ММ «Павлодар қаласының № 18 жалпы орта білім беру мектебі»
БЕКІТЕМІН: КЕЛІСЕМІН:
№18 ЖОМ директоры Тәрбие ісінің меңгерушісі
Гамирова Е.А. Жетенова М.Б
«___»_________2019 ж
______________ «___»__________2019 ж
_______________
2019-2020 оқу жылына арналған
№ 18 ЖОМ спорт үйірмелерінің
жұмыс кестесі
р/с № |
Спорт түрлері |
Өткізу уақыты |
Жетекшісі |
1 |
Футбол |
Сейсенбі,сәрсенбі,бейсенбі,жұма 17.00 -19.00 |
Омарова А.С. |
2 |
Футбол |
Сенбі 14.00-15.00 |
Омарова А. С. |
3 |
Баскетбол (ұлдар, қыздар) |
Сейсенбі, бейсенбі, сенбі - 16.30-18.00, 18.00- 19.30
|
Бещембаев А.О. |
4 |
Волейбол (ұлдар, қыздар) (жоғарғы топ) |
Дүйсенбі, сәрсенбі,жұма 18.00-20.00 Сенбі -14.00-16.00
|
Касенов Н.Б |
5 |
Волейбол (ұлдар, қыздар) (төменгі топ) |
Сейсенбі 12.00-14.30 Бейсенбі 12.00-14.30 Жұма 17.00-18.30 Сенбі -14.00-16.30
|
Джамбулов А.М. |
6 |
Жеңіл атлетика |
Сәрсенбі, жұма 12.00-13.30 |
Галимова А.А. |
7 |
Жеңіл атлетика |
Сейсенбі 12.00-13.30 Сәрсенбі 12.00-13.30 Сенбі 11.00-12.30 |
Родькина А.А. |
8 |
Шаңғы спорты |
Сейсенбі 15.00 – 16.00 |
Касенов Н. Б. |
9 |
ЖДЖ |
Жексенбі - 10.00-12.30 |
Тасыбаев Н.Ж. |
10 |
Футбол |
Жексенбі - 12.30-14.30 |
Тасыбаев Н.Ж. |
«Бекітемін»
№18 ЖОМ директоры
__________Е.А. Гамирова
2018-2019 оқу жылына арналған
үйірмелердің жұмыс кестесі
Үйірме |
Жетекшісі |
Апта күні |
Уақыты |
Кабинеті |
Вокал |
Искакова А.К. |
Дүйсенбі
Среда
сенбі |
13.00-15.00 13.00-15.00
9.45-12.00 |
14музыка кабинеті |
Хореография |
Мананникова Т.В. |
Дүйсенбі Сәрсенбі жұма |
9.00-15.00 9.00-13.30 12.00-15.00 |
Акт.залы |
Жас өлкетанушы |
Якубова А.М. |
Дүйсенбі
жұма
сенбі |
11.30-15.30
11.30-13.30
9.00-11.00 |
№38кабинет |
Шахмат |
Альясов К.М. |
Дүйсенбі Сейсенбі Сәрсенбі Бейсенбі Жұма сенбі |
11.20-13.30 12.05-14.15 12.05-14.15 11.20-14.15 12.50-14.15 09.25-10.05
|
Шахматкабинеті |
Асық ату |
Ахатова Т.С. |
сенбі |
11.00 |
Фойе 1 қабат |
Әлемді нұрландыру |
Пирогова Л.А. |
сенбі |
11.00 |
№ 37кабинет |
Оқимыз-ойнаймыз |
Усербаева А.К. |
сенбі |
11.00 |
№ 34кабинет |
Жас суретші |
Каирбекова А.К. |
сенбі |
11.00 |
№ 36кабинет |
Көңілді палитра |
Киреева Н.А. |
сенбі |
11.00 |
№ 35кабинет |
«Фантазия» |
Ахметова Д.М. |
сенбі |
11.00 |
№ 30кабинет |
Жол әліппесі |
Шадихан Г.Б. |
бейсенбі |
12.50 |
№ 28кабинет |
Жас құтқарушы |
Доскендирова Г.Т. |
сенбі |
11.00 |
№29кабинет |
Жас полицияшы |
Байбулова А.К. |
сенбі |
11.00 |
№43кабинет |
Шебер |
Дегтярева – Ковш Г.С. |
дүйсенбі |
12.50 |
№ 39кабинет |
Робототехника |
Машрапов А.Б. |
дүйсенбі бейсенбі |
12.50 |
№ 42\2кабинет |
Іздеу |
Муканов А.С. |
жұма |
12.50 |
№ 23кабинет |