Сенім телефоны
email: metod-ziger@mail.ru
Мекенжайы: Академик Шокин к. 32/2
вахта: 65-43-22 есепші кабинеті: 65-34-32 қабылдау: 65-43-20 әдістемелік қабинеті: 65-43-21
Білім бөлімінің басты бетіне қайту
Азаматтарды жеке қабылдау кестесі:
Азаматтарды жеке сұрақтарымен қабылдайтын кестесі: Сейсенбі, 16-00 сағаттан- 18-00 дейін Сәрсенбі, 10-00 сағаттан- 12-00 дейін
Бір жылда2935512
Бір айда424272
Бір аптада64930
Кеше3222
Тәулік600
Марафон

Павлодар қаласы Әкімдігі, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің «Жігер» балалар жасөспірімдер клубы мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының «Марафон» бөлімшесі

IMG-20160516-WA0017

Мекенжайы: Павлодар қаласы Лермонтов көшесі, 95

Меңгеруші: Клишева Дарья Павловна

Байланыс телефоны:63-08-32

Құрылған жылы: 2006

Жұмыс уақыты: 09.00-18.00

Қызмет бағыты: Спорттық бағыты;

Клубта 4 үйірме түрі жұмыс жасайды:

1. Жеңіл атлетикасы «Юный легкоатлет»- жетекшісі  Бутин Сергей Борисович.

2. Жеңіл атлетикасы «БРиЗ» - жетекшісі Волчуга Светлана Станиславовна.

3. Жеңіл атлетикасы «Ястреб»- жетекшісі Большакова Татьяна Александровна.

4. Жеңіл атлетикасы «Кентавр»- жетекшісі СлинькоДарья Павловна.

2017-2018ж.ж. жетістіктері:

