Сенім телефоны
8-(7182)31-42-44
email: school20pavl@mail.ru
Мекенжайы: М. Горький к., 102/4
8-(7182)31-42-44
Білім бөлімінің басты бетіне қайту
Азаматтарды жеке қабылдау кестесі:
Дүйсенбі 10.00-16.00 Сенбі 09.00-13.00
Бір жылда2576696
Бір айда175319
Бір аптада50257
Кеше3538
Тәулік957
Өткен жылдардың түлектері
Жұмабек Анель
Жұмабек Анель

Жұмабек Анель - 2019 жылдың түлегі, қалалық оқушылар ғылыми жоба сайысының «Жас ғалым» номинациясы жүлдегері,қалалық пән олимпиадасының жүлдегері (ағылшын тілінен  2018-2019 о. ж., I орын),облыстық лингвистика олимпиадасының жеңімпазы (III орын, 2018-2019 жж.).

Хасен Мейірман
Хасен Мейірман

Хасен Мейірман - 2019 жылдың түлегі, оқу үздігі, қалалық пән олимпиадасының жүлдегері (физикадан 2017-2018 о.ж. II орын, 2018-2019 о.ж.I орын).

Сериков Ислам
Сериков Ислам

Сериков Ислам – 2019 жылдың түлегі, «Мәшһүр Жүсіп Көпеев» оқуларының  жүлдегері ( I орын, 2016-2017 о.ж.), мектеп оқушыларының ғылыми жобалар байқауының жеңімпазы (II орын,  2018-2019 оқу жылы).

Кайрбай Газиз
Кайрбай Газиз

Қайрбай Ғазиз – 2019 жылдың түлегі, қалалық оқушылар ғылыми жоба сайысының «Жас ғалым» номинациясы жүлдегері, «Сұлтанмахмұттың қоңыр күзі» қалалық байқауының  жеңімпазы (I орын, 2016-2017 о.ж.)  қалалық пән олимпиадасының жүлдегері (биологиядан  2017-2018 о. ж., III орын, 2018-2019 о. ж., III  орын).

Садыкова Асия
Садыкова Асия

Садыкова Асия -  2019 жылдың түлегі, ІХ Қалижан  Бекқожин оқуларының  жүлдегері (I орын, 2019).

Қаратай Нұрбол
Қаратай Нұрбол

   Қаратай Нұрбол – 2019 жылдың түлегі,  жасөспірімдер және ересектер арасындағы IV республикалық «Жұлдызды жапырақ» шығармашылық фестивалінің «Домбыра» номинациясы бойынша  Гран-при иегері, оқушыларды ақындық, шешендік өнерге баулитын  «Ақберен»  қалалық байқауының жеңілпазы (ІІ орын, 2018 ж.), VI қалалық «Мағжан оқулары» (ІІ орын, 2018 ж.).

Монбусынова Мадина
Монбусынова Мадина

Монбусынова Мадина - 2019 жылдың түлегі, оқу ұздігі, мектеп және мектептен тыс шаралардың белсенді қатысушысы.

Абышева Камила
Абышева Камила

Абышева Камила  – 2020 жылдың түлегі, оқу үздігі, қалалық физика пәнінен  ғылыми жоба сайысының (II орын, 2019-2020 оқу жылы), "Мағжан оқуларының"  жеңімпазы (III  орын, 2019-2020 оқу жылы).

Байсеитова Дамеля
Байсеитова Дамеля

Байсеитова Дамеля - 2020 жылдың түлегі,  қалалық информатика пәнінен  ғылыми жоба сайысының  жеңімпазы ( II орын, 2019-2020 оқу жылы).

Олжабаева Анель
Олжабаева Анель

Олжабаева Анель –  2020 жылдың түлегі,  қалалық информатика пәнінен  ғылыми жоба сайысының  жеңімпазы ( II орын, 2019-2020 оқу жылы) .

Капенов Мадияр
Капенов Мадияр

Капенов Мадияр - 2020 жылдың түлегі, Республикалық ғылыми-практикалық  ҚР БҒМ конференциясының жеңімпазы (III орын,2019 жыл),   қалалық оқушылар арасындағы математика пәнінен ғылыми жоба сайысының жеңімпазы  (II орын, 2019 жыл).

Назар Қаныш
Назар Қаныш

Назар Қаныш - 2019 жылдың түлегі, оқу үздігі, мектеп және мектептен тыс шаралардың белсенді қатысушысы.

Джафарова Айлина
Джафарова Айлина

Джафарова Айлина –  2019 жылдың түлегі, үздік оқушы, француз тілі пәнінен 57 қалалық пән олимпиадасының жүлдегері (I орын, 2018 ж.), француз тілінен облыстық пән олимпиадасының жүлдегері ( III орын, 2019 жыл).

Саенко Лидия
Саенко Лидия

Саенко Лидия –  2019 жылдың түлегі, үздік оқушы, ағылшын тілі пәнінен 57 қалалық пән олимпиадасының жүлдегері (III орын, 2018 ж.).

Костанай Данат
Костанай Данат

Костанай Данат – 2019 жылдың түлегі, 2018-2019 оқу жылында оқушылар арасындағы қалалық ғылыми жобасының жүлдегері  (ІІІ орын).

Галкин Олег
Галкин Олег

Галкин Олег  – 2019 жылдың түлегі, 2018-2019 оқу жылында оқушылар арасындағы қалалық ғылыми жобасының жүлдегері  (ІІІ орын).

Алимхан Ботагөз
Алимхан Ботагөз

Алимхан Ботагөз - 2019 жылдың түлегі, қалалық  Қазақстан тарихы пәнінен  олимпиада жеңімпазы  (I орын, 2018-2019 оқу жылы), облыстық тарих пәнінен  олимпиада жүлдегері (III орын,  2018-2019 оқу жылы).

Бақдаулет Ақерке
 Бақдаулет Ақерке

 Бақдаулет Ақерке – 2020 жылдың түлегі,оқушылар арасындағы  қалалық ғылыми жобасының жүлдегері (II орын,2019 жыл).

Баймульдинова Мадина
Баймульдинова Мадина

Баймульдинова Мадина – 2020 жылдың түлегі, оқу озаты.  Мәшһүр Жүсіп оқуларынан  алғыс хат  иегері.

Бакытова Камила
Бакытова Камила

2018 жылдың түлегі, облыстық  ғылыми жобалар сайысының жүлдегері (III орын).

бiрiншiсi алдың. 1 2 3 6 соңғысы