Бекітемін
№ 41ЖОБМ директоры
А.Е.Солтанбекова
«___»___________2019 ж
2019-2020 оқу жылының І жартыжылдығына арналған №41 ЖОБМ секцияларының жұмыс кестесі
№ |
Секция атауы |
Секция жетекшісі |
Күні және өткізілу уақыты |
1 |
Футбол (№ 2 спорт залы) |
М. М.Шортомбаев |
Сәрсенбі: 16.30-17.10 Iтоп. 17.10-17.50 I топ. 17.50-18.30 II топ. 18.30-19.10 IIтоп. Жұма: 15.30-16.10 Iтоп. 16.10-16.50 Iтоп. 16.50-18.50 IIтоп. |
2 |
Спорттық бағдарлау |
А. С. Аюпов |
Сейсенбі: 10.35-12.00 Жұма: 11.30-13.30 |
3 |
Шаңғы |
А. С. Аюпов |
Сәрсенбі: 17.30-18.50 Жұма: 17.30-18.50 |
4 |
Волейбол (№ 1спорт залы) |
А. А.Богулян |
Сейсенбі: 11.30-13.30 Бейсенбі: 11.30-13.30 Сенбі: 11.00-13.00 |
Бекітемін
№ 41ЖОБМ директоры
А.Е.Солтанбекова
«___»___________2019 ж
2019-2020 оқу жылының І жартыжылдығына арналған №41 ЖОБМ секцияларының жұмыс кестесі
№ |
Секция атауы |
Секция жетекшісі |
Күні және өткізілу уақыты |
1 |
Үстел теннис (№ 1 спорт залы) |
Н. П.Ковалев |
Сенбі: 9.30-11.00 Жұма: 11.30-13.00
|
2 |
Үлкен теннис (№ 3 спорт залы) |
О. В.Журавлева |
Сәрсенбі: 12.15-13.45 Сенбі: 11.30-13.00
|
3 |
«Арыстан» |
Р. Ж.Капаров |
Дүйсенбі: 11.00-12.00 14.00-15.00
|
4 |
«Мерген атқыш» |
Р. Ж.Капаров |
Четверг: 11.00-12.00 15.00-16.00
|
Бекітемін
№ 41ЖОБМ директоры
А.Е.Солтанбекова
«___»___________2019 ж
2019-2020 оқу жылының І жартыжылдығына арналған №41 ЖОБМ секцияларының жұмыс кестесі
№ |
Секция атауы |
Секция жетекшісі |
Күні және өткізілу уақыты |
1 |
«Дене дайындығының негізі» |
Р. Ж.Капаров |
Сейсенбі: 11.00-12.00 15.00-16.00
|
2 |
Баскетбол (№ 2 спорт залы) |
В. С.Шибаков |
Сейсенбі: 12.00-14.00 Жұма: 11.30-13.30
|
3 |
Волейбол |
В. С.Шибаков |
Сенбі: 15.00-17.00
|
4 |
Баскетбол (№ 2 спорт залы) |
А. Д.Каскирбаева |
Сейсенбі: 17.00-19.00 Четверг: 17.30-19.30 Сенбі: 13.00-15.00 |
Бекітемін
№ 41ЖОБМ директоры
А.Е.Солтанбекова
«___»___________2019 ж
2019-2020 оқу жылының І жартыжылдығына арналған №41 ЖОБМ секцияларының жұмыс кестесі
№ |
Секция атауы |
Секция жетекшісі |
Күні және өткізілу уақыты |
1 |
Жүзу |
А. А.Морозов |
Дүйсенбі: 16.00-19.00 Сейсенбі: 16.00-19.00 Сәрсенбі: 16.00-19.00 |
2 |
Жүзу |
О. А.Лаврентьева |
Жұма 8.00-10.00 10.00-12.00 Сенбі 14.00-16.00 |
3 |
Жүзу |
О. В.Баженова |
Сәрсенбі: 8.00-10.00 10.00-12.00 Сенбі: 12.30-14.30 |
4 |
Жүзу |
Е. Б.Бозтаев |
Сейсенбі: 14.00-15.30 кіші бассейн 11.00-12.30 үлкен бассейн Бейсенбі: 14.00-15.30 кіші бассейн 11.00-12.30 үлкен. бассейн |