Тәрбиеленушінің аты жөні Жетістіктер Жарыстын атауы Өткізу мерзімі
1 Поздняк В 1 орын Областық жарысы  14-15.09.2017
2 Алимова Ю 3 орын Областық жарысы  14-15.09.2017
3 Крушинкий Р 2 орын Областық жарысы  14-15.09.2017
4 Баран А 1 орын Областық жарысы  14-15.09.2017
5 Курманов А 1 орын Областық жарысы  14-15.09.2017
6 Юрков А 1 орын Областық жарысы  14-15.09.2017
7 Стародубцев К 3 орын Областық жарысы  14-15.09.2017
8 Ковалец А 2 орын Областық жарысы  14-15.09.2017
9 Крушинкий И 2 орын Областық жарысы  14-15.09.2017
10 Халиулин Р 2 орын Областық жарысы  14-15.09.2017
11 Поздняк В 1 орын Областық жарысы  14-15.09.2017
12 Цечоева Х 2 орын Областық жарысы  14-15.09.2017
13 Крушинкий И 2 орын Областық жарысы  14-15.09.2017
14 Байрактар И 2 орын Областық жарысы  14-15.09.2017
15 Путинцева М 2 орын Областық жарысы  14-15.09.2017
16 Афанасьева Д 1орын Областық жарысы  14-15.09.2017
17 Халиулин Р 2 орын Областық жарысы  14-15.09.2017
18 Курманов А 1орын Областық жарысы  14-15.09.2017
19 Путинцева М 2 орын Областық жарысы  14-15.09.2017
20 Байрактар И 2 орын Областық жарысы  14-15.09.2017
21 Афанасьева Д 1орын Областық жарысы  14-15.09.2017
22 Ковалец А 1 орын Областық жарысы  14-15.09.2017
23 Андреева В 2 орын жеңіл атлетика бойынша қала біріншілігі 27.10.2017
24 Скворцова С 1 орын жеңіл атлетика бойынша қала біріншілігі 27.10.2017
25 Микина К 3 орын жеңіл атлетика бойынша қала біріншілігі 27.10.2017
26 Урузбаев Н 1 орын жеңіл атлетика бойынша қала біріншілігі 27.10.2017
27 Щичко А 1 орын жеңіл атлетика бойынша қала біріншілігі 27.10.2017
28 Большаков И 3 орын жеңіл атлетика бойынша қала біріншілігі 27.10.2017
29 Карамбаева Д 1 орын жеңіл атлетика бойынша қала біріншілігі 27.10.2017
30 Качулина М 3 орын жеңіл атлетика бойынша қала біріншілігі 27.10.2017
31 Лопатко Д 2 орын жеңіл атлетика бойынша қала біріншілігі 27.10.2017
32 Луцик Б 3 орын жеңіл атлетика бойынша қала біріншілігі 27.10.2017
33 Садовник А 1 орын жеңіл атлетика бойынша қала біріншілігі 27.10.2017
34 Таран А 2 орын жеңіл атлетика бойынша қала біріншілігі 27.10.2017
35 Скрипина Е 3 орын жеңіл атлетика бойынша қала біріншілігі 27.10.2017
36 Лукашин Д 1 орын жеңіл атлетика бойынша қала біріншілігі 27.10.2017
37 Урчуков С 2 орын жеңіл атлетика бойынша қала біріншілігі 27.10.2017
38 Цугаев У 3 орын жеңіл атлетика бойынша қала біріншілігі 27.10.2017
39 Поздняк В 2 орын жеңіл атлетика бойынша қала біріншілігі 27.10.2017
40 Гостюшева А 3 орын жеңіл атлетика бойынша қала біріншілігі 27.10.2017
41 Николайчук А 1 орын жеңіл атлетика бойынша қала біріншілігі 27.10.2017
42 Баран А 1 орын жеңіл атлетика бойынша қала біріншілігі 27.10.2017
43 Ковалец А 3 орын жеңіл атлетика бойынша қала біріншілігі 27.10.2017
44 Фандюшина Евгения 1 орын кросс бойынша чемпионаты 23.10.2017
45 Афанасьева Д 1 орын кросс бойынша чемпионаты 23.10.2017
46 Путинцева М 3 орын кросс бойынша чемпионаты 23.10.2017
47 Чуранкин Е 1 орын кросс бойынша чемпионаты 23.10.2017
48 Хитров А 3 орын кросс бойынша чемпионаты 23.10.2017
49 Баран А 1 орын жеңіл атлетика бойынша облыстық чемпионаты 17-19.11.2017
50 Поздняк В 2 орын жеңіл атлетика бойынша облыстық чемпионаты 17-19.11.2017
51 Гостюшева А 3 орын жеңіл атлетика бойынша облыстық чемпионаты 17-19.11.2017
52 Крушинский Р 2 орын жеңіл атлетика бойынша облыстық чемпионаты 17-19.11.2017
53 Николайчук А 3 орын жеңіл атлетика бойынша облыстық чемпионаты 17-19.11.2017
54 Фандюшина Евгения 1 орын жеңіл атлетика бойынша облыстық чемпионаты 17-19.11.2017
55 Афанасьева Д 1 орын жеңіл атлетика бойынша облыстық чемпионаты 17-19.11.2017
