Сенім телефоны
email: metod-ziger@mail.ru
Мекенжайы: Академик Шокин к. 32/2
вахта: 65-43-22 есепші кабинеті: 65-34-32 қабылдау: 65-43-20 әдістемелік қабинеті: 65-43-21
Білім бөлімінің басты бетіне қайту
Азаматтарды жеке қабылдау кестесі:
Азаматтарды жеке сұрақтарымен қабылдайтын кестесі: Сейсенбі, 16-00 сағаттан- 18-00 дейін Сәрсенбі, 10-00 сағаттан- 12-00 дейін
Бір жылда2935512
Бір айда424272
Бір аптада64930
Кеше3222
Тәулік600
Айналайын

ПАВЛОДАР ҚАЛАСЫНЫҢ ӘКІМДІГІ ПАВЛОДАР ҚАЛАСЫ БІЛІМ БЕРУ БӨЛІМІНІҢ МЕМЛЕКЕТТІК ҚАЗЫНАЛЫҚ КОММУНАЛДЫҚ КӘСІПОРЫНЫ ЖІГЕР БАЛАЛАР ЖАСӨПІРІМДЕР КЛУБЫ «АЙНАЛАЙЫН» БӨЛІМШЕСІ

Мекенжайы: Павлодар қаласы Камзин көшесі, 166

Меңгеруші: Жакупова Гүлнәр Анатольевна

Байланыс телефоны:87715317122

Құрылған жылы: 2015

Жұмыс уақыты: 09.00-18.00

Қызмет бағыты: Көркемдік-эстетикалық, спорттық, би бағыты;

Клубта 7  үйірме түрі жұмыс жасайды:

1. Интеллектуалдық «Логика»- жетекшісі  Асильбекова Назымгуль Бейсенбековна.

2. Мектепалды дайындық  «Алақай» - жетекшісі  Асильбекова Назымгуль Бейсенбековна.

3. Бейнелеу өнері студиясы «Фантазия» - жетекшісі Омаргалиева Анара Кабылдиновна.

4. Қызықты ағылшын тілі – жетекшісі Бейсенов Збасар Сагадатович.

5. «Каратэ-до WKF» - жетекшісі Оспанов Фархат Маратович.

6. Бокс  - жетекшісі Сулейменов Бексултан Зейнуллаевич.

7. Домбра «Жас толкын» - жетекшісі Каирбеков Бауыржан Болсынгазиевич.

2018ж. жетістіктері:

№ п/п Конкурстын атауы өткізу мерзімі жетістігі  Тәрбиеленушінің аты жөні
1  "АзбукаKZ" Золотая осень" (бейнелеу өнері) Халықаралық конкрусы 23.11.2017 1,3 орын  Рамазанова Амира  Назымкен Айзада  Магзумова  Камилла
2  "АзбукаKZ" Золотая осень" (кроссворд) Халықаралық конкрусы 23.11.2017 2 орын Жангельдинова Данель
3  Карасук қ. " Подарок от деда Мороза" атты бокс бойынша турнир 05-06.01.2018 1,2 орын Серик Нармина, Максатулы Арман  Максат улы Арслан  Куттыбаев Данияр  Беисов Алишер  Сарсебек Байболат  Мукаш Аружан
4  "АзбукаKZ" Новогоднее настроение" (бейнелеу өнері) Халықаралық конкрусы 23.01 2018 1,3 орын  Кожамбердиева  Алима  Ерболов Ерасыл   Рамазанова  Амира
5 WKF "Astana Open" каратэ бойынша VIII  Халықаралық турнир 5-6.05.2018 3 орын Оспанов Фархат, Бекежан Даулет
6 ДМСК " Тологай" 5 жылдығына орай бокс бойынша ашық турнир 21.01.2018 2орын Сарсебек Байболат
7  WKV  " Белый пояс"  карате-до бойынша ашық жарыс 26.02.2018 1,2 орын Левкин Егор,  Бахыткиреев  Бексар,  Гусманов  Камали,  Кабдуллов Дархан,  Мышкин Максим,  Кали Аружан  -1   Галлямов  Дильхан,  Ибраева Алина