А сынып оқушысы

2017 – «Мектеп: келешек серіктесі» жоба аясының «Meine Heimatstadt» сайысының жеңімпазы: Германия Швебиш-Халль қаласындағы уш жұмалық тіл курстарының қатысушысы, неміс тілінен қалалық олимпиада жеңімпазы. Облыстық олимпиада 2 орын.




Темиржанов Фарид 10А сынып оқушысы

2016 -  неміс тілінен қалалық олимпиадада 1 орын, облыстық олимпиада жеңімпазы.

2017 - «Мектеп: келешек серіктесі» жоба аясының «Meine Heimatstadt» сайысының жеңімпазы: Германия Швебиш-Халль қаласындағы уш жұмалық тіл курстарының қатысушысы, неміс тілінен қалалық және облыстық олимпиада жеңімпазы.

 




Кучеренко Валерия 10А сынып оқушысы

2017 -  неміс тілінен қалалық олимпиадада 2 орын




Никитина Юлия 10А сынып оқушысы

2016 - «Мектеп: келешек серіктесі» жоба аясының халықаралық «Жастар театр фестивалінің» қатысушысы Алматы қаласы

2017 -  неміс тілінен қалалық олимпиадада 3 орын

 



 




Адильсеитова Айдана 11А сынып оқушысы

2015 - неміс тілінен қалалық және облыстық олимпиадада 2 орын

2016 - Мектеп: Болашақ серіктестері» жоба аясының «PASCH-testet» сайысының жеңімпазы, Германия Франкфурт-на-Майне қаласындағы уш жұмалық тіл курстарының қатысушысы, неміс тілінен қалалық және облыстық олимпиада жеңімпазы және республикалық олимпиада жеңімпазы.

2017 - Неміс тілінен халықаралық сайысының жеңімпазы "MINT-Akademie" Бішкек қаласы; неміс тілінен қалалық олимпиадада 1 орын, 2 орын облыстық олимпиадада

 




Лобашова Софья 11А сынып оқушысы

2015 - Алматы қаласында неміс тілінен Гёте-институтының республикалық олимпиада жеңімпазы; «Мектеп: келешек серіктесі» жобасы аясында «PASCH-testet» байқау жеңімпазы

2016 - қалалық пән олимпиадасында 2 орын, Германияда 3 апталық тіл курсының қатысушысы, Франкфурт-на-Майне қаласында

2017 - "MINT-Akademie" қатысқаны үшін неміс тілінен халықаралық бауқау жеңімпазы Бішкек қаласында; неміс тілінен қалалық олимпиадада 2 орын; облыстық олимпиадада 3 орын

 




Зинченко Борис 11А сынып оқушысы

2017 - «Мектеп: келешек серіктесі» жобасы аясында «Meine Heimatstadt» байқау жеңімпазы, Германияда 3 апталық тіл курсының қатысушысы Швебиш-Халль қаласында, "MINT-Akademie" қатысқаны үшін неміс тілінен халықаралық бауқау жеңімпазы Бішкек қаласында; неміс тілінен қалалық олимпиадада 2 орын.

 

 

6 Зейноллина Т.


Зейноллина Томирис 11А сынып оқушысы

2014 – Кокчетав қаласында жыл сайын өтетін PASCH-оқушылар кездесуінің қатысушысы; «Мектеп: келешек серіктесі» жобасы аясында «Германия бірлестігінің 25 жылдығы» байқау жеңімпазы, Германияда 3 апталық тіл курсының қатысушысы

2015 – неміс тілінен қалалық олимпиадада 1 орын; облыстық олимпиадада 3 орын

2017 – "MINT-Akademie" қатысқаны үшін неміс тілінен халықаралық бауқау жеңімпазы Бішкек қаласында

5 Яковенко А.


Яковенко Александр 2017 жылдың түлегі



2014 – «Мектеп: келешек серіктесі» жобасы аясында «Германия бірлестігінің 25 жылдығы » байқау жеңімпазы, Германияда 3 апталық тіл курсының қатысушысы

2015 – облыстық және қалалық олимпиадада 3 орын

2016 – "MINT-Akademie" қатысқаны үшін неміс тілінен халықаралық бауқау жеңімпазы Бішкек қаласында

7 Смирнова Е., Ибрагимова Л.


Ирагимова Луиза и Смирнова Екатерина 2017 жылдың түлектері

2015 - Павлодар қаласының тіл орталығының 15 жылдығына және Қазақстандағы Гёте-Институтының 20 жылдығына орай облыстық олимпиаданың 2 турында 4 орынға ие болды және 1 турдың жеңімпаздары "Германия білгірлері"

Санюта В.


Санюта Виктория 2017 жылдың түлегі

2016 - "MINT-Akademie" қатысқаны үшін неміс тілінен халықаралық бауқау жеңімпазы Бішкек қаласында




Никитина Анастасия 2017 жылдың түлегі

2014 – Кокчетав қаласында жыл сайын өтетін PASCH-оқушылар кездесуінің қатысушысы

2016 – "MINT-Akademie" қатысқаны үшін неміс тілінен халықаралық бауқау жеңімпазы Бішкек қаласында; «Мектептер: Болашақ серіктестері» жоба аясының халықаралық «Жастар театр фестивалінің» қатысушысы Алматы қаласы




Нестеренко Кристина 2017 жылдың түлегі

2015 – жыл сайын өтетін PASCH-оқушылар кездесуінің қатысушысы; неміс тілінен қалалық олимпиадада 3 орын

2016 – "MINT-Akademie" қатысқаны үшін неміс тілінен халықаралық бауқау жеңімпазы Бішкек қаласында