Сенім телефоны
Білім бөлімінің басты бетіне қайту
Азаматтарды жеке қабылдау кестесі:
Мектеп паспорты

Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің        «Балалар техникалық мектебі» КММ

Басшы- Александр Николаевич Зозуля

Ашылу жылы

2016

Қызмет нысаны

Техникалық білім саласында қосымша білім және тәрбие беру бойынша мемлекеттік саясатты жүзеге асыру

Жобалық қуаты             

120 оқушы

Оқыту тілі                        

мемлекеттік, орысша

Құрамы

670

Жалпы алаңы                      

682.7  м2

Модульдік ғимарат –100 м2

Кадрлық құрамы

Жалпы педагогтар саны – 20

Білімдері бойынша: жоғары-16 (80 %)

                                 арнаулы-орта- 4(20%)

                                 

Санаттары бойынша: жоғары- 9(45%)

                                    бірінші- 1 (5 %)

                                    екінші- 3(15%)

                                    санатсыз- 7(35%)

Кабинеттер

оқу кабинеттері -10

модульдік ғимарат-1

2017-2018 оқуж.жетістіктері

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Халықаралық деңгейде:

-  Краснощекова Инга – «Мир художников» халықаралық конкурсының «Менің жұмсақ ертегілерім» номинациясында 1 орын;

-  Айтхожина Томирис – «Мир художников» халықаралық конкурсының «Менің кішкентай пони» номинациясында 1 орын;

-  Жаскенова Альмира – «Чудесная страна» халықаралық конкурсының «Маржаннан тоқу шеберханасы» номинациясында 1 орын  ;

-  Коробкина Елена –  «Чудесная страна» халықаралық конкурсының  «Маржаннан тоқу шеберханасы» номинациясында 1 орын  ;

-  Дуйсенбекова Анель – «Чудесная страна» халықаралық конкурсының «Маржаннан тоқу шеберханасы» номинациясында 1 орын;

-  Сагимбекова Алем –  «Радуга»  халықаралық конкурсының  «Алтын күз»  номинациясында 3 орын;

-  Исламбек Азиза –  «Дети таланты» халықаралық конкурсының  «Бейнелеу өнері» номинациясында 1 орын;

-  Момбаева Самира –«Дети таланты» халықаралық конкурсының  «Сәндік-қолданбалы өнер» номинациясында 2 орын   ;

-  Цыцарь Эвелина – «Чудесная страна» халықаралық конкурсының «Изонить» номинациясында 1 орын  ;

-  Пелих Елизавета – «Чудесная страна» халықаралық конкурсының  «Мини топиарий» номинациясында  2 орын;

 

Республикалық деңгейде:

- IX жазғы спартакиадада авиамодельді спорт бойынша 3 жалпы командалық орын;

-ҚР авиа және ракеталық модель спорты бойынша ашық чемпионатта жалпы командалық 3  орын;

 - Сергей Федорович Соц - ҚР авиа және ракеталық модель спорты бойынша ашық чемпионатта (F-3-J)авиамоделі класында 2 орын;

- Сергей Федорович Соц  -  ҚР авиа және ракеталық модель спорты бойынша ашық чемпионатта(F-5-J) авиамоделі класында 1 орын;

- Троян Леонид-  авиамодельді спорт бойынша IX жазғы спартакиадада (F-4-В)авиамоделі класында 1 орын ;

- Троян Леонид- авиамодельді спорт бойынша IX жазғы спартакиадада  (F-2-В) авиамоделі класында 3 орын;

- Троян Леонид- авиамодельді спорт бойынша IX жазғы спартакиадада  (F-2-А)авиамоделі класында 3 орын;

- Кабанов Дмитрий- авиамодельді спорт бойынша IX жазғы спартакиадада  ( RC Combat)  авиамоделі класында 1 орын;

- Кабанов Дмитрий- авиамодельді спорт бойынша IX жазғы спартакиадада   ( Гонки)  авиамоделі класында 2 орын;

- Забудский Лев - авиамодельді спорт бойынша IX жазғы спартакиадада   (F-1-А)  авиамоделі класында 2 орын;

- Сакен Нуралі - авиамодельді спорт бойынша IX жазғы спартакиадада  (F-1-Н)  авиамоделі класында 1 орын;

- Ислямов Аскар - авиамодельді спорт бойынша IX жазғы спартакиадада  (F-3-J)  авиамоделі класында 2 орын;

- Ислямов Аскар - авиамодельді спорт бойынша IX жазғы спартакиадада  (F-1-J)  авиамоделі класында 2 орын;

- Алтынбеков Арсен - авиамодельді спорт бойынша IX жазғы спартакиадада (F-1-В)  авиамоделі класында 2 орын;

- Алтынбеков Арсен - авиамодельді спорт бойынша IX жазғы спартакиадада 3 место в классе авиамоделей (F-1-G)авиамоделі класында 3 орын;

- Сарбупеева Зульфия- «Елбасы-ел тірегі» интернет конкурсында 2 орын;

- Жумабек Томирис- «Шырша ойыншығы» интернет конкурсында 1 орын;

- Дуйсенбекова Анель- - «Шырша ойыншығы» интернет конкурсында 1 орын;

- Сарсембай Айым- «Мерекелік мамыр» конкурсының «Қолөнер» номинациясында 1 орын;

Облыстық деңгейде:

-Макеева Зауре Тохтарбековна –білім беру қызметкерлері арасында болған «Мой Казахстан» аттышығармашылық конкурсында 1 орын;

- Дуйсенбекова Анель-  «Алтын қазына» балалар сәндік қолданбалы өнер көрмесінде «Шынының көркемдік өндеуі» номинациясында 2 орын.

Перспективалары

Желілік өзара әрекеттестігі арқылы оқушы тұлғасының табысты әлеуметтенілуі мақсатында БЖЭТО және білім беру жүйесінің барша буындары мекемелері, мәдениет және спорт ұйымдары, үкіметтік емес ұйымдардың біртұтас оқыту кеңістігінің құрылуы