Сенім телефоны
8-(7182)31-42-44
email: school20pavl@mail.ru
Мекенжайы: М. Горький к., 102/4
8-(7182)31-42-44
Білім бөлімінің басты бетіне қайту
Азаматтарды жеке қабылдау кестесі:
Дүйсенбі 10.00-16.00 Сенбі 09.00-13.00
Бір жылда3013741
Бір айда253234
Бір аптада25828
Кеше5618
Тәулік1089
Все
Жумабаева Айнур
Жумабаева Айнур

Жумабаева Айнур – 10 Б сынып оқушысы, Жарқын болашақ республикалық қазақ тілі олимпиадасының «Әнші бұлбұл» бағыты бойынша жүлдегері (ІІ орын, 2019 жыл) .

Жұмабек Анель
Жұмабек Анель

Жұмабек Анель - 2019 жылдың түлегі, қалалық оқушылар ғылыми жоба сайысының «Жас ғалым» номинациясы жүлдегері,қалалық пән олимпиадасының жүлдегері (ағылшын тілінен  2018-2019 о. ж., I орын),облыстық лингвистика олимпиадасының жеңімпазы (III орын, 2018-2019 жж.).

Хасен Мейірман
Хасен Мейірман

Хасен Мейірман - 2019 жылдың түлегі, оқу үздігі, қалалық пән олимпиадасының жүлдегері (физикадан 2017-2018 о.ж. II орын, 2018-2019 о.ж.I орын).

Сериков Ислам
Сериков Ислам

Сериков Ислам – 2019 жылдың түлегі, «Мәшһүр Жүсіп Көпеев» оқуларының  жүлдегері ( I орын, 2016-2017 о.ж.), мектеп оқушыларының ғылыми жобалар байқауының жеңімпазы (II орын,  2018-2019 оқу жылы).

Г.Т.Топанова – директор
Г.Т.Топанова – директор

Телефон - 314244

1. Білім беру ұйымының жарғысына және басқа да нормативтік заңды растайтын актілерге  сәйкес іс- әрекеттерге басшылық жасайды.

2. Мемлекеттік жалпы міндетті білім стандартын педагогикалық және әдістемелік кеңеспен бірлесе ұйымдастыруды жүзеге асырады.

3. Жаппай оқытудың заңдылығына сәйкес жалпыға  бірдей міндетті оқытуды қамтамасыз етеді.

4. Оқу- тәрбие үрдісіндегі материалдық- техникалық база мен ғылыми- әдістемелік жұмыстарды ұйымдастырады және жетілдіреді.

5. Лицей сыныптарында әдістемелік және инновациялық қамтылуды оқу-тәрбие үрдісінде жетілдіреді және ұйымдастырады.

6. Білім беру іс- әрекетін лицензияға сәйкес жүргізуге құқылы,  тәрбиеленушілер мен оқушылардың оқу-тәрбие деңгейін қалыптастырады,

тәрбиеленушілер мен оқушылардың  әлеуметтік қауіпсіздігін қамтамасыз етеді.

7. Мемлекеттік қызметтерді жүзеге асырады.

8.  Ата – ананың қамқорлығынсыз қалған балалар мен оның ішінде жетім  қалған балалардың  құқығын  заң жүзінде қорғайды (жеке, мүліктік, тұрғын   үй, еңбек т.б), олардың туыстық байланыста болуы үшін жағдай туғызуға шара қолданады.

9. Оқу- білім беру үрдісі кезінде білім беру ұйымының қызметкерлері мен оқушыларының (тәрбиеленушілер) денсаулығы мен өмір қауіпсіздігіне қажетті жағдай жасайды.

10. Оқушылардың денсаулығын нығайту мен қорғау мақсатында медициналық қызмет және тамақтандыруды қамтамасыз ету жұмысын ұйымдастырып, бақылауда ұстайды .

11. Заңнамен белгіленген шек аумағында  білім беру ұйымының қаражаты мен  мүліктеріне иелік етеді,құрылтайшылардан түскен материалдық қаржы  мен түскен және шыққан қаражаттарға жыл сайын есеп береді.

12. Нормативтік талаптарға сәйкес материалдық – оқу базасын толықтыру және сақтау, есебін қамтамасыз ету, еңбек тәртібінің ішкі ережесінің сақталуына, санитарлық- гигиеналық жағдайына, техника қауіпсіздігі мен еңбекті қорғауды қамтамасыз етеді.

13. Педагогикалық кадрлар мен көмекші қызметшілерді таңдау және орналастыруды жүзеге асырады, қызметкерлердің лауазымдық нұсқаулықтары мен штаттық күн тәртібін және басқару құрылымын бекітеді, олардың кәсіптік шеберлігін жетілдіруіне жағдай жасайды.

14. Педагогикалық кеңесті басқарады.

15. Қызметкерлерді аттестатциялануын бекітілген тәртіп бойынша өткізеді.

16. Білім беру ұйымында өз құзіреттілік шектеуінде еңбекте ерекше көзге түскен мұғалімдерді және басқа да қызметкерлерді марапаттауға ұсына алады және жазалауға құзіретті.

17. Ата- аналармен (оларды ауыстырушы тұлғамен) жұмысты үйлестіреді, қоғамдық жұмысты жүзеге асырады.

18. Мемлекеттік және басқа да мекемелерде білім беру ұйымына өкілдік етеді,  қажетті құжаттарды дайындауды және есепті қамтамасыз етеді.

