Сенім телефоны
8 (7182) 32 49 27
email: scool_11@mail.ru
Мекенжайы: Павлодар қ., Жеңіс алаңы көш., 3/1
8 (7182) 32 50 66
Білім бөлімінің басты бетіне қайту
Азаматтарды жеке қабылдау кестесі:
Сейсенбі сағат 16:00 18:00 дейін
Бір жылда2795064
Бір айда264086
Бір аптада57054
Кеше11048
Тәулік388
«Белая ладья» шахмат үйірмесі
11-02-2019 18:24
«Белая ладья» шахмат үйірмесі

«Белая ладья» шахмат үйірмесі

 

2019 жылғы 09 ақпан мектеп командасы №3 БЖМСМ мекемесінде «Белая ладья» қалалық спартакиадасына қатысты. Барлығы 6 шахматшыдан 34 команда қатысты. Біздің мектептен 6 оқушы ойнады.

Ең үздік нәтиже көрсеткен Кертаев Натан 7 ұпайдың ішінен 6,5 ұпай жинады. Рейтинг көрсеткіші – 1422.

Одан әрі нәтижелер мынадай:

- Ержанова Дина және Пригородова Милана (5 ұпай), рейтинг көрсеткіші 1158;

  • Рахметулла Алдияр (4,5 ұпай), рейтинг 1102;
  • Байкаримов Санжар (1,5 ұпай), рейтинг 770;
  • Мун Максим (1 ұпай), рейтинг 691;

Барлық қатысушылар жеңіске жету үшін бар күшін салды. Осы турнирде Байкаримов Санжар, Мун Максим және Пригородова Милана алғаш тәжірибеден өтті. Жалпы команда 5 орынға ие болды!!!

Жарайсыңдар!

Турнирлік кесте ережесіне сәйкес барлығы өз көрсеткіштерімен таныса алады:

    

 

 

 

 

7 турдың қорытынды ережесі

 

Ст.ном

 Ст.ном.

 Команда

Партии

  + 

  = 

  - 

 Доп1 

 Доп2 

 Доп3 

1

2

22 ЖОМ

7

7

0

0

14

31,0

0

2

17

43 ЖОМ

7

5

0

2

10

25,0

0

3

19

9 ЖОМГ

7

5

0

2

10

24,5

0

4

14

39 ЖОМ

7

4

1

2

9

25,5

0

5

7

11 ЖОМ

7

4

1

2

9

23,5

0

 6

9

19 ЖОМ

7

3

2

2

8

24,0

0

7

3

25 ЖОМ

7

4

0

3

8

22,5

0

8

12

34 ЖОМ

7

4

0

3

8

22,0

0

9

15

4 ЖОМ

6

3

0

3

8

18,0

0

10

16

42 ЖОМ

7

3

1

3

7

23,0

0

11

5

41 ЖОМ

7

3

1

3

7

20,5

0

12

22

21 ЖОМ

6

2

1

3

7

16,0

0

13

6

36 ЖОМ

7

3

0

4

6

18,5

0

14

10

24 ЖОМ

7

2

2

3

6

17,5

0

15

4

КСШ

6

1

2

3

6

12,0

0

16

20

16 МЛ

6

1

1

4

5

13,5

0

17

21

2 ЖОМ

7

1

2

4

4

18,5

0

18

11

29 ЖОМ

6

0

2

4

4

14,5

0

19

1

17 ЖОМ

6

1

0

5

4

13,0

0

20

8

18 ЖОМ

0

0

0

0

0

0,0

0

 

13

37ЖОМ

1

0

0

1

0

0,0

0

 

18

№ 5 ЖОМ

0

0

 

00

 

                    0,0

            0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Нәтижелер

  5. 11 ЖОМ (РейтСр:1000, Доп1: 9 / Доп2: 23,5)

Аты-жөні

 

Имя

Рейт.

ФЕД.

код FIDE

1

2

3

4

5

6

7

Ұпай

Партии

Рейт

1

 

Кертаев Натан

0

KAZ

 

1

1

1

1

½

1

1

6,5

7

1000

2

 

Рахметулла Алдияр

0

KAZ

 

0

1

1

1

1

0

½

4,5

7

1000

3

 

Мун Максим

0

KAZ

 

0

0

0

0

0

0

1

1,0

7

1000

4

 

Байкаримов Санжар

0

KAZ

 

0

0

0

0

0

1

½

1,5

7

1000

5

 

Ержанова Дина

0

KAZ

 

0

1

1

1

0

1

1

5,0

7

1000

6

 

Пригородова Милана

0

KAZ

 

1

1

1

0

0

1

1

5,0

7

1000

Ойыншы туралы ақпарат

Кертаев Натан 0 KAZ Rp:1422

Кезең

Ст.ном.

 

Аты-жөні

Рейт.

ФЕД.

 Ұпай 

Рез.

Bo.

1

55

 

Грицик Никита

0

KAZ

3,0

s 1

1

2

49

 

Лукьяненко Данил

0

KAZ

5,0

w 1

1

3

85

 

Досмухамбетов Арыстан

0

KAZ

5,0

s 1

1

4

79

 

Сарбаев Олжас

0

KAZ

2,0

w 1

1

5

61

 

Луцик Степан

0

KAZ

4,0

s ½

1

6

115

 

Оразов Султан

0

KAZ

2,0

w 1

1

7

43

 

Олжабай Олжас

0

KAZ

5,0

s 1

1

Рахметулла Алдияр 0 KAZ Rp:1102

Кезең

Ст.ном.

