Сенім телефоны
31-66-62
email: school9_pavl@mail.ru
Мекенжайы: Павлодар қаласы, Шөкин көш., 90
31-66-64 31-66-67
Білім бөлімінің басты бетіне қайту
Азаматтарды жеке қабылдау кестесі:
сәрсенбі 16:00 - 18:00 дейін сенбі 10:00 - 12:00 дейін
Бір жылда3056420
Бір айда318999
Бір аптада86268
Кеше18032
Тәулік28035
Үйірмелердің, спорт секцияларының, клубтардың кестесі

2019-2020 ж. № 9 ЖОББГМ үйірме кестесі

№ п\п

Үйірмелер атауы

Жетекші

Апта күндері

Жұмыс уақыты

Бағыты

Кабинет

1

"Туған жер - алтын бесігім"

Бәйкенова Г.З.

дүйсенбі , сейсенбі , бейсенбі,жұма , сенбі

сағ.12.00., 13.00., 14.00; 10.00., 11.00, 12.00

патриоттық, өлкетану,зерттеушілік

Мектеп мұражайы

2

"Рухани жаңғыру"

Кульжанов Д.К.

сенбі

сағ.10.00

патриоттық, рухани- өнегелік

каб.43

3

"Адал Ұрпақ: Мәңгілік Ел болашағы"

   Байкенова Г.З.

дүйсенбі , сейсенбі , сенбі

сағ.12.00., 13.00; 10.00, 11.00.

патриоттық, өлкетану,зерттеушілік

школьный музей

4

"Табиғатпен сұқбат"

Хмоленко А.И.

сенбі

сағ.10.00.

экологиялық, лингвистикалық

каб.34

5

" Журналистика  негіздері "

Хмоленко А.И., Тлеуғабылова Н.Е., Бәйкенова Г.З.

сенбі

сағ.11.00

лингвистикалық, көшбасшылық

акт.зал

6

 "Жаворонки"студиясы

Амосов А.К.

сенбі

сағ.14.00

Көркем -эстетикалық шығармашылық

каб.36, акт.зал

7

"Мектеп жылдары "  вокалы 5-11 сын..

Амосов А.К.

сенбі

сағ.6.00.

Көркем -эстетикалық шығармашылық

каб.36, акт.зал

8

"Аквамарин"ансамбльдік ән салу  студиясы

Шевелева А.С.

сейсенбі

сағ.13.30-15.00

Көркем -эстетикалық шығармашылық

каб.36, акт.зал

9

Студия ансамблевого пения "Vivo"

Шевелева А.С.

сәрсенбі

сағ.13.30-15.00

Көркем -эстетикалық шығармашылық

каб.36, акт.зал

10

Студия ансамблевого пения "Триstar"

Шевелева А.С.

сенбі

10.45-12.00

Көркем -эстетикалық шығармашылық

каб.36, акт.зал

11

"Voice" хор ұжымы

Шевелева А.С.

жұма, суббота

12.45-14.15, 10.00-10.45

Көркем -эстетикалық шығармашылық

каб.36, акт.зал

12

Хореография вокал топтарымен

Денисюк Л.И.

сәрсенбі 

сағ.14.00.

Көркем-спорт шығармашылығы

хореография залы

13

Хореография студиясы, орта топгр.          (1-4 сын. 2 ауысым)

Денисюк Л.И.

дүйсенбі, жұма

9.00-10.30

Көркем-спорт шығармашылығы

хореография залы

14

Хореография  студиясы , орташа топ           (5-8 сын., 2ауысым)

Денисюк Л.И.

дүйсенбі, жұма

10.30-12.00

Көркем-спорт шығармашылығы

хореография залы

15

Хореография студиясы, кіші топ.             (1-4 сын., 1ауысым)

Денисюк Л.И.

бейсенбі, сейсенбі

14.00-15.30

Көркем-спорт шығармашылығы

хореография залы

16

Хореография студиясы, орта топ          (5-8 сын., 1ауысым)

Денисюк Л.И.

бейсенбі, сейсенбі 

15.30-17.00

Көркем-спорт шығармашылығы

хореография залы

17

Хореография

Денисюк Л.И.

дүйсенбі

сағ.11.20

Көркем-спорт шығармашылығы

хореография залы

18

Хореография

Денисюк Л.И.

сейсенбі

сағ.11.20.

