Сенім телефоны
email: metod-ziger@mail.ru
Мекенжайы: Академик Шокин к. 32/2
вахта: 65-43-22 есепші кабинеті: 65-34-32 қабылдау: 65-43-20 әдістемелік қабинеті: 65-43-21
Білім бөлімінің басты бетіне қайту
Азаматтарды жеке қабылдау кестесі:
Азаматтарды жеке сұрақтарымен қабылдайтын кестесі: Сейсенбі, 16-00 сағаттан- 18-00 дейін Сәрсенбі, 10-00 сағаттан- 12-00 дейін
Бір жылда2851200
Бір айда186107
Бір аптада49071
Кеше4389
Тәулік675
Сауран

ПАВЛОДАР ҚАЛАСЫНЫҢ ӘКІМДІГІ ПАВЛОДАР ҚАЛАСЫ БІЛІМ БЕРУ БӨЛІМІНІҢ МЕМЛЕКЕТТІК ҚАЗЫНАЛЫҚ КОММУНАЛДЫҚ КӘСІПОРЫНЫ ЖІГЕР БАЛАЛАР ЖАСӨПІРІМДЕР КЛУБЫ «Сауран » БӨЛІМШЕСІ

Мекен жайы: Павлодар қаласы Камзина көшесі 4

Меңгеруші: Сыздыкова Асем Кабдуллаевна

Байланыс телефоны: 61-15-25

Құрылған жылы: 2011

Жұмыс уақыты: 09.00-19.00

Қызметтің бағыты: Көркемдік-эстетикалық, спорттық бағыт.

Клубта 7 үйірме түрі жұмыс жасайды:

1.Бокс "Алаш" - жетекшісі Жаменкенов Ертай Хайруллинович.

2. Лингв.кружок "The Sunrise"-жетекшісі Карашашева Айгуль Канатовна.

3.  "Икем" Бейнелеу студиясы-жетекшісі Султанкулова Самал Абдулловна.

4. "Білгіштер" лингва үйірмесі-жетекшісі Жагыпарова Камшат Ерболовна.

5. Дзюдо "Реслинг"-жетекшісі Токкожин Азамат Оразгельдинович.

6. Каратэ-до-жетекшісі Минин Олег Константинович.

2018ж. жетістіктері.

Жарыстын атауы өткізу мерзімі жүлденің  тәрбиеленушіңің аты жөні
 "Казахстан-Сибирская школа бокса" халықаралық бокс бойынша кездесу матчі 26-28 қыркүйек, 2017 1 орын 2               2 орын                         3 орын Халдаркан Мерей, Муратов Ильяс, Бауыржанулы Алихан, Гурбанбаев Дильшат, Асет Келдикаир
 "Модный осенний Павлодар" атты халықаралық конкурсі 2017 ж. 17 қазан 2 орын                   Жасталап Саяжан
Новосібір қ. бокс бойынша ашық біріншілігі 26-28 қазан  2 орын  Аджибеков Ринат, Кайбасов Куаныш, Сарсенбек Байболат, Евлоев Магомед
 "Золотая осень" Халықаралық конкурсі 1-30 қараша, 2017 1 орын - 4                 2 орын - 4               3 орын - 1 Анищенко Яна, Жасталап Саяжан, Каптяева София, Куандык Алуа, Левадная Ясмин, Миргородская Арина, Павлович Анастасия, Садыкова Амира, Солтыс Стефания
Карасук қ. РФ Региналдық жаңа жылдық турнирі 5-7 қаңтар, 2018 1 орын-3                 2 орын-2 Аджибеков Ринат, Алимбеков Адильбек, Сарсенбек Байболат, Евлоев Магомед, Муратов Ильяс, Бауыржанулы Алихан
"Новогоднее настроение - 2018" Халықаралық шығармашылық конкурсі 23.12.17-23.01.18 1 орыно - 4              2 орын - 1                3 орын - 1 Аллахвердиев Камал, Денещик Арина, Каптяева София, Левадная Ясмин, Павлович Анастасия, Парыгин Ростислав
Татарс қ. бокс бойынша ашық регионалдық турнирі 27-30.04.2018 3 орын  Кайбасов Куаныш, Бауыржан улы Адильхан, Сарсенбек Байболат
 "Жана жылдык мозайка" Халықаралық ғаламтор конкурсі желтоқсан, 2017 3 орын  Султанкулова С.А., Плетухова Лада
"Почерк мастера" Республикалық ғаламтор конкурсі желтоқсан, 2017 2 орын  Сыздыкова А.К.
Павлодар қ. жастар арасында облыстық бокс бойынша чемпионаты 17-21 қазан, 2017 2 орын  Кенес Бекзат
Павлодар облысы Ертіс ауданы жастра расында бокс бойынша ашық турнирі 25-28 қазан, 2017 2 орын - 1                 3 орын - 4 Муратов Ильяс, Ахмет Жандос, Врачар Саша, Асет Келдикаир, Шамшудинов Рахат
 "Ак бота" облыстық конкурс қараша, 2017 3 орын  Юрасова Милана
Бокс бойынша чемпионаты 14-17 ақпан, 2018 3 орын  Болатпаев Марат
 "История Павлодарского Прииртышья" көрме конкурсі 16 ақпан, 2017 г. 3 орын Жасталап Саяжан
СПОЧАН бойынша жарыс 24.09.2017 3 орын Жакипов Дамир, Ережеп Алихан
Қазак күресі бойынша жарыс 30.09 - 01.10.17 2 орын Сыздыков Ерасыл
Бокс бойынша ашық бірінішілігі 10-11 ақпан, 2018 1 орын - 3                 2 орын-1 Аджибеков Ринат, Муратов Ильяс, Шамшудинов Рахат, Сарсенбек Байболат
Павлодар облысы Кенжекөль ауылы бокс бойынша ашық бірінішілігі 2-4 наурыз 1 орын 2                    2 орын-2 Кайбасов Куаныш, Тлетосов Султан, Болатпаев Марат, Бакланов Ильяс
Самбо бойынша біріншілігі 28.10.2017 1 орын - 1               2 орын - 1                  3 орын - 1   Шакин Кирилл, Жакупов Абылайхан, Герт Алексей
Қазақ күресі бойынша біріншілігі 25.11.2017 1 орын - 1                   2 орын - 1                     3 орын - 1   Суженова Камила, Герт Алексей, Шамкин Кирилл
Самбо бойынша қалалық ашық турнирі 15-17.12.2017 2 орын -1                    3 орын -1 Емекулы Мади, Суженова Камила
Дзюдо бойынша кездесу матчі 14.01.2018 1 орын - 1                   3 орын - 3  Емекулы Мади, Болгожинов Данат, Каирден Алихан, Саматов Имран
Дзюдо бойынша кездесу матчі 09.10-02.2018 3 орын Каирден Алихан
 КазССР еңбегі сіңген атақты бапкер Ж.Мейрамгалиевтің жүлдесіне атты самбо бойынша қалалық  турнирі 18.02.20018 1 орын Суженова Камила
Аксу қ. қазақ күресі бойынша қалалық турнирі 23-24.02.2018 3 орын Жаксыбаева Зарина, Болгожинов Данат
Самбо бойынша қалалық турнирі 7-9 наурыз 1 орын -1                    2 орын - 2                    3 орын - 1 Каирден Алихан, Жетписова Амина, Болгожинов Данат, Айткенов Ардак