 

Аты-жөні

Рейт.

ФЕД.

 Ұпай

Рез.

Bo.

1

56

 

Михеев Михаил

0

KAZ

5,5

w 0

2

2

50

 

Есенов Хасан

0

KAZ

4,0

s 1

2

3

86

 

Шерияздан Алихан

0

KAZ

2,5

w 1

2

4

80

 

Ергали Наби

0

KAZ

1,0

s 1

2

5

62

 

Акгюн Мурат

0

KAZ

4,0

w 1

2

6

116

 

Тулегенов Амир

0

KAZ

5,5

s 0

2

7

44

 

Сембай Шамиль

0

KAZ

6,0

w ½

2

Мун Максим 0 KAZ Rp:691

Кезең

Ст.ном.

 

Аты-жөні

Рейт.

ФЕД.

Ұпай

Рез.

Bo.

1

57

 

Пузырев Никита

0

KAZ

6,0

s 0

3

2

51

 

Петерс Алексей

0

KAZ

3,5

w 0

3

3

87

 

Аманжолулы Алишер

0

KAZ

4,0

s 0

3

4

81

 

Ахметов Тимур

0

KAZ

4,5

w 0

3

5

63

 

Узканов Эмир

0

KAZ

3,5

s 0

3

6

117

 

Тулегенов Абдурахим

0

KAZ

5,5

w 0

3

7

45

 

Сюндуков Олег

0

KAZ

0,0

s 1

3

Байкаримов Санжар 0 KAZ Rp:770

Кезең

Ст.ном.

 

Аты-жөні

Рейт.

ФЕД.

Ұпай

Рез.

Bo.

1

58

 

Туманов Данил

0

KAZ

3,0

w 0

4

2

52

 

Алешев Агабек

0

KAZ

2,0

s 0

4

3

88

 

Добров Григорий

0

KAZ

6,0

w 0

4

4

82

 

Кенжебай Алихан

0

KAZ

5,0

s 0

4

5

64

 

Черепов Виктор

0

KAZ

6,5

w 0

4

6

118

 

Марден Алинур

0

KAZ

0,0

s 1

4

7

46

 

Окульский Ян

0

KAZ

3,5

w ½

4

 

  

Ержанова Дина 0 KAZ Rp:1158

Кезең

Ст.ном.

 

Аты-жөні

Рейт.

ФЕД.

Ұпай

Рез.

Bo.

1

59

 

Михеева Вера

0

KAZ

5,5

s 0

5

2

53

 

Грасько Вика

0

KAZ

0,0

w 1

5

3

89

 

Рабкова Оля

0

KAZ

5,0

s 1

5

4

83

 

Касымхан Аружан

0

KAZ

3,0

w 1

5

5

65

 

Суенова Анастасия

0

KAZ

3,5

s 0

5

6

119

 

Кабек Каракат

0

KAZ

4,0

w 1

5

7

47

 

Раневская Милана

0

KAZ

0,0

s 1

5

Пригородова Милана 0 KAZ Rp:1158

Кезең

Ст.ном.

 

Аты-жөні

Рейт.

ФЕД.

Ұпай

Рез.

Bo.

1

60

 

Равилова Камилла

0

KAZ

2,0

w 1

6

2

54

 

Феньбуш Юлиана

0

KAZ

0,0

s 1

6

3

90

 

Нургазина Самал

0

KAZ

3,0

w 1

6

4

84

 

Торайгыр Амина

0

KAZ

2,0

s 0

6

5

66

 

Оразбек Мадина

0

KAZ

3,0

w 0

6

6

120

 

Сагит Амина

0

KAZ

1,5

s 1

6

7

48

 

Олжабай Жансая

0

KAZ

4,0

w 1

6

Жұппен

1. кезең

Bo.

17

  43ЖОМ

Рейт

-

7

  № 11 ЖОМ

Рейт

4 : 2

7.1

 

 

Грицик, Никита

0

-

 

 

Кертаев Натан

0

0 - 1

7.2

 

 

Михеев, Михаил

0

-

 

 

Рахметулла Алдияр

0

1 - 0

7.3

 

 

Пузырев, Никита

0

-

 

 

Мун Максим

0

1 - 0

7.4

 

 

Туманов, Данил

0

-

 

 

Байкаримов Санжар

0

1 - 0

7.5

 

 

Михеева, Вера

0

-

 

 

Ержанова Дина

0

1 - 0

7.6

 

 

Равилова, Камилла

0

-

 

 

Пригородова Милана

0

0 - 1

 

 

2. кезең

Bo.

7

  №11 ЖОМ

Рейт

-

11

  №29 ЖОМ

Рейт

4 : 2

7.1

 

 

Кертаев Натан

0

-

 

 

Лукьяненко, Данил

0

1 - 0

7.2

 

 

Рахметулла Алдияр

0

-

 

 

Есенов, Хасан

0

1 - 0

7.3

 

 

Мун Максим

0

-

 

 

Петерс, Алексей

0

0 - 1

7.4

 

 

Байкаримов Санжар

0

-

 

 

Алешев, Агабек

0

0 - 1

7.5

 

 

Ержанова Дина

0

-

 

 

Грасько, Вика

0

1 - 0

7.6

 

 

Пригородова Милана

0

-

 

 

Феньбуш, Юлиана

0

1 - 0

 

 

3. кезең

Bo.

14

  № 39 ЖОМ

Рейт

-

7

  № 11ЖОМ

Рейт

2 : 4

5.1

 

 

Досмухамбетов, Арыстан