Көркем-спорт шығармашылығы

хореография залы

19

Хореография

Денисюк Л.И.

дүйсенбі

сағ.12.05.

Көркем-спорт шығармашылығы

хореография залы

20

Хореография

Денисюк Л.И.

пятница

сағ.12.50

Көркем-спорт шығармашылығы

хореография залы

21

Хореография

Денисюк Л.И.

сәрсенбі

сағ.12.05

Көркем-спорт шығармашылығы

хореография залы

22

Хореография

Денисюк Л.И.

жұма

сағ.12.05

Көркем-спорт шығармашылығы

хореография залы

23

Хореография

Денисюк Л.И.

бейсенбі

сағ.12.05

Көркем-спорт шығармашылығы

хореография залы

24

Хореография

Денисюк Л.И.

дүйсенбі

сағ.12.50

Көркем-спорт шығармашылығы

хореография залы

25

Хореография

Денисюк Л.И.

сәрсенбі

сағ.12.50

Көркем-спорт шығармашылығы

хореография залы

26

Хореография

Денисюк Л.И.

бейсенбі

сағ.12.50

Көркем-спорт шығармашылығы

 хореография залы

27

Үстепл үсті теннисі

Әлімғазинов Т.М.

жексенбі

12.00-13.00

спорттық

спортзал

28

Волейбол (6-7 сын. қыздар)

Әлімғазинов Т.М.

жексенбі

10.00-12.00

спорттық

спортзал

29

 аяқдоп

Әлімғазинов Т.М.

жексенбі

13.00-14.00

спорттық

спортзал

30

Жаяу  туризм

Слепкова Г.В.

сенбі, жексенбі

17.00-18.00

спорттық

спортзал

31

Қозғалмалы ойындар, теннис

Слепкова Г.В.

сәрсенбі

сағ.9.25.

спорттық

спортзал

32

Кіші аяқдоп

Икласов А.Т.

сейсенбі , сенбі

сағ.13.00, 11.00

спорттық

спортзал

33

Кіші -теннис

Ықласов А.Т.

дүйсенбі, сәрсенбі

сағ.13.00

спорттық

спортзал

34

Баскетбол (қыздар)

Чистякова Е.Ф.

дүйсенбі, сенбі

сағ.17.30, 11.00

спорттық

спортзал

35

Тоғыз кұмалақ

Мұслім Н.С.

сейсенбі , сенбі

сағ.14.00-15.00, 12.00-13.00

спорттық

спортзал

36

Волейбол (5-6 сын. ұлдар.)

Мұслім Н.С.

сенбі

сағ.13.00-14.00

спорттық

спортзал

37

Грек-рим күресі

Сумьянов И. Ю.

дүйсенбі,сейсенбі , сәрсенбі , бейсенбі, жұма

сағ. 9.00-ден,         сағ. 15.00-ден.

спорттық

ШЖМ

38

Баскетбол (5-11 сын..)

Соловьев А.А.

бейсенбі, суббота

сағ.17.00, 12.00

спорттық

спортзал

39

 "Каһарман" әскери- спорт клубы

Тасыбаев Н.Ж.

суббота

сағ.10.00

спорттық

каб.1, тир

40

Алтын асық

Ордабаев Е.Б.

дүйсенбі, сәрсенбі , бейсенбі

10.20-11.20, 12.45-14.00, 12.45-13.30

спорттық

каб.5

41

Шахмат,дойбы

Чистякова Е.Ф., соловьев А.А.

күн сайын

үзілістерде

спорттық

кіре беріс

42

Қозғалмалы ойындар, теннис

Захарова С.В., Алимгазинов Т.М., Мұслім Н.С.

күн сайын

үзілістерде

спорттық

рекреациялар

43

Театр студиясы 

ҚР Еңбек сіңірген әртісі Запруднева Н.М.

сейсенбі , бейсенбі,  сенбі

сағ.15.00-17.30,    15.00-17.30,     15.00-18.00

художественное - эстетическое творчество

акт.зал

44

"Шахмат"

Хоментовская Я.А.

дүйсенбі , сәрсенбі , бейсенбі, жұма , сенбі

сағ.12.00-ден - 15.00-,  сағ.9.00. - ден13.00

интеллектуальное

каб.39

45

Баскетбол

Непша А.В.

сейсенбі , бейсенбі

17.30

спорттық

спортзал