Сенім телефоны
8(7182) 65-55-93
email: 25_school@mail.ru
Мекенжайы: Майра көшесі, 49/1 үй
тел. 65-55-93 Факс: 65-55-95
Білім бөлімінің басты бетіне қайту
Азаматтарды жеке қабылдау кестесі:
Сәрсенбі: 16:00-18:00 Жұма: 10:00-13:00
Бір жылда3063160
Бір айда311277
Бір аптада64376
Кеше9714
Тәулік2773
Тест нәтижелері

Мектепішілік дайындық тест қорытындысы төмендегідей:

11 «А» сыныбы

р/с

Оқушылардың                      аты-жөні

Қазақ тілі

Орыс тілі

Қаз. тарихы

Матем

Таңдау пәні

Барлығы

 

1

Абильканова Мадина

16

21

23

9

биология

16

85

 

2

Альжанова Майра

21

16

18

17

физика

11

83

 

3

Ашимов Касым

6

21

6

13

биология

11

57

 

4

Бержанова Ляйля

20

21

20

18

д.ж.тарих

12

91

 

5

Дюсембаев Айдос

11

16

20

10

биология

15

72

 

6

Ермагамбетова Миргуль

16

18

21

10

д.ж.тарих

16

81

 

7

Жанайхан Назым

14

14

17

14

физика

12

71

 

8

Жантемір Акмарал

14

9

16

16

биология

12

67

 

9

Жунусов Алибек

15

15

8

11

физика

10

59

 

10

Зекен Аяулым

17

14

19

6

биология

12

68

 

11

Зейніл Ғалия

20

10

20

18

д.ж.тарих

16

84

 

12

Косбармакова Дана

11

15

9

16

д.ж.тарих

11

62

 

13

Қалибекова Аружан

22

9

9

17

химия

20

77

 

14

Рамазанов Рустам

13

13

18

13

биология

12

69

 

15

Рустемова Айтолкын

13

11

17

12

физика

6

59

 

16

Сисимбаев Дильшат

15

22

15

20

физика

10

82

 

17

Смаги Нариман

20

18

22

17

биология

14

91

 

18

Ташкенбаева Жамиля

20

17

15

16

физика

7

75

 

19

Темирханов Нурсултан

11

20

16

14

биология

11

72

 

 

Орташа ұпай

15,5

15,9

16,3

14,3

 

12,4

74,9

 

 

11 «Ә» сыныбы

р/с

Оқушылардың                      аты-жөні

Қазақ тілі

Орыс тілі

Қаз. тарихы

Матем

Таңдау пәні

Барлығы

1

Акылбек Аида

13

12

10

7

физика

5

47

2

Амрен Дәмелі

15

15

11

10

физика

8

59

3

Байгалиева Дарига

12

16

12

9

ағылшын

17

66

4

Бердагулов Дамир

9

10

10

5

биология

8

42

5

Даутов Адлет

10

12

9

7

биология

11

49

6

Зейнулла Жалғас

12

10

12

12

физика

8

54

7

Жаскайратов Еламан

9

10

12

5

физика

6

42

8

Жаминов Карим

8

9

13

5

биология

7

42

9

Кайрахметова Риза

17

18

15

7

д.ж.тарих

13

70

10

Манапова Диана

18

20

19

14

биология

12

83

11

Нурсейт Аяулым

13

12

15

7

д.ж.тарих

13

60

12

Нургалиев Адиль

10

9

12

5

д.ж.тарих

11

47

13

Оразалинова Томирис

9

10

10

6

ағылшын

14

49

14

Омаров Ислам

13

18

19

14

физика

10

74

15

Рамазан Айдана

18

10

12

9

физика

8

57

16

Ризабеков Адиль

15

17

19

17

биология

19

87

17

Смаилов Аблай

8

6

9

5

биология

9

37

18

Садыкова Томирис

14

19

10

7

қаз.әдеб

13

63

19

Темирбай Камила

15

20

18

12

д.ж.тарих

17

82

20

Хамитова Азиза

13

22

17

11

ағылшын

16

79

 

Орташа ұпай

12,6

14

13,2

9,2

 

11,4

60,4

11 «Б» сыныбы

р/с

Оқушылардың                      аты-жөні

Қазақ тілі

Орыс тілі

Қаз. тарихы

Матем

Таңдау пәні

Барлығы

1

Ахметова Назира

14

16

7

9

ағылшын

15

61

2

Биарстанов Арыстан

10

15

6

8

физика

11

50

3

Букатаева Гулдана

12

16

10

12

биология

16

66

4

Дюсембек Аяулым

12

16

7

6

физика

10

51

5

Дюсенбеков Дархан

10

6

6

5

физика

11

38

6

Жаксылыков Мадияр

6

6

9

5

физика

4

30

7

Зейнулла Нурбек

7

5

4

8

физика

6

30

8

Ибраева Дана

11

12

8

5

д.ж.тарих

7

43

9

Ищанов Ернар

12

15

9

4

ағылшын

17

57

10

Каирбаева Айнур

16

10

6

9

биология

8

49

11

Кайролла Бактияр

16

16

10

10

физика

12

64

12

Камарова Айнур

16

15

10

9

физика

4

63

13

Кенжегожин Талгат

12

10

8

8

физика

4

42

14

Қазымбет Асан

14

13

6

6

физика

9

48

15

Қалайбек Жасулан

11

8

7

4

физика

9

39

16

Манап Еркебулан

14

9

11

4

физика

5

43

17

Манап Іңқәр

21

16

13

11

физика

5

66

18

Мардан Айтмұхаммед

13

13

11

5

физика

8

50

19

Молдашев Ерик

15

8

6

6

биология

8

43

20

Советқанов Әділет

15

12

9

8

физика

9

53

21

Сағындыков Алихан

16

10

7

4

физика

12

49

22

Тайжанова Салтанат

20

17

11

9

ағылшын

9

66

23

Тлеубергенов Рустам

16

6

9

4

физика

11

46

24

Юсупова Аделия

11

16

12

7

физика

6

52

 

Орташа ұпай

13,3

11,9

8,4

6,9

 

9

49,9

 

Сынып

Оқушылар саны

Алынған тест нәтижесі

 11 "А"

19

74,9

11  "Ә"

20

60,4

11  "Б"

24

49,9

Орташа ұпай

63

61,7