Сенім телефоны
email: metod-ziger@mail.ru
Мекенжайы: Академик Шокин к. 32/2
вахта: 65-43-22 есепші кабинеті: 65-34-32 қабылдау: 65-43-20 әдістемелік қабинеті: 65-43-21
Білім бөлімінің басты бетіне қайту
Азаматтарды жеке қабылдау кестесі:
Азаматтарды жеке сұрақтарымен қабылдайтын кестесі: Сейсенбі, 16-00 сағаттан- 18-00 дейін Сәрсенбі, 10-00 сағаттан- 12-00 дейін
Бір жылда2933547
Бір айда207540
Бір аптада46240
Кеше4477
Тәулік2017
Бірлік

Павлодар қаласы Әкімдігі, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің «Жігер» балалар жасөспірімдер клубы мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының«Бірлік» бөлімшесі

бирлик

Мекенжайы: Павлодар қаласы, Гагарина көшесі, 30

Меңгерушісі: Нуртазинова Гульсара Темирхановна

Байланыс телефоны: 62-35- 61

Құрылған жылы: 2007 ж. Жұмыс уақыты: 09.00 – 20.00.

Клубта 9 үйірме түрі жұмыс жасайды:

1. Сәнді-қолөнер шеберлігі «Креатив» - жетекшісі  Сулейменова Гульмира Бекетовна.

2. Қызықты ағылшын тілі «Новый мир» - жетекшісі Абдулин Асхат Данильевич.

3. Қызықты қазақ тілі «Асыл-тіл» - жетекшісі  Абильдинова Ляззат Нурмагамбетовна.

4. Каратэ-до WKF  «Иппон» - жетекшісі  Галенза Сергей Владимирович.

5. Муайтай «Тайский воин»- жетекшісі  Ракишев Жандос Сейткенович.

6. Вокал  «Назқоңыр» - жетекшісі  Сарсебеков Батырбек Жаксылыкович.

7. Заманауи би студиясы«Соноре»- жетекшісі  Кертаева Джамиля Мухаметгалиевна.

8. Заманауи биі «Брейк данс»  - жетекшісі Кажмагамбетов Ринат  Жумабаевич.

9. Дефиле «Кокетка»- жетекшісі Кабельдинова Айнур Амангельдиновна.

2018 жылдың жетістіктері:

