Сенім телефоны
email: metod-ziger@mail.ru
Мекенжайы: Академик Шокин к. 32/2
вахта: 65-43-22 есепші кабинеті: 65-34-32 қабылдау: 65-43-20 әдістемелік қабинеті: 65-43-21
Білім бөлімінің басты бетіне қайту
Азаматтарды жеке қабылдау кестесі:
Азаматтарды жеке сұрақтарымен қабылдайтын кестесі: Сейсенбі, 16-00 сағаттан- 18-00 дейін Сәрсенбі, 10-00 сағаттан- 12-00 дейін
Бір жылда2810074
Бір айда141107
Бір аптада20240
Кеше4591
Тәулік1116
Эмералд

ПАВЛОДАР ҚАЛАСЫНЫҢ ӘКІМДІГІ ПАВЛОДАР ҚАЛАСЫ БІЛІМ БЕРУ БӨЛІМІНІҢ МЕМЛЕКЕТТІК ҚАЗЫНАЛЫҚ КОММУНАЛДЫҚ КӘСІПОРЫНЫ ЖІГЕР БАЛАЛАР ЖАСӨПІРІМДЕР КЛУБЫ «Эмералд » БӨЛІМШЕСІ

Мекен жайы: Павлодар қаласы Камзина көшесі 346

Меңгеруші: Жергасинова Гульнара Есеновна

Байланыс телефоны: 60-84-05

Құрылған жылы: 2008

Жұмыс уақыты: 09.00-20.00

Қызметтің бағыты: Көркемдік-эстетикалық, спорттық бағыт;

Клубта 12  үйірме түрі жұмыс жасайды:

1. Қазақ күресі - жетекшісі  Маралбаев Аскар Кудайбергенович.

2. ФДН «Батыр» - жетекшісіМержоев Дауд Юнусович.

3. Шығармашылық студиясы  «Семицветик» - жетекшісі  Макеева Зауре Токтарбековна.

4. Студия «Фитнес-данс» - жетекшісі  Волкова Нина Сергеевна.

5. «Каратэ-до WKF»- жетекшісіОспанов Фархат Маратович.

6. «Таеквон-до» - жетекшісіСултангазин Кален Есболатович.

7. Қызықты қазақ тілі «Қызықты грамматика» - жетекшісі  Капезова Гульжанат Ермековна.

8. Құқықтық  «Подросток и закон»- жетекшісі  Жергасинова Гульнара Есеновна.

9. Қызықты ағалшын тілі «Happy English» – жетекшісіРюхтина Анастасия Анатольевна.

10. Вокал «Қарлығаш» - жетекшісіХанафия Майра.

11. Математикалық  «Всезнайка» - жетекшісіБатрканова Динара Сериковна.

12. Ырғақ  «Ritmix» - жетекшісіМусабаева Жанаргуль Ергазыевна.

2018ж. жетістіктері.

Жарыстын атауы өткізу мерзімі жүлденің  тәрбиеленушіңің аты жөні
 "BRAVