Сенім телефоны
33-81-23
email: 27_school@mail.ru
Мекенжайы: 140006 Павлодар облысы, Павлодар қ. Павлов көш, 17
қабылдау бөлмесі: 33-81-23, бухгалтерия: 33-81-46, әдістемелік кабинет: 33-81-25
Білім бөлімінің басты бетіне қайту
Азаматтарды жеке қабылдау кестесі:
бейсенбі сағат 14.00 - 18.00 дейін
Бір жылда2813727
Бір айда132086
Бір аптада23697
Кеше4378
Тәулік2252
Үйірменің және секцияның кестесі

2019 -2020 оқу жылының 1 жартыжылдығына үйірмелер, клубтар, спорт секцияларының сабақ кестесі

Үйірме атауы

Апта күні

Уақыт

Орын

Кабинет

Жетекші

1

" Табиғат әлемінде" үйірмесі

Жұма

12.05-12.45

 

17

Ж.Н Таукелова

2

" Табиғат әлемінде" үйірмесі

Сейсенбі

18.05-18.45

11

И.А Кукуруза

3

" Табиғат әлемінде" үйірмесі

Жұма

17.20-18.00

 

А.Н Тлеубердинова

4

" Табиғат әлемінде" үйірмесі

Бейсенбі

18.05-18.45

26

О.В Макаревич

5

«Абайтану»үйірмесі

 

Сенбі

 

9.00-9.40

10.00-10.40

 2

 Б.Р Садыкова

6

«Логикалық математика» үйірме

Бейсенбі

11.25-12.05

 28

Ж.К Уалиева

7

«Логикалықматематика»үйірме

 

Сәрсенбі

 

 11.25-12.05

 16

Л.В Ромашова

8

«Логикалықматематика»үйірме

Сәрсенбі

 11.25-12.05

 18

Ж.К Жакиянова

9

«Логикалықматематика»үйірме

 Сәрсенбі

 11.25-12.05

 12

Д.С Каримова

10

«Логикалықматематика»үйірме

 Сәрсенбі

 11.25-12.05

 15

Д.С Касанова

10

«Логикалықматематика»үйірме

  Жұма

  11.25-12.05

 13

 А.Н Мусалинова

12

«Логикалықматематика»үйірме

Жұма

11.25-12.05

11

Г.В Белова

13

« Қызықты грамматика»үйірме

Сейсенбі

11.25-12.05

28

Ж.К Уалиева

14

«Қызықты грамматика» үйірмесі

 Бейсенбі

11.25-12.05

16

Л.В Ромашова

15

«Қызықты грамматика» үйірмесі

Сейсенбі

11.25-12.05

17

Ж.К Жакиянова

16

«Қызықты грамматика» үйірмесі

Жұма

10.35-11.15

12

 Д.С Каримова

17

«Қызықты грамматика» үйірмесі

Жұма

11.25-12.05

 15

 Д.С Касанова

18

«Қызықты грамматика» үйірмесі

Сейсенбі

11.25-12.05

13

А.Н Мусалинова

19

«Қызықты грамматика» үйірмесі

Жұма

11.25-12.05

11

Г.В Белова

20

«Орыс тілінің ғажайыптары» үйірмесі

Жұма

17.20-18.00

13

Л.В Альсеитова

21

«Орыс тілінің ғажайыптары» үйірмесі

Сейсенбі

17.20-18.00

 15

М.К Жапарханова

22

«Орыс тілінің ғажайыптары» үйірмесі

 Бейсенбі

17.20-18.00

11

Г.В Белова

23

«Орыс тілінің ғажайыптары» үйірмесі

 Жұма  

 17.20-18.00

17

 К.Ж Искажимова

24

«Орыс тілінің білгірлері» үйірмесі

Дүйсенбі

18.05-18.45

14

Л.А Хмыз 

25

«Орыс тілі білгірлері» үйірмес

Дүйсенбі

18.05-18.45

18

Т.А Грайко

26

«Орыс тілі білгірлері»

