Сенім телефоны
email: metod-ziger@mail.ru
Мекенжайы: Академик Шокин к. 32/2
вахта: 65-43-22 есепші кабинеті: 65-34-32 қабылдау: 65-43-20 әдістемелік қабинеті: 65-43-21
Білім бөлімінің басты бетіне қайту
Азаматтарды жеке қабылдау кестесі:
Азаматтарды жеке сұрақтарымен қабылдайтын кестесі: Сейсенбі, 16-00 сағаттан- 18-00 дейін Сәрсенбі, 10-00 сағаттан- 12-00 дейін
Бір жылда2851119
Бір айда186026
Бір аптада48990
Кеше4389
Тәулік594
Рақым

ПАВЛОДАР ҚАЛАСЫНЫҢ ӘКІМДІГІ ПАВЛОДАР ҚАЛАСЫ БІЛІМ БЕРУ БӨЛІМІНІҢ МЕМЛЕКЕТТІК ҚАЗЫНАЛЫҚ КОММУНАЛДЫҚ КӘСІПОРЫНЫ ЖІГЕР БАЛАЛАР ЖАСӨПІРІМДЕР КЛУБЫ «Рақым » БӨЛІМШЕСІ

Мекен жайы: Павлодар қаласы Жаяу Мусы көшесі 1

Меңгеруші: Асильбекова  Назымгуль Бейсенбековна

Байланыс телефоны: 34-91-86

Құрылған жылы: 2008

Жұмыс уақыты: 09.00-18.00

Клубта 6 үйірме түрі жұмыс жасайды:

  1. Вокал «Балдаурен» - жетекшісі Такибаева Асия Сағадатқызы
  2. Бокс "Болашақ" – жетекшісі Сулейменов  Бексултан Зейнуллаевич
  3. "Тілтану" Казахский язык – жетекшісі Жергасинова Жанар Есеновна
  4. Декаративно-прикладное  искусство "Қолөнер" – жетекшісі Исенова Гульмира Казболатовна
  5. Математика "Всезнайка" – жетекшісі Батрканова  Динара Сериковна
  6. Домбыра "Домбыра дастаны" – жетекшісі Алькенова Гульдарай Абудалаповна
  7. Каратэ-до "WKF" – жетекшісі Оспанов Фархат  Маратович
  8. Шахматы "Шах" – жетекшісі Сапаров Габит Копжасарович
  9. Хореография  "Керім-ай" – жетекшісі Куванов Куаныш  Геннадьевич
  10.  КВН – жетекшісі Конратбаев Олжас Файзуллинович
  11. "Face 2 face" английский язык – жетекшісі Баскиева Альбина Хамитовна

 

2018-2019 оқу жылындағы жетістіктері

 

Сайыстың, жарыстың атауы

Өткізілу мерзімі

Жүлделі орын

Тәрбиеленушінің ата-жөні

Карасук қаласында өткізілген 2005-2006, 2007-2008, 2009-2010жылдары туған ұлдар арасындағы Аяз-атажүлдесіне жарыс

4-5.01.2019г

1

Серикбосынов Ернар, Максаулы Асылан

2

Лукин Михайл,

Муханов Аян

3

Дюсенов Чингиз

Омск облысында өткізілген 23 ақпан мерекесіне арналған бокстан жарыс

21-23.02.2019

3

Лукин Михайл

«Дионис» халықаралық сайыс, көркем сөз номинациясы

11.05.2019

1

Смаканов Аль-Рахим

Е.Касамбаев Кигбоксинг бойынша чемпионының жүлдесі үшін бокстан жарыс

31.10-3.11.2018г

2

Евлоев Магомед

3

Шәкіш  Даниял

Қазақстан Республикасының және жақын шет елдерінің жастары арасындағы Президент күніне арналған бокстан ашық республикалық конкурс. Астана қ.

30.11.18-3.12.2018

2

Шәкіш Даниял

2

Құттыбаев Данияр

"Ойзерек" мәнерлепоқу порталы ұйыдастырған "Мәнерлепоқу"  байқауы

27.04.2019

1

Тұяқпай Сания

2

Смаканов  Аль-Рахим

2

Муканова  Малика

Ертіс ауданының БЖСМ тренері Идрисов А.Д. естелігіне арналған 2005-2006, 2007-2008 ж.т. жастар арасында бокстан жарыс

9-11.11.2018г.

1

Құттыбаев Данияр

3

Шәкіш Даниял

ҚР Тәуелсіздік күніне арналған 2005-2006 г.р., 2007-2008ж.т. жастар арасында бокс бойынша облыстық жарыс

12-14.12.2018г.

2

Лукин Михайл

«Жастар жылы» қарсаңында ұйымдастырылған және Жумабек Бакауовтың естелігіне арналған 2003-2004г.р., 2005-2006г.р., 2007-2008ж.т. жастар арасында бокс бойынша ашық облыстық турнир

2-4.03.2019г.

2

Лукин Михайл

Турнир "Белый пояс"

13-14.04.2019

1

Грифкин Дима,

Баубек Каусар,

Баубек Каусар

2

Сембин Динмухамед

3

Хайратханулы  Мансур, Азат Мансур

"Ақшағала" "МегаДэнс-2019"республикалық хореографиялық фестиваль конкурстығ облыстық кезеңі

19.04.2019

3

старшая группа

Қазақстан халықтарының бірлігі күніне және «Жастар жылына» арналған  2003-2004, 2005-2007, 2008-2010ж.т.жастар арасында Қазақ күресінен қалалық турнир

27.04.2019

2

Пирогов Вадим,

Олейник Александр

Балаларды қорғау күніне және бокс ардагерлеріне арналған бокстан 23-ші турнир

30.05 - 1.06.2019

2

Евлоев Магомед

3

Жұбай Береке,

Муханов Аян, Ғабдулманап Жалғас, Серікбосынов Ернар

МҚКМБЖК"Жигер"ұйымдастырған «Жастар жылына» және «БЖК «Жігер» 20-жылдығына арналған

2002-2003, 2004-2005, 2006-2007, 2008, 2009-2010ж.т. жастар арасындағы ашық бокс чемпионаты

18-20.06.2019

1

Ғабдулманап  Жалғас

3

Абдрахманов  Тимур, Лукин Михайл