Жарыстын атауы өткізу мерзімі жүлденің  тәрбиеленушіңің аты жөні
Омбы ОБлысында ашық біріншілігі 14-17.10. 2016 1 орын Калеев Дамир
Данила Новиковтін еске алу кешіне арналған Муайтай бойынша жарыс 9-12.11.2017 1 орын Хеноят Султан
Данила Новиковтін еске алу кешіне арналған Муайтай бойынша жарыс 9-12.11.2017 1 орын Кузнецов Андрей
 Барнаул қаласындағы "Бойцы Дракона"  каратэ бойынша халыаралық туринир    25.11.2017 1 орын Ольков Денис
 Барнаул қаласындағы "Бойцы Дракона"  каратэ бойынша халыаралық туринир    25.11.2017 2 орын Ольков Артем
 Барнаул қаласындағы "Бойцы Дракона"  каратэ бойынша халыаралық туринир    25.11.2017 2 орын Ольков Денис
 Барнаул қаласындағы "Бойцы Дракона"  каратэ бойынша халыаралық туринир    25.11.2017 3 орын Ольков Артем
Петропавлоск қаласында МОП "Азбука.kz", "Новогоднее настроение 2018" номинациясы  23.12.2017-23.01.2018 1 орын Шамрина Каролина
Петропавлоск қаласында МОП "Азбука.kz", "Новогоднее настроение 2018" номинациясы  23.12.2017-23.01.2018 1 орын Шамрина Каролина
Петропавлоск қаласында МОП "Азбука.kz", "Новогоднее настроение 2018" номинациясы  23.12.2017-23.01.2018 1 орын Нурпеисова Аружан
Петропавлоск қаласында МОП "Азбука.kz", "Новогоднее настроение 2018" номинациясы  23.12.2017-23.01.2018 1 орын Нурпеисова Тогжан
Петропавлоск қаласында МОП "Азбука.kz", "Новогоднее настроение 2018" номинациясы  23.12.2017-23.01.2018 2 орын Олжаш Аружан
Петропавлоск қаласында МОП "Азбука.kz", "Новогоднее настроение 2018" номинациясы  23.12.2017-23.01.2018 2 орын Оралова Мариям
Петропавлоск қаласында МОП "Азбука.kz", "Новогоднее настроение 2018" номинациясы  23.12.2017-23.01.2018 1 орын Хамитова Алина
Петропавлоск қаласында МОП "Азбука.kz", "Новогоднее настроение 2018" номинациясы  23.12.2017-23.01.2018 2 орын Таймасова Руфина
Астана қаласындағы  ҚР Кубогі Муай Тай бойынша ересектер арасында чемпионаты 23-25.12.2016 3 орын Калеев Дамир
Астана қаласындағы  ҚР Кубогі Муай Тай бойынша ересектер арасында чемпионаты 23-25.12.2016 3 орын Тлеуов Аслан
Алматы қаласы ҚР жасөспірімдер арасында Муай тай бойынша чемпионаты 24-30.01.2017 3 орын Хейноят Султан
Алматы қаласы ҚР ересектер арасында Муай тай бойынша чемпионаты 24-26.03. 2017 2 орын Калеев Дамир
Шымкент қ. әкімінің кубогіне Муай тай бойынша 1 ашық республикалық чемпионаты 25-30.04. 2017 1 орын Хейноят Султан
Шымкент қ. әкімінің кубогіне Муай тай бойынша 1 ашық республикалық чемпионаты 25-30.04. 2017 2 орын Хейноят  Раид
Шымкент қ. әкімінің кубогіне Муай тай бойынша 1 ашық республикалық чемпионаты 25-30.04. 2017 2 орын Кузнецов Андрей
Петропавлоск қ. тайский бокс (кубок север) бойынша Республикалық турнир 6-10.07. 2017 1 орын Хеноят Султан
Петропавлоск қ. тайский бокс (кубок север) бойынша Республикалық турнир 6-10.07. 2017 2 орын Кузнецов Андрей
Алматы қ. юниорлар мен балалар 6-13 жас арасындағы  Муай тай бойынша  РК Чемпионаты  23-28.01.2018 1 орын Хеноят Султан
Алматы қ. юниорлар мен балалар 6-13 жас арасындағы  Муай тай бойынша  РК Чемпионаты  23-28.01.2018 3 орын Бектемір Әлихан
Алматы қ. юниорлар мен жастар арасындағы  Муай тай бойынша  РК Чемпионаты  20-25.02.2018 1 орын Кузнецов Андрей
Алматы қ. юниорлар мен жастар арасындағы  Муай тай бойынша  РК Чемпионаты  20-25.02.2018 3 орын Хеноят Султан
Алматы қ. "Наурыз-көктем мейрамы" Бейнелеу өнері  МОП "Азбука.kz"  номинациясы III Республикалық шығармашылық конкурсы.  1-31.03.2018 1 орын Шамрина Каролина