Бекітемін
№ 41ЖОБМ директоры
А.Е.Солтанбекова
«___»___________2019 ж
2019-2020 оқу жылының І жартыжылдығына арналған №41 ЖОБМ секцияларының жұмыс кестесі
№ |
Үйірме атауы |
Үйірме жетекшісі |
Күні және өткізілу уақыты |
1 |
Туризм (№ 2 спорт залы) |
О. А.Лаврентьева |
Сейсенбі: 14.00-17.00 Бейсенбі: 9.00-12.00
|
2 |
Туризм (№ 2 спорт залы) |
М. Р.Каримова |
Жексенбі: 10.00-13.00 |
3 |
Жеңіл атлетика |
Т. А.Большакова |
Дүйсенбі: 15.00-16.30 Сейсенбі: 8.00-9.30 Бейсенбі: 8.00-9.30 15.00-16.30 Сенбі: 8.00-9.30 15.00-16.30 |
Бекітемін
№ 41ЖОБМ директоры
А.Е.Солтанбекова
«___»___________2019 ж
2019-2020 оқу жылының І жартыжылдығына арналған №41 ЖОБМ секцияларының жұмыс кестесі
№ |
Секция атауы |
Секция жетекшісі |
Күні және өткізілу уақыты |
13 |
Шахматтық клуб «Ақ ладья» |
Н. В. Аникеев |
Дүйсенбі: 9.00-11.00 2-3 сыныптар 11.00-13.00 5-6 сыныптар 13.00-14.00 жарысқа дайындық Сейсенбі: 9.00-11.00 2-3 сыныптар 11.00-13.00 5-6 сыныптар 13.00-14.00 жарысқа дайындық 14.00-16.00 4-7 сыныптар 16.00-18.00 8-10 сыныптар Бейсенбі:9.00-11.00 2-3 сыныптар 11.00-13.00 5-6 сыныптар 13.00-14.00 жарысқа дайындық Жұма: 14.00-16.00 4,7 сыныптар 16.00-18.00 8-10 сыныптар Сенбі: 9.00-11.00 2-3 сыныптар 11.00-13.00 5-6 сыныптар |
Бекітемін
№ 41ЖОБМ директоры
А.Е.Солтанбекова
«___»___________2019 ж
2019-2020 оқу жылының І жартыжылдығына арналған №41 ЖОБМ секцияларының жұмыс кестесі
№ |
Үйірме атауы |
Үйірме жетекшісі |
Күні және өткізілу уақыты |
1 |
Вокалды топ «Капель», «Жас қанат» |
И. Н.Таропчанина |
Сейсенбі: 15.30-16.30 17.15-18.15 Сәрсенбі: 12.00-15.00 Сенбі: 9.00-13.00 |
2 |
«Домбыра» |
Б. Ж.Муканова |
Дүйсенбі: 10.40-11.20 13.40-14.20 Сәрсенбі: 10.40-11.20 13.40-14.20 |
3 |
«Вокал» |
Б. Ж.Муканова |
Дүйсенбі: 10.00-10.40 13.00-13.40 Сәрсенбі: 10.00-10.40 13.00-13.40 Сенбі: 10.00-10.40 13.00-13.40 |
Бекітемін
№ 41ЖОБМ директоры
А.Е.Солтанбекова
«___»___________2019 ж
2019-2020 оқу жылының І жартыжылдығына арналған №41 ЖОБМ секцияларының жұмыс кестесі
№ |
Үйірме атауы |
Үйірме жетекшісі |
Күні және өткізілу уақыты |
1 |
Хореографиялық үйірме «Гүлдер» |
К. В.Данилова |
Дүйсенбі: 11.00-12.00 2,3,5,6 сыныптар 12.00-13.00 1 сыныптар 13.00-14.00 4 сыныптар Сәрсенбі: 11.00-12.00 2,3,5,6 сыныптар 12.00-13.00 1 сыныптар 13.00-14.00 4 сыныптар Жұма: 11.00-12.00 2,3,5,6 сыныптар 12.00-13.00 1 сыныптар 13.00-14.00 4 сыныптар |
2 |
«Жасыл үй» |
И. А.Ефимова |
Сейсенбі: 13.00-15.40 Сенбі: 9.00-11.40 |