үйірмесі

Дүйсенбі

18.05-18.45

 13

А.Н Мусалинова

27

«Орыс тілі білгірлері»  үйірмесі

Сәрсенбі

18.05-18.45

18

Ж.Н Таукелова

28

«Математика және құрастыру» үйірмесі

Сәрсенбі

18.05-18.45

14

Л.А Хмыз

29

«Математика және құрастыру» үйірмесі

Жұма

18.05-18.45

18

Т.А Грайко

30

«Математика және құрастыру» үйірмесі

Жұма

18.05-18.45

13

А.Н Мусалинова

31

«Математика және құрастыру»үйірмесі

Бейсенбі

18.05-18.45

28

Ж.Н Такелова

32

Би үйірмесі

Сейсенбі

Бейсенбі

Сенбі

15.00-17.00

15.00-17.00

12.00-14.00

Кіші зал

А.Т Шогманова

33

«Поэзия және проза еліне Саяхат»әдеби студиясы

Сенбі

12.00-12.40

12.40-13.20

 

 20

Г.Ж Бергузинова

34

Робототехника үйірмесі

Сенбі

 9.00-11.00

  8

А.Т Коммунист

35

" Информатика English»

Сенбі

 9.00-11.00

10

Д.К Масакбаева

36

Домбыра үйірмесі

Сейсенбі

 Сенбі

 12.30-15.10

11.00-14.20 

 

Актзалы

А.А Муханова 

37

Вокалдық үйірме

Сейсенбі

Бейсенбі

Сенбі

14.00-16.25

12.05-14.00

9.00-11.25

1

А.М Кенесбаева

38

 Би үйірмесі

 

Сенбі

 

 13.40-15.00

Кішізал

 Е.А Щеглов

39

 Ырғақты гимнастика

 

Сейсенбі

Бейсенбі

 

11.00-13.20

11.20-14.00

 

Кішізал

Е.А Щеглов

40

Конькимен жүгіру спорт секциясы

Сейсенбі

Сенбі

12.50-14.10

10.20-11.40

Спорт

Залы             

 

 

Н.Г Петухов

41

Баскетбол спорт секциясы

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

12.50-14.10

16.20-18.20

 

14.00-17.00

Спорт

зал

Е.С Сембаев

42

 Үстел теннисінің спорт секциясы

 

Сейсенбі

 Сенбі

 

15.50-16.30

11.40-12.20

 

Спорт

залы

Н.Г Петухов

43

 Тоғыз құмалақ секциясы

Сенбі

 

9.00-9.40

Шахмат кабинеті

 

А.Т Даутекова

44

Футбол секциясы

Дүйсенбі

Сәрсенбі

 

15.40.16.20

12.50-14.10

Спортзал

Стадион

Н.Г Петухов

45

Волейбол  секциясы

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Сенбі

12.50-14.10

15.50-16.30

14.50-16.40

9.40-10.20

 Спорт

залы

А.Т Даутекова

46

Шаңғы спорты секциясы

Бейсенбі

14.50-16.10

Спортзал

Стадион

А.Т Даутекова

47

Шахмат үйірмесі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

11.20 -15.20

11.20 -15.20

11.20 -15.20

Щахмат кабинеты

К.Х Дукенбаев

48

Кекушинкай каратэ секциясы

Сейсенбі

Бейсенбі

Сенбі

19.00 -20.00

Кішізал

 Ж.А Молдатай

49

Футбол, баскетбол спорт секциясы (жексенбі)

Жексенбі

 

12.00-15.00

Спорт

зал

 А.А Кукешов

 

 

2 жартыжылдыққа үйірмелер, клубтар, спорттықсекцияларының сабақтары

2018-2019 оқу жылы кестесі

 

Үйірме атауы

Апта күні

уақыты

Орын

кабинет

Басшы

1

"Табиғат әлемінде" үйірмесі

Жұма

13.00-13.40

 

15

 Ромашова ЛВ

2

"Табиғат әлемінде" үйірмесі

Жұма

12.00-12.40

18

 Жакиянова ЖК

3

"Табиғат әлемінде" үйірмесі

Бейсенбі 

11.00-11.40

12

   Каримова ДС

4

«Абайтану»үйірмесі

 

сенбі

 

9.00-9.40

10.00-10.40

2

 Садыкова БР

5

 « Логикалық математика»үйірмесі

сейсенбі

 