56 Ковалец А 2 орын жеңіл атлетика бойынша облыстық чемпионаты 17-19.11.2017
57 Байрактар И 1 орын жеңіл атлетика бойынша облыстық чемпионаты 17-19.11.2017
58 Асаинов А 3 орын жеңіл атлетика бойынша облыстық чемпионаты 17-19.11.2017
59 Юрков А 1 орын жеңіл атлетика бойынша облыстық чемпионаты 17-19.11.2017
60 Ковалец А 2 орын жеңіл атлетика бойынша облыстық чемпионаты 17-19.11.2017
61 Цечоева Х 2 орын жеңіл атлетика бойынша облыстық чемпионаты 17-19.11.2017
62 Гостюшева А 3 орын жеңіл атлетика бойынша облыстық чемпионаты 17-19.11.2017
63 Крушински Р 2 орын жеңіл атлетика бойынша облыстық чемпионаты 17-19.11.2017
64 Стародубцев К 3 орын жеңіл атлетика бойынша облыстық чемпионаты 17-19.11.2017
65 Фандюшина Евгения 1 орын жеңіл атлетика бойынша облыстық чемпионаты 17-19.11.2017
66 Путинцева М 2 орын жеңіл атлетика бойынша облыстық чемпионаты 17-19.11.2017
67 Поздняк В 1 орын жеңіл атлетика бойынша облыстық чемпионаты 17-19.11.2017
68 Недоступ Ю 3 орын жеңіл атлетика бойынша облыстық чемпионаты 17-19.11.2017
69 Вольных Ю 2 орын жеңіл атлетика бойынша облыстық чемпионаты 17-19.11.2017
70 Намазбаева К 3 орын жеңіл атлетика бойынша облыстық чемпионаты 17-19.11.2017
71 Чуранкин Е 1 орын жеңіл атлетика бойынша облыстық чемпионаты 17-19.11.2017
72 Байрактар И 1 орын жеңіл атлетика бойынша облыстық чемпионаты 17-19.11.2017
73 Курманов А 2 орын жеңіл атлетика бойынша облыстық чемпионаты 17-19.11.2017
74 Нигматулина А 1 орын жеңіл атлетика бойынша облыстық чемпионаты 17-19.11.2017
75 Андреева В 3 орын жеңіл атлетика бойынша облыстық чемпионаты 17-19.11.2017
76 Басанов А 1 орын жеңіл атлетика бойынша облыстық чемпионаты 17-19.11.2017
77 Большаков И 2 орын жеңіл атлетика бойынша облыстық чемпионаты 17-19.11.2017
78 Мезенцев М 3 орын жеңіл атлетика бойынша облыстық чемпионаты 17-19.11.2017
79 Урузбаев Н 1 орын жеңіл атлетика бойынша облыстық чемпионаты 17-19.11.2017
80 Соколов А 2 орын жеңіл атлетика бойынша облыстық чемпионаты 17-19.11.2017
81 Зиневич М 2 орын жеңіл атлетика бойынша облыстық чемпионаты 17-19.11.2017
82 Мезенцев М 3 орын жеңіл атлетика бойынша облыстық чемпионаты 17-19.11.2017
83 Карамбаева Д 1 орын жеңіл атлетика бойынша облыстық чемпионаты 17-19.11.2017
84 Таран А 3 орын жеңіл атлетика бойынша облыстық чемпионаты 17-19.11.2017
85 Карамбаева Д 2 орын жеңіл атлетика бойынша облыстық чемпионаты 17-19.11.2017
86 Кенесова Э 3 орын жеңіл атлетика бойынша облыстық чемпионаты 17-19.11.2017
87 Лобасенко Д 2 орын жеңіл атлетика бойынша облыстық чемпионаты 17-19.11.2017
88 Басанов А 1 орын жеңіл атлетика бойынша облыстық чемпионаты 17-19.11.2017
89 Андреева В 2 орын жеңіл атлетика бойынша облыстық чемпионаты 17-19.11.2017
90 Корешкова Д 3 орын жеңіл атлетика бойынша облыстық чемпионаты 17-19.11.2017
91 Урузбаев Н 2 орын жеңіл атлетика бойынша облыстық чемпионаты 17-19.11.2017
92 Лукашин Д 2 орын жеңіл атлетика бойынша облыстық чемпионаты 17-19.11.2017
93 Денисова А 2 орын жеңіл атлетика 4-борью бойынша ашық біріншілігі 2-3.12.2017
94 Забияка Д 3 орын жеңіл атлетика 4-борью бойынша ашық біріншілігі 2-3.12.2017
95 Мезенцев Максим 1 орын жеңіл атлетика 4-борью бойынша ашық біріншілігі 2-3.12.2017
96 Басанов Артур 2 орын жеңіл атлетика 4-борью бойынша ашық біріншілігі 2-3.12.2017
97 Скворцова Екатерина 1 орын жеңіл атлетика 4-борью бойынша ашық біріншілігі 2-3.12.2017
98 Микина Кира 2 орын жеңіл атлетика 4-борью бойынша ашық біріншілігі 2-3.12.2017
99 Нигматулина Арина 3 орын жеңіл атлетика 4-борью бойынша ашық біріншілігі 2-3.12.2017
100 Урузбаев Николай 1 орын жеңіл атлетика 4-борью бойынша ашық біріншілігі 2-3.12.2017
