Сенім телефоны
8 (7182) 500-686
email: school12.87@mail.ru
Мекенжайы: Павлодар қ., Щедрин көш., 60
8 71 82 50 08 86
Білім бөлімінің басты бетіне қайту
Азаматтарды жеке қабылдау кестесі:
сәрсенбі сағат 14.00-ден 16.00-ге дейін
Бір жылда2975021
Бір айда181381
Бір аптада36936
Кеше7066
Тәулік780
Үйірмелер/спорттық секция кестесі

Бекітемін

                                                                                               Мектеп директоры м.а.:

                                                                                               М.К.Смагулова

                                                                                               «03»қыркүйек 2019ж.

 

Мектепішілік үйірме жұмыстарының кестесі  

2019-2020 оқу жылы

Үйірмелер  атауы

Үйірме жетекшісі

Апта күні

Уақыты

Өтетін орны

1

«Мүшайра»

 

Тұрғанбек Асығат Сәулетұлы

Сәрсенбі

11.00-12.20

№21каб.

12.20-14.20

2

«Салауатты өмір салты»

Геложутдинова Жанар Зйнуллақызы

Жұма                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

18.00.-18.40.

№37 каб.

3

 

Латын әліпбиі- өркениет жолы

Мусаева Ақжол Тоқтамысқызы

Дүйсенбі

09.00.-09.40.

№24 каб.

5

 

«Дебат» 

Төрехан Есет Төреханұлы

Дүйсенбі

Бейсенбі

15.05.-15.45.

15.05.-15.45.

№27 каб.

6

«Бала бизнес»

Жұма

15.05.-15.45.

№27 каб.

7

«Көңіл ашар» домбыра 

Садығазин Қуаныш Сарсенбайұлы

Сейсенбі

12.30-14.30

№29 каб.

8

«Бизнес» клуб

Еркебұлан Бахыт Қазбекқызы

Дүйсенбі 

13.45.-14.25.

№27 каб.

9

«Жас ұлан» 

Асаинов Қанатбек Мұқатайұлы

Жұма

15.00.-15.40.

№52 каб.

10

«Ағылшын тілі грамматикасына саяхат»

Төрехан Айсара Есетқызы

Жұма 

13.00.-13.40.

№12 каб.

11

 «Балдәурен»

вокал

Рахимбаева  Рыскелді Мұратқызы

Жұма

14.00-14.40.

11.30.-12.10.

 

 

№29 каб.

12

«Балауса» хор

 

Сейсенбі

Сәрсенбі 

12.15.-12.55.

11.05.-11.45.

13

«Сәндік қолдан-балы өнер »

Бектасова

Гүлсім Айтмуханбетқызы

Дүйсенбі

13.00.-13.40.

№28 каб.

14

«Өнерлінің қолы ортақ»

Бейсенбі

13.00.-13.40.

№28 каб.

15

«Рухани жаңғыру» 

Еркебұлан Бахыт Қазбекқызы

Жұма

13.00.-13.40

№27 каб

16

«Таң шолпан»

би үйірмесі

Әділханова Алтынай

Жеңісқызы            

Дүйсенбі

10.30-15.00

№51

Хореогр. кабинеті

Сәрсенбі

10.30-15.00

Жұма

10.30-15.00

17

 «Шұғыла» би үйірмесі

Қараша Назира Ерболатқызы

Сейсенбі

10.00-16.20

№51

Хореогр.

 

Бейсенбі

10.00-16.20

                                                                                                

Мектепішілік спорттық секциялардың жұмыс кестесі

2019-2020 оқу жылы

 

 

Үйірме,

секцияның атауы

Үйірме, секция жетекшісі

Апта күні

Уақыты

Өтетін орны

 

 

1

 

Баскетбол

(ересектер тобы)

Классен Юрий Петрович

Дүйсенбі

16.00.-17.30.

 

Спорт зал

 

Сейсенбі

08.00.-09.30.

 

Жұма

09.00.-10.30.

 

 

2

 

Баскетбол

(кіші топ)

Классен Юрий Петрович

Бейсенбі

08.00.-09.30.

16.20.-17.50.

 

Спорт зал

 

 Сейсенбі

09.30-11.00.

 

 

 

 

3

 

 

Волейбол   

(қыздар)

 

 

 

Муликов Ермұрат Орақұлы

Сейсенбі

15.00-16.30 

 

 

 

 

Спорт зал

 

 

 

Сәрсенбі

 

08.00-09.00 15.00-16.30 

 

Жұма

15.00-16.30

 

Дүйсенбі 

10.30-12.00.

 

4

Волейбол (ұлдар)

 

5

Ауысымдық спорт түрі

Асаинов Қанатбек

Мұқатайұлы

Жексенбі

10.00-12.15

 

Мектеп спорт алаңында

 

6

Ұлттық ойындар

Саматова Құсни Мұхамет-мансұрқызы.

Сәрсенбі

09.35.-10.15.

10.25.-11.05.

№12 кабинет