Азаматтарды қабылдау кестесі:

Дүйсенбі 10.00-16.00 

Сенбі 10.00-13.00

Кайрбай Газиз
Кайрбай Газиз

Қайрбай Ғазиз – 2019 жылдың түлегі, қалалық оқушылар ғылыми жоба сайысының «Жас ғалым» номинациясы жүлдегері, «Сұлтанмахмұттың қоңыр күзі» қалалық байқауының  жеңімпазы (I орын, 2016-2017 о.ж.)  қалалық пән олимпиадасының жүлдегері (биологиядан  2017-2018 о. ж., III орын, 2018-2019 о. ж., III  орын).

СМАКОВА МЕРУЕРТ РУМБЕКОВНА
СМАКОВА МЕРУЕРТ РУМБЕКОВНА

        Ағылшын тілі мұғалімі, білімі жоғары, Павлодар университетінде ағылшын тілі мұғалімі мамандығын алып, біліктілік санаты жоғары, педагог-зерттеуші, жұмыс өтілі 18 жыл. Павлодар инновациялық орталығының, қалалық білім бөлімінің грамоталарымен марапатталған. Оқушылары  «British bulldog», «Кенгуру-лингвист» лингвистикалық сайыстардың, Халықаралық "Сатпаев оқулары" атты Халықаралық ғылыми-тәжірибелікатты конференциясының, оқушылар арасындағы ғылыми жоба  және  пән олимпиадаларының жүлдегерлері. Облыс деңгейінде оқушылардың  метатаным және рецептивтік  дағдыларын дамыту бойынша шеберлік-сынып және  коучинг өткізу тәжірибесі бар.

 
Садыкова Асия
Садыкова Асия

Садыкова Асия -  2019 жылдың түлегі, ІХ Қалижан  Бекқожин оқуларының  жүлдегері (I орын, 2019).

Қаратай Нұрбол
Қаратай Нұрбол

   Қаратай Нұрбол – 2019 жылдың түлегі,  жасөспірімдер және ересектер арасындағы IV республикалық «Жұлдызды жапырақ» шығармашылық фестивалінің «Домбыра» номинациясы бойынша  Гран-при иегері, оқушыларды ақындық, шешендік өнерге баулитын  «Ақберен»  қалалық байқауының жеңілпазы (ІІ орын, 2018 ж.), VI қалалық «Мағжан оқулары» (ІІ орын, 2018 ж.).

Монбусынова Мадина
Монбусынова Мадина

Монбусынова Мадина - 2019 жылдың түлегі, оқу ұздігі, мектеп және мектептен тыс шаралардың белсенді қатысушысы.

Абышева Камила
Абышева Камила

Абышева Камила  – 11 Б сынып оқушысы, оқу үздігі, қалалық физика пәнінен  ғылыми жоба сайысының ( II орын, 2019-2020 оқу жылы), "Мағжан оқуларының"  жеңімпазы (III  орын, 2019-2020 оқу жылы).

Байсеитова Дамеля
Байсеитова Дамеля

Байсеитова Дамеля - 11 Б сынып оқушысы,  қалалық информатика пәнінен  ғылыми жоба сайысының  жеңімпазы ( II орын, 2019-2020 оқу жылы).

Олжабаева Анель
Олжабаева Анель

Олжабаева Анель –  11 Б сынып оқушысы,  қалалық информатика пәнінен  ғылыми жоба сайысының  жеңімпазы ( II орын, 2019-2020 оқу жылы) .

Феданова Юлия
Феданова Юлия

Феданова Юлия – 10 А сынып оқушысы, биология пәнінен 58 қалалық пән олимпиадасының жүлдегері (III орын,2018 жыл), биология пәнінен оқушылар арасындағы қалалық ғылыми жобалар сайысының  (II орын, 2019 жыл)

Енсебай Әділет
Енсебай Әділет

Енсебай Әділет - 10 А сынып оқушысы, қазақ тілінен оқушылар арасындағы ғылыми жобасының қалалық кезеңінің жүлдегері (ІІІ орын, 2019-2020 оқу жылы).

Меликова Алина
Меликова Алина

Меликова Алина – 10 А сынып оқушысы, оқу озаты, мектеп және мектептен тыс шаралардың белсенді қатысушысы.

Каленова Дильназ
Каленова Дильназ

Каленова Дильназ – 10Б сынып оқушысы, оқушылар арасындағы қалалық ғылыми жобасының жүлдегері  (ІІ орын,2019 жыл).

Уразалимова Сана
Уразалимова Сана

Уразалимова Сана - 10Б сынып оқушысы, оқушыларды ақындық, шешендік өнерге баулитын «Ақберен» қалалық байқауының жеңімпазы (ІІІ орын,2018-2019 оқу жылы).  VIІ қалалық «Мағжан оқулары» конкурсында жүлдегері (ІІІ орын,2019-2020 оқу жылы).

Байжанова Дамира
Байжанова Дамира

Байжанқызы Дамира – 10Б сынып оқушысы,  қалалық " Мәшһүр Жүсіп Көпеев оқулары" ( III орын, 2018 жыл), " Махамбет оқулары" ( II  орын, 2018 жыл), VI қалалық «Мағжан оқулары» конкурсында жүлдегері (ІІ орын, 2019 жыл).

Сансызбай Нұрай
Сансызбай Нұрай

Санызбай Нұрай – 10Б сынып оқушысы,  оқушылар арасындағы математика пәнінен қалалық ғылыми жоба сайысының  жүлдегері              (ІІ орын,2019 жыл).

бiрiншiсi алдың. 1 2 3 9 соңғысы