Сенім телефоны
email: metod-ziger@mail.ru
Мекенжайы: Академик Шокин к. 32/2
вахта: 65-43-22 есепші кабинеті: 65-34-32 қабылдау: 65-43-20 әдістемелік қабинеті: 65-43-21
Білім бөлімінің басты бетіне қайту
Азаматтарды жеке қабылдау кестесі:
Азаматтарды жеке сұрақтарымен қабылдайтын кестесі: Сейсенбі, 16-00 сағаттан- 18-00 дейін Сәрсенбі, 10-00 сағаттан- 12-00 дейін
Бір жылда2976235
Бір айда182595
Бір аптада38150
Кеше7066
Тәулік1994
БАЛШУАҚ

Павлодар қаласының әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің Мемлекеттік қазыналық коммуналды кәсіпорыны «Балшуақ» балалар жасөспірімдер клубы

Мекен жайы: Павлодар қаласы Катаев көшесі 362

Меңгеруші: Бибигүл Тулегенқызы Сабитова

Байланыс телефоны: 62-86-71

Құрылған жылы: 2012 Жұмыс уақыты: 09.00-20.40

Қызметтің бағыты: Көркемдік-эстетикалық, спорттық бағыт.

Клубта 13  үйірме түрі жұмыс жасайды:

 1. «Каратэ-до WKF» - жетекшісі Никитин Владислав Николаевич.

2. «Каратэ-до WKF» - жетекшісі  Авдеев Дмитрий Александрович.

3. Эстрадалық би «Улыбка» - жетекшісіОсьминина Дарья Игоревна.

4. Эстрадалық би  «Шернияз» - жетекшісі  Бекова Шахида Абдулетиповна.

5. «Муайтай» - жетекшісі Фатхутдинов Дамир Равильевич.

6. Қызықты қазақ тілі «Ойнайық та ойлайық» - жетекшісіИльдебаева Гульнара Мерзадиновна.

7. Құрастыру студиясы  «Лего» - жетекшісі  Ильдебаева Гульнара Мерзадиновна.

8. Қызықты ағылшын тілі «Englishman» - жетекшісі  Тулебаев Тимур Сергеевич.

9. Домбра «Жас толкын» - жетекшісі Кайрбеков Бауржан Болсынгазыевич.

10. КВН «Думан» - жетекшісі  Конратбаев Ильяс Файзуллинович.

11. Дизайн студиясы «Pavligne» - жетекшісіСеренькова Анастасия Николаевна.

12. Вокал «Симфония» - жетекшісі  Шилов Александр Владимирович.

13. Қызықты ағылшын тілі «Страноведение» - жетекшісі  Ильдебаева Адия Алтынбековна.

2018ж. жетістіктері.

Тәрбиеленушінің аты жөні Жетістіктер Жарыстын атауы Өткізу мерзімі
1 Боровикова Александра 1 Сетокан "Бойцы дракона" каратэ бойынша турнир  25.11.17.г
2 Сармантаева Аяулым 2 Сетокан "Бойцы дракона" каратэ бойынша турнир  25.11.17.г
3 Дионов Дмитрий 1 Сетокан "Бойцы дракона" каратэ бойынша турнир  25.11.17.г
4 Коноваленко Валерия 3  "Птичий перезвон" Республикалық конкурс 18.03.2018
5 Шмидт Арина 3  "Птичий перезвон" Республикалық конкурс 18.03.2018
6 Утебаева Таисья 3  "Птичий перезвон" Республикалық конкурс 18.03.2018
7 Бекишев Нариман 1 Бойжеткен мен бозбалалар арасында Муайтай бойынша ҚР чемпионаты 24-28.01.18г
8 Енсебаев Нуркадил 2 Бойжеткен мен бозбалалар арасында Муайтай бойынша ҚР чемпионаты 24-28.01.18г
9 Ибрай Томирис 2 Бойжеткен мен бозбалалар арасында Муайтай бойынша ҚР чемпионаты 24-28.01.18г
10 Кабиденов Диас 3 Бойжеткен мен бозбалалар арасында Муайтай бойынша ҚР чемпионаты 24-28.01.18г
11 Жумагельды Санжар 3 Бойжеткен мен бозбалалар арасында Муайтай бойынша ҚР чемпионаты 24-28.01.18г
12 Маулетханов Нурасыл 3 Бойжеткен мен бозбалалар арасында Муайтай бойынша ҚР чемпионаты 24-28.01.18г
13 Какан Мансур 3 Бойжеткен мен бозбалалар арасында Муайтай бойынша ҚР чемпионаты 24-28.01.18г
14 Ибрай Томирис 1 Юниорлар мен жастар арасында Муайтай бойынша ҚР чемпионаты 20-25.02.2018
15 Бекишев Нариман 3 Юниорлар мен жастар арасында Муайтай бойынша ҚР чемпионаты 20-25.02.2018
16 Щербак Семен 1 Юниорлар мен жастар арасында Муайтай бойынша ҚР чемпионаты 20-25.02.2018
17 Аюпов Нурсултан 1 Юниорлар мен жастар арасында Муайтай бойынша ҚР чемпионаты 20-25.02.2018