Сенім телефоны
87474685322
email: 4makpaleev_school@mail.ru
Мекенжайы: Павлодар қаласы, Гагарин көшесі, 58 үй
570740 - қабылдау бөлмесі, 570622 - бухгалтерия 570734 - "Сенім телефоны"
Білім бөлімінің басты бетіне қайту
Азаматтарды жеке қабылдау кестесі:
Сейсенбі, бейсенбі: 15:00-17:00; Сенбі: 10:00-12:00.
Бір жылда2936211
Бір айда220485
Бір аптада47637
Кеше9727
Тәулік2657
Қатысу үшін тізім
Ф.И. Участника (по удостоверению, без сокращений) Класс Язык обучения Предмет Ф.И.О. Учителя-предметника (полностью) Школа (полное название, без сокращений) Результат школьного этапа(место,%)
1 Аубакиров Ризабек русский математика Никанбекова Алыншаш .Жанаталаповна СОШ№4 1м-92%
2 Манюгина Татьяна  русский математика Кустаулетова Марал Инырбаевна СОШ№4 1м-92%
3 Ковалев Артем  русский химия Кулдошина Оксандра.Александровна СОШ№4 3м-78%
4 Новичков Сергей  русский химия Кулдошина Оксана Александровна СОШ№4 3м-78%
5 Естенов Бахытбек 11а русский биология Выгузова Александра Владимировна СОШ№4 1м-93%
6 Цечоева Хадишат русский биология Выгузова Александра Владимировна СОШ№4 2м88%
7 Выродов Данил  русский информатика Медведева Татаьяна Владимировна СОШ№4 1м-93%
8 Айдаргалин Асылтас 11а русский география Табаева Алма Темирхановна СОШ№4 1м-91%
9 Камелеева Эльвира русский казахский язык Толеубаева Манзиля Серикбаевна СОШ№4 1м-95%
10 Криваногова Арина русский казахский язык Толеубаева Манзиля Серикбаевна СОШ№4 3м-79%
11 Калмыкова Валентина  10а русский казахский язык Сейтканова Мая Темирганатовна СОШ№4 3м-73%
12 Кузмичева Дарья 11 русский английский язык Кофтанюк Ирина Ивановна СОШ№4 2м-88%
13 Фролова Дарья 11 русский английский язык Кофтанюк Ирина Ивановна СОШ№4 2м-87%
14 Шустова Кристина русский английский язык Кофтанюк Ирина Ивановна СОШ№4 3м-75%
15 Касымов Багадн русский английский язык Кофтанюк Ирина Ивановна СОШ№4 1м-76%
16 Молдажанов Дидар 10а русский английский язык Кофтанюк Ирина Ивановна СОШ№4 3м-78%
17 Фентисова Виктория русский История Казахстана Кармен Даулет Хасымжанович СОШ№4 3м76%
18 Саурбаева Меруерт русский История Казахстана Кармен Даулет Хасымжанович СОШ№4 2м88%
19 Шмидт Диана   История Казахстана  Кармен Даулет Хасымжанович СОШ№4 1м-95%
20 Баймуратова Аида  русский История Казахстана Мустафин Мейрам Кайрошевич СОШ№4 2м88%
21 Веретенникова Юлия русский История Казахстана Мустафин Мейрам Кайрошевич СОШ№4 1м95%
22 Вергизовва София 11а русский Русский язык Машинская Елена Анатольевна СОШ№4 2м88%
23 Абжанов Аскар 11а русский Русский язык Машинская Елена Анатольевна СОШ№4 1м-93%