 12.05-12.45

 13

   Альсеитова ЛВ

6

« Логикалық математика»үйірмесі

 Жұма

 12.00-12.40

 16

 Жапарханова МК

7

« Логикалық математика»үйірмесі

 Сәрсенбі

 12.05-12.45

 11

 Белова ГВ

8

« Логикалық математика»үйірмесі

 Сәрсенбі

 12.05-12.45

 1 7

  Искажимова КЖ

9

 «Қызықты грамматика»үйірмесі

 жұма

12.05-12.45

13

Альсеитова ЛВ

10

«Қызықты грамматика»үйірмесі

Бейсенбі

12.00-12.40

16

Жапарханова МК

11

«Қызықты грамматика»үйірмесі

Бейсенбі

12.05-12.45

11

Белова ГВ

12

«Қызықты грамматика»үйірмесі

сейсенбі

12.05-12.45

17

 Искажимова КЖ

13

 «Орыс тілінің құпиялары»үйірмесі

 Сәрсенбі

17.25-18.05

14

Хмыз ЛА

14

«Орыс тілінің құпиялары»үйірмесі

 жұма

17.25-18.05

18

 Грайко ТА

15

«Орыс тілінің құпиялары»үйірмесі

 жұма

 17.25-18.05

12

Мусалимова АН

16

«Орыс тілінің құпиялары»үйірмесі

 Сәрсенбі 

 11.20-12.00

12

 Масалимова АН

17

«Орыс тілінің құпиялары»үйірмесі

бейсенбі

18.05-18.45

17

Таукелова ЖН

18

«Орыс тілінің құпиялары»үйірмесі

Сәрсенбі

18.05-18.45

15

Жакиянова ЖК

19

«Орыс тілінің құпиялары»үйірмесі

сейсенбі

18.05-18.45

16

Конукпаева МБ

20

«Орыс тілінің құпиялары»үйірмесі

сейсенбі

18.10-18.50

13

Макаревич ОВ

21

Кружок «Математика и конструирование»

жұма

18.05-18.45

17

Таукелова ЖН

22

«Математика және құрастыру» үйірмесі

бейсенбі

18.05-18.45

15

Жакиянова ЖК

23

«Математика және құрастыру» үйірмесі

Бейсенбі

18.05-18.45

16

Конукпаева МБ

24

«Математика және құрастыру» үйірмесі

Бейсенбі

18.10-18.50

13

Макаревич ОВ

25

Би үйірмесі

сейсенбі

бейсенбі

сенбі 

15.00-17.00

15.00-17.00

12.00-14.00

Кіші зал

Шогманова АТ

26

 «Әдеби студиясы еліне Саяхат» атты поэзия және проза»

Сенбі 

12.00-12.40

12.40-13.20

13.20-14.00

 20

Бергузинова ГЖ

27

Робототехника үйірмесі

Сенбі 

 9.00-11.10

  8

Коммунист АТ

28

Домбыра үйірмесі

бейсенбі

Сенбі

жексенбі

13.00-15.00

12.00-14.00

 13.00-15.00

21

Муханова  АА

29

Вокалдық үйірме

сейсенбі

бейсенбі

сенбі

10.00-12.00

15.00-17.00

9.00-11.00

1

Кенесбаева АМ

30

Би үйірмесі

 

сейсенбі

бейсенбі 

12.30-14.00

12.30-15.00

Кіші  зал

 Щеглов ЕА

31

 Ырғақты гимнастика

сейсенбі

бейсенбі

 11.00-12.30

11.00-12.30

Кіші  зал

Щеглов ЕА

32

 «Менің компьютерім»үйірмесі

Сейсенбі сәрсенбі бейсенбі

15.00-15.40

15.00-15.40

15.00-15.40

10

Алеушинова  АХ

33

«Туған өлке табиғаты»үйірмесі

сенбі

9.00-9.40

18

Грайко ТА

34

Хореография

сейсенбі

13.00-13.40

Кіші  зал

Щеглов ЕВ

35

«Балаларға арналған ағылшын»үйірмесі

сәрсенбі

13.00-13.40

21

Спатилова Р

36

«Менің компьютерім»үйірмесі

бейсенбі

13.00-13.40

10

Алеушинова АХ

37

 Конькимен жүгіру спорты секциясы

Дүйсенбі сенбі

16.30-17.10

11.20-12.00

Спорт

Залы

Петухов НГ

38

Баскетбол спорттық секциясы

 

Дүйсенбі сәрсенбі

сенбі

15.00-16.20

 

