"Павлодар қаласының №41 денешынықтыру – сауықтыру бағытындағы жалпы орта білім беру бейіндік мектебі" ММ
Павлодар қ., Суворов көш., 41
500337, 500330, 500328
Білім бөлімінің басты бетіне қайту
Что ты делаешь, чтобы быть здоровым?
Голосовать
занимаюсь физкультурой; - 51
периодически прохожу медосмотр; - 38
ничего не делаю; - 28
правильно питаюсь; - 14
добродушно отношусь к окружающим; - 10
соблюдаю режим дня; - 7
закаляюсь; - 2
изучаю познавательную литературу; - 1
Всего проголосовало: 151
Смотреть результат
Бір жылда2969654
Бір айда207486
Бір аптада40134
Кеше7992
Тәулік222
Іс-шаралардың жоспары 2016 - 2017 оқу жылына

Іс – шаралар

 

 

Өткізілу мерзімі

 

 

Жауапты

 

1

Заседание центра «Эрудит» орталығының  және оқушылардың ғылыми қоғамы отырысы  

қыркүйек

Рахметова Г.О.

Шевченко А.Г.

Кожанова А.С.

2

Мектепшілік  олимпиада тізімін жаңарту

қыркүйек

Рахметова Г.О.

Пән -мұғалімдері

3

8-11 сынып арасындағы Республикалық ғылыми жоба сайысы

қыркүйек       қазан

Пән -мұғалімдері

4

Қалалық пән олимпиадасы

 

қыркүйек-желтоқсан

Пән-мұғалімдері

5

«Қазақстан тарихы» және «Дүниежүзі тарихы» пәндерден республикалық қашықтық олимпиада

5-25 қыркүйек

Сумина В.А.

Туртугулова Г.С.

Авдеюк О.С.

6

1-6 сынып оқушылар арасында «Алтын асық» интеллектуалды сайысы

қыркүйек

Кожанова А.С.

Сынып жетекшілері

7

ІІ Республикалық «Жас білімпаз» ғылыми жоба сайысы  (ZIAT)

қазан

Пән-мұғалімдері

8

5-6 сынып арасында облыстық олимпиада

17 қараша

Рахметова Г.О.

Туртугулова Г.С.

Тулегенова З.Н.

9

 «Пони» халықаралық сайысы

қазан            наурыз

Кожанова А.С.

Классные руководители

10

Участие в республиканском  конкурсе «Ақ бота» среди 3-10 классов

қазан

Кожанова А.С.

Сынып жетекшілері

11

«Біздің заманымыздың батырлары» атты республикалық шығарма сайысы

қазан           қараша

Бастауыш сынып мұғалімдері            

Орыс,қазақ тілі мұғалімдері

12

Математика, физика,химия,биология пәні бойынша 19 Президенттік олимпиада

қазан

Стрекмит З.А.    Каскирбаева М.П.  Жукова О.И.     Калачева В.В.

13

«Зерде» облыстық зерттеу жұмыстарының сайысы

қараша

Пән мұғалімдері

14

«Русский медвежонок- языкознание для всех» атты сайысы

қараша

Кожанова А.С.

Орыс тілі мұғалімдері

15

 «Менің Отаным–Казақстан» облыстық ғылыми-практикалық конференциясы

қараша

Пән мұғалімдері

16

 «Проба пера» облыстық шығарма сайысы

қараша

Бастауыш, қазақ, орыс тілі мұғалімдері

17

Информатика пәні бойынша Евразиялық олимпиада

20-21 қараша

Ярешко Т.М.

Ибраева Д.Т.

18

 «Пони Универс Ум» республикалық сайысы

қараша

Кожанова А.С.

Сынып жетекшілері

19

11 сынып арасында Халықаралық юниор олимпиадасы

1-10 желтоқсан

Рахметова Г.О.

Калачева В.В.

20

Ағылшын тілінен «British Bulldog» атты халықаралық сайысы

 желтоқсан

 

Ағылшын тілі мұғалімдері

21

Қазақ тілінен республикалық қашықтық олимпиада

желтоқсан    қаңтар

Қазақ тілі  мұғалімдері

22

Облыстық интеллектуалды марафон

қаңтар

Кожанова А.С.

Сынып жетекшілері

23

 «ТЕНГРИ» республикалық интернет-олимпиада әр пән бойынша

жыл бойы

Пән мұғалімдері

24

«Золотое руно» халықаралық ойын сайысы

ақпан

Кожанова А.С.

Сынып жетекшілері

25

«Өлкемді зерттеу- ғылымға алғашқы қадам» родного края ғылыми-практикалық конференциясы

ақпан

Пән мұғалімдері

26

 «Махаббат жыры» облыстық өлең сайысы

ақпан

Орыс,қазақ тілі мұғалімдері

26

Облыстық Сатпаев оқулары

     наурыз-сәуір

Пән мұғалімдері

27

Аймақтық олимпиада (ИнЕУ)

наурыз

Стрекмит З.А.      Каскирбаева М.П.   Калачева В.В.

Жукова О.И.

28

 «Жарқын болашақ» республикалық олимпиада

ақпан

Жусупова Г.Ж.

29

Бастауыш сынып арасындағы зерттеу жұмыстарының сайысы

наурыз

Рахметова Г.О.

Байдельдинова А.Ж.

Бастауыш сынып мұғалімдері

30

Бастауыш  сынып арасындағы қалалық олимпиада

наурыз

Рахметова Г.О.

Байдельдинова А.Ж.

31

«Мың бала» облыстық сайысы

наурыз

Қазақ тілі мұғалімдері

32

 «КИО», «Зият» , «Тенгри», «Инфоурок», «Снейл», «Инфо» атты республикалық сайыстары

жыл бойы

Пән мұғалімдері