Алматы қ. "Наурыз-көктем мейрамы" Бейнелеу өнері  МОП "Азбука.kz"  номинациясы III Республикалық шығармашылық конкурсы.  1-31.03.2018 2 место Виткова Виктория
Алматы қ. "Наурыз-көктем мейрамы" Бейнелеу өнері  МОП "Азбука.kz"  номинациясы III Республикалық шығармашылық конкурсы.  1-31.03.2018 3 орын Шамрина Каролина
Алматы қ. "Наурыз-көктем мейрамы" Бейнелеу өнері  МОП "Азбука.kz"  номинациясы III Республикалық шығармашылық конкурсы.  1-31.03.2018 2 орын Шамрина Каролина
Алматы қ. "Наурыз-көктем мейрамы" Бейнелеу өнері  МОП "Азбука.kz"  номинациясы III Республикалық шығармашылық конкурсы.  1-31.03.2018 2 орын Таймасова Руфина
Павлодар қ. балалар мен жасөспірімдер және юниорлар арасында Муай тай бойынша чемпионаты  21-22.10.2017 1 орын Хейноят  Раид
Павлодар қ. балалар мен жасөспірімдер және юниорлар арасында Муай тай бойынша чемпионаты  21-22.10.2017 1 орын Хейноят Султан
Павлодар қ. балалар мен жасөспірімдер және юниорлар арасында Муай тай бойынша чемпионаты  21-22.10.2017 1 орын Хейноят Чингиз
Павлодар қ. балалар мен жасөспірімдер және юниорлар арасында Муай тай бойынша чемпионаты  21-22.10.2017 1 орын Кузнецов Андрей
Павлодар қ. балалар мен жасөспірімдер және юниорлар арасында Муай тай бойынша чемпионаты  21-22.10.2017 2 место Омурзак Нокежан
Павлодар қ. балалар мен жасөспірімдер және юниорлар арасында Муай тай бойынша чемпионаты  21-22.10.2017 2 место Кизат Асанали
Павлодар қ. балалар мен жасөспірімдер және юниорлар арасында Муай тай бойынша чемпионаты  21-22.10.2017 2 место Тимирбаев Асанали
Павлодар қ. балалар мен жасөспірімдер және юниорлар арасында Муай тай бойынша чемпионаты  21-22.10.2017 3 место Заикин Данил
Павлодар қ. Тәуелсіздік күніне арнайы жасөспірімдер мен юниорлар және жастар  арасында Муай тай бойынша чемпионаты  23-24.12.2017 1 орын Бектемір Әлихан
Павлодар қ. Тәуелсіздік күніне арнайы жасөспірімдер мен юниорлар және жастар  арасында Муай тай бойынша чемпионаты  23-24.12.2017 1 орын Жилкибаев Руслан
Павлодар қ. Тәуелсіздік күніне арнайы жасөспірімдер мен юниорлар және жастар  арасында Муай тай бойынша чемпионаты  23-24.12.2017 1 орын Хейноят Султан
Павлодар қ. Тәуелсіздік күніне арнайы жасөспірімдер мен юниорлар және жастар  арасында Муай тай бойынша чемпионаты  23-24.12.2017 2 орын Хейноят Раид
Павлодар қ. Тәуелсіздік күніне арнайы жасөспірімдер мен юниорлар және жастар  арасында Муай тай бойынша чемпионаты  23-24.12.2017 2 орын Алибек Ерсін
Павлодар қ. Тәуелсіздік күніне арнайы жасөспірімдер мен юниорлар және жастар  арасында Муай тай бойынша чемпионаты  23-24.12.2017 2 орын Қайролла Чингизхан
Павлодар қ. Тәуелсіздік күніне арнайы жасөспірімдер мен юниорлар және жастар  арасында Муай тай бойынша чемпионаты  23-24.12.2017 2 орын Кизат Асанали
Павлодар қ. Тәуелсіздік күніне арнайы жасөспірімдер мен юниорлар және жастар  арасында Муай тай бойынша чемпионаты  23-24.12.2017 2 орын Тимирбаев Асанали
Павлодар қ. Тәуелсіздік күніне арнайы жасөспірімдер мен юниорлар және жастар  арасында Муай тай бойынша чемпионаты  23-24.12.2017 2 орын Масекенов Ескендір
Павлодар қ. Тәуелсіздік күніне арнайы жасөспірімдер мен юниорлар және жастар  арасында Муай тай бойынша чемпионаты  23-24.12.2017 3 орын Табылды Санжар
Павлодар қ. Муай тай бойынша ашық біріншілігі 14-15.04.2018 1 орын Кузнецов Андрей
Павлодар қ. Муай тай бойынша ашық біріншілігі 14-15.04.2018 3 орын Бейбут Чингиз