15.00-15.40

10.00-11.20

Спорт

залы

Петухов НГ

39

Үстел теннисінің спорт секциясы

сәрсенбі 

 

16.30-17.10

 

Спорт

залы

Петухов НГ

40

Тогыз кумалаксекциясы

  

Сенбі

 

10.00-10.40

шахмат кабинеті

Фойе

Даутекова АТ

41

«Дәл көрсеткі»  үйірмесі

 

Сейсенбі

Бейсенбі

 

15.00-16.20

15.00-16.20

К20

Бабич ВФ

42

Футбол секциясы

жұма

15.00-16.20

11.00-11.40

Спортзал

Стадион

Даутекова АТ

43

Волейбол секциясы

Сейсенбі

Бейсенбі

15.00-15.40

15.00-15.40

 Спорт

залы

Даутекова АТ

44

Шаңғы спорты секциясы

Сейсенбі

Бейсенбі

16.30-17.10

16.30-17.10

Спортзал

Стадион

Даутекова АТ

45

Жеңіл атлетика секциясы

Сейсенбі

Бейсенбі

 

18.00-19.20

12.00-13.40

Спортзалы

Спортзалы

Кожагельдинов МТ

46

Шахмат үйірмесі

бейсенбі

жұма

 сенбі

12.00-15.20

12.00-15.20

11.00-15.00

шахмат кабинеті

Дукенбаев КХ

47

Кекушинкай каратэ секциясы

Сейсенбі

Бейсенбі

Сенбі

19.00-20.00

Кіші зал

 Исатаев А

48

Футбол, баскетбол, қазақша күрес спорт секциясы

жексенбі

14.00-17.20

Спорт

залы

Нурмагамбетов СС

1 жартыжылдыққа үйірмелер, клубтар, спорт секцияларының сабақтары

2018-2019 оқу жылы кестесі

 

Үйірме атауы

Апта күні

уақыты

Орын

кабинет

Басшы

1

"Табиғат әлемінде" үйірмесі

Жұма

13.00-13.40

15

 Ромашова ЛВ

2

"Табиғат әлемінде" үйірмесі

Жұма

12.00-12.40

18

Жакиянова ЖК

3

"Табиғат әлемінде" үйірмесі

Бейсенбі 

11.00-11.40

12

   Каримова ДС

4

«Абайтану»үйірмесі

 

сенбі

 

9.00-9.40

10.00-10.40

2

 Садыкова БР

5

 « Логикалық математика»үйірмесі

сейсенбі

 12.05-12.45

 13

Альсеитова ЛВ

6

« Логикалық математика»үйірмесі

 Жұма

 12.00-12.40

 16

Жапарханова МК

7

« Логикалық математика»үйірмесі

 Сәрсенбі

 12.05-12.45

 11

 Белова ГВ

8

« Логикалық математика»үйірмесі

 Сәрсенбі

 12.05-12.45

 1 7

  Искажимова КЖ

9

 «Қызықты грамматика»үйірмесі

 жұма

12.05-12.45

13

Альсеитова ЛВ

10

«Қызықты грамматика»үйірмесі

Бейсенбі

12.00-12.40

16

Жапарханова МК

11

«Қызықты грамматика»үйірмесі

Бейсенбі

12.05-12.45

11

Белова ГВ

12

«Қызықты грамматика»үйірмесі

сейсенбі

12.05-12.45

17

 Искажимова КЖ

13

 «Орыс тілінің құпиялары»үйірмесі

 Сәрсенбі

17.25-18.05

14

Хмыз ЛА

14

«Орыс тілінің құпиялары»үйірмесі

 жұма

17.25-18.05

18

 Грайко ТА

15

«Орыс тілінің құпиялары»үйірмесі

 жұма

 17.25-18.05

12

Мусалимова АН

16

«Орыс тілінің құпиялары»үйірмесі

 Сәрсенбі 

 11.20-12.00

12

 Масалимова АН

17

«Орыс тілінің құпиялары»үйірмесі

бейсенбі

18.05-18.45

17

Таукелова ЖН

18

«Орыс тілінің құпиялары»үйірмесі

Сәрсенбі

18.05-18.45

15

Жакиянова ЖК

19

«Орыс тілінің құпиялары»үйірмесі

сейсенбі

18.05-18.45

16

Конукпаева МБ

20

«Орыс тілінің құпиялары»үйірмесі

сейсенбі

18.10-18.50

13

Макаревич ОВ

21

Кружок «Математика и конструирование»