101 Каширин Сергей 2 орын жеңіл атлетика 4-борью бойынша ашық біріншілігі 2-3.12.2017
102 Биккинин Никита 3 орын жеңіл атлетика 4-борью бойынша ашық біріншілігі 2-3.12.2017
103 Кенесова Эльдана 2 орын жеңіл атлетика 4-борью бойынша ашық біріншілігі 2-3.12.2017
104 Корамбаева Даяна 3 орын жеңіл атлетика 4-борью бойынша ашық біріншілігі 2-3.12.2017
105 Лапотко Данил 3 орын жеңіл атлетика 4-борью бойынша ашық біріншілігі 2-3.12.2017
106 Фандюшина Евгения 1 орын жеңіл атлетика бойынша Павлодар облысының Кубогі 15-16.12.2017
107 Богомольская Ольга 1 орын жеңіл атлетика бойынша Павлодар облысының Кубогі 15-16.12.2017
108 Фролова Юлия 2 орын жеңіл атлетика бойынша Павлодар облысының Кубогі 15-16.12.2017
109 Афанасьева Дина 3 орын жеңіл атлетика бойынша Павлодар облысының Кубогі 15-16.12.2017
110 Алексенко А 1 орын жеңіл атлетика бойынша Павлодар облысының Кубогі 15-16.12.2017
111 Фандюшина Евгения 1 орын жеңіл атлетика бойынша Павлодар облысының Кубогі 15-16.12.2017
112 Богомольская Ольга 2 орын жеңіл атлетика бойынша Павлодар облысының Кубогі 15-16.12.2017
113 Афанасьева Дина 3 орын жеңіл атлетика бойынша Павлодар облысының Кубогі 15-16.12.2017
114 Чуранкин Евгений 1 орын жеңіл атлетика бойынша Павлодар облысының Кубогі 15-16.12.2017
115 Алексенко Артем 2 орын жеңіл атлетика бойынша Павлодар облысының Кубогі 15-16.12.2017
116 Микина К 1 орын жеңіл атлетика бойынша "Золотой километр" қала біріншілігі 03.01.2018
117 Качулина М 2 орын жеңіл атлетика бойынша "Золотой километр" қала біріншілігі 03.01.2018
118 Карамбаева Д 3 орын жеңіл атлетика бойынша "Золотой километр" қала біріншілігі 03.01.2018
119 Резниченко А 1 орын жеңіл атлетика бойынша "Золотой километр" қала біріншілігі 03.01.2018
120 Садовник А 2 орын жеңіл атлетика бойынша "Золотой километр" қала біріншілігі 03.01.2018
121 Сигунова К 3 орын жеңіл атлетика бойынша "Золотой километр" қала біріншілігі 03.01.2018
122 Цечоева Х 1 орын жеңіл атлетика бойынша "Золотой километр" қала біріншілігі 03.01.2018
123 Поздняк В 2 орын жеңіл атлетика бойынша "Золотой километр" қала біріншілігі 03.01.2018
124 Соколова А 3 орын жеңіл атлетика бойынша "Золотой километр" қала біріншілігі 03.01.2018
125 Фандюшина Евгения 1 орын жеңіл атлетика бойынша "Золотой километр" қала біріншілігі 03.01.2018
126 Богомолськая О 2 орын жеңіл атлетика бойынша "Золотой километр" қала біріншілігі 03.01.2018
127 Афанасьева Д 3 орын жеңіл атлетика бойынша "Золотой километр" қала біріншілігі 03.01.2018
128 Урузбаев Н 1 орын жеңіл атлетика бойынша "Золотой километр" қала біріншілігі 03.01.2018
129 Оноприйчук Б 2 орын жеңіл атлетика бойынша "Золотой километр" қала біріншілігі 03.01.2018
130 Мезенцев М 3 орын жеңіл атлетика бойынша "Золотой километр" қала біріншілігі 03.01.2018
131 Сулеймен Р 1 орын жеңіл атлетика бойынша "Золотой километр" қала біріншілігі 03.01.2018
132 Байрактар И 1 орын жеңіл атлетика бойынша "Золотой километр" қала біріншілігі 03.01.2018
133 Курманов А 2 орын жеңіл атлетика бойынша "Золотой километр" қала біріншілігі 03.01.2018
134 Асаинов А 3 орын жеңіл атлетика бойынша "Золотой километр" қала біріншілігі 03.01.2018
135 Чуранкин Е 1 орын жеңіл атлетика бойынша "Золотой километр" қала біріншілігі 03.01.2018
136 Алексенко А 2 орын жеңіл атлетика бойынша "Золотой километр" қала біріншілігі 03.01.2018
137 Щеглов Д 3 орын жеңіл атлетика бойынша "Золотой километр" қала біріншілігі 03.01.2018
138 Поздняк В 3 орын жеңіл атлетика бойынша "Золотой километр" қала біріншілігі 03.01.2018