жұма

18.05-18.45

17

Таукелова ЖН

22

«Математика және құрастыру» үйірмесі

бейсенбі

18.05-18.45

15

Жакиянова ЖК

23

«Математика және құрастыру» үйірмесі

Бейсенбі

18.05-18.45

16

Конукпаева МБ

24

«Математика және құрастыру» үйірмесі

Бейсенбі

18.10-18.50

13

Макаревич ОВ

25

Би үйірмесі

сейсенбі

бейсенбі

сенбі 

15.00-17.00

15.00-17.00

12.00-14.00

Кіші зал

Шогманова АТ

26

 «Әдеби студиясы еліне Саяхат» атты поэзия және проза»

Сенбі 

12.00-12.40

12.40-13.20

13.20-14.00

 20

Бергузинова ГЖ

27

Робототехника үйірмесі

Сенбі 

 9.00-11.10

  8

Коммунист АТ

28

Домбыра үйірмесі

бейсенбі

Сенбі

жексенбі

13.00-15.00

12.00-14.00

 13.00-15.00

21

Муханова  АА

29

Вокалдық үйірме

сейсенбі

бейсенбі

сенбі

10.00-12.00

15.00-17.00

9.00-11.00

1

Кенесбаева АМ

30

Би үйірмесі

 

сейсенбі

бейсенбі 

12.30-14.00

12.30-15.00

Кіші  зал

 Щеглов ЕА

31

 Ырғақты гимнастика

сейсенбі

бейсенбі

 11.00-12.30

11.00-12.30

Кіші  зал

Щеглов ЕА

32

 «Менің компьютерім»үйірмесі

Сейсенбі сәрсенбі бейсенбі

15.00-15.40

15.00-15.40

15.00-15.40

10

Алеушинова  АХ

33

«Туған өлке табиғаты»үйірмесі

сенбі

9.00-9.40

18

Грайко ТА

34

Хореография

сейсенбі

13.00-13.40

Кіші  зал

Щеглов ЕВ

35

«Балаларға арналған ағылшын»үйірмесі

сәрсенбі

13.00-13.40

21

Спатилова Р

36

«Менің компьютерім»үйірмесі

бейсенбі

13.00-13.40

10

Алеушинова АХ

37

 Конькимен жүгіру спорты секциясы

Дүйсенбі сенбі

16.30-17.10

11.20-12.00

Спорт

Залы

Петухов НГ

38

Баскетбол спорттық секциясы

 

Дүйсенбі сәрсенбі

сенбі

15.00-16.20

 

15.00-15.40

10.00-11.20

Спорт

залы

Петухов НГ

39

Үстел теннисінің спорт секциясы

сәрсенбі 

 

16.30-17.10

 

Спорт

залы

Петухов НГ

40

Тогыз кумалаксекциясы

  

Сенбі

 

10.00-10.40

шахмат кабинеті

Фойе

Даутекова АТ

41

«Дәл көрсеткі»  үйірмесі

 

Сейсенбі

Бейсенбі

 

15.00-16.20

15.00-16.20

К20

Бабич ВФ

42

Футбол секциясы

жұма

15.00-16.20

11.00-11.40

Спортзал

Стадион

Даутекова АТ

43

Волейбол секциясы

Сейсенбі

Бейсенбі

15.00-15.40

15.00-15.40

 Спорт

залы

Даутекова АТ

44

Шаңғы спорты секциясы

Сейсенбі

Бейсенбі

16.30-17.10

16.30-17.10

Спортзал

Стадион

Даутекова АТ

45

Жеңіл атлетика секциясы

Сейсенбі

Бейсенбі

18.00-19.20

12.00-13.40

Спортзалы

Кожагельдинов МТ

46

Шахмат үйірмесі

бейсенбі

жұма

 сенбі

12.00-15.20

12.00-15.20

11.00-15.00

шахмат кабинеті

Дукенбаев КХ

47

Кекушинкай каратэ секциясы

Сейсенбі

Бейсенбі

Сенбі

19.00-20.00

Кіші зал

 Исатаев А

48

Футбол, баскетбол, қазақша күрес спорт секциясы

жексенбі

14.00-17.20

Спорт

залы

Нурмагамбетов СС