139 Баран А 1 орын жеңіл атлетика бойынша "Золотой километр" қала біріншілігі 03.01.2018
140 Цечоева Х 1 орын жеңіл атлетика бойынша "Золотой километр" қала біріншілігі 03.01.2018
141 Поздняк В 2 орын жеңіл атлетика бойынша "Золотой километр" қала біріншілігі 03.01.2018
142 Гостюшева А 3 орын жеңіл атлетика бойынша "Золотой километр" қала біріншілігі 03.01.2018
143 Юрков А 3 орын жеңіл атлетика бойынша "Золотой километр" қала біріншілігі 03.01.2018
144 Резниченко А 2 орын жеңіл атлетика бойынша "Золотой километр" қала біріншілігі 03.01.2018
145 Соколова А 3 орын жеңіл атлетика бойынша "Золотой километр" қала біріншілігі 03.01.2018
146 Байрактар И 1 орын жеңіл атлетика бойынша "Золотой километр" қала біріншілігі 03.01.2018
147 Курманов А 2 орын жеңіл атлетика бойынша "Золотой километр" қала біріншілігі 03.01.2018
148 Асаинов А 3 орын жеңіл атлетика бойынша "Золотой километр" қала біріншілігі 03.01.2018
149 Путинцева М 2 орын жеңіл атлетика бойынша "Золотой километр" қала біріншілігі 03.01.2018
150 Недоступ Ю 2 орын жеңіл атлетика бойынша "Золотой километр" қала біріншілігі 03.01.2018
151 Пунтусов В 2 орын жеңіл атлетика бойынша "Золотой километр" қала біріншілігі 03.01.2018
152 Ковалец А 2 орын жеңіл атлетика бойынша "Золотой километр" қала біріншілігі 03.01.2018
153 Баран А 3 орын жеңіл атлетика бойынша "Золотой километр" қала біріншілігі 03.01.2018
154 Цечоева Х 2 орын жеңіл атлетика бойынша "Золотой километр" қала біріншілігі 03.01.2018
155 Поздняк В 3 орын жеңіл атлетика бойынша "Золотой километр" қала біріншілігі 03.01.2018
156 Байрактар И 2 орын жеңіл атлетика бойынша "Золотой километр" қала біріншілігі 03.01.2018
157 Путинцева М 3 орын жеңіл атлетика бойынша "Золотой километр" қала біріншілігі 03.01.2018
158 Пунтусов В 1 орын жеңіл атлетика бойынша "Золотой километр" қала біріншілігі 03.01.2018
159 Фандюшина Е 2 орын ҚР Кубогі 10-11.01.2018
160 Богомолськая О 3 орын ҚР Кубогі 10-11.01.2018
161 Фандюшина Е 1 орын ҚР Кубогі 10-11.01.2018
162 Богомолськая О 3 орын ҚР Кубогі 10-11.01.2018
163 Поздняк В 3 орын ж/а бойынша облыстық Чемпионаты 12-13.01.2018
164 Баран А 1 орын ж/а бойынша облыстық Чемпионаты 12-13.01.2018
165 Цечоева Х 1 орын ж/а бойынша облыстық Чемпионаты 12-13.01.2018
166 Поздняк В 2 орын ж/а бойынша облыстық Чемпионаты 12-13.01.2018
167 Гостюшева А 3 орын ж/а бойынша облыстық Чемпионаты 12-13.01.2018
168 Ковалец А 2 орын ж/а бойынша облыстық Чемпионаты 12-13.01.2018
169 Юрков А 3 орын ж/а бойынша облыстық Чемпионаты 12-13.01.2018
170 Резниченко А 2 орын ж/а бойынша облыстық Чемпионаты 12-13.01.2018
171 Байрактар И 1 орын ж/а бойынша облыстық Чемпионаты 12-13.01.2018
172 Асаинов А 2 орын ж/а бойынша облыстық Чемпионаты 12-13.01.2018
173 Курманов А 3 орын ж/а бойынша облыстық Чемпионаты 12-13.01.2018
174 Путинцева М 2 орын ж/а бойынша облыстық Чемпионаты 12-13.01.2018
175 Пунтусов В 2 орын ж/а бойынша облыстық Чемпионаты 12-13.01.2018
176 Фандюшина Е 2 орын Қазақстан Республикасының Чемпионаты 15-16.01.2018
177 Фандюшина Е 1 орын Қазақстан Республикасының Чемпионаты 15-16.01.2018
178 Богомолськая О 3 орын Қазақстан Республикасының Чемпионаты 15-16.01.2018
179 Байрактар И 2 орын Қазақстан Республикасының Чемпионаты 8-9.02.2018
180 Фандюшина Е 2 орын ҚР Кубогі 16-17.02.2018
181 Фандюшина Е 1 орын ҚР Кубогі 16-17.02.2018
182 Богомолськая О 3 орын ҚР Кубогі 16-17.02.2018
183 Фандюшина Е 2 орын ҚР Кубогі 22-23.02.2018
184 Богомолськая О 2 орын ҚР Кубогі 22-23.02.2018
185 Байрактар И 2 орын Қазақстан Республикасының Чемпионаты 3-4.03.2018
186 Поздняк В 3 орын Қазақстан Республикасының Чемпионаты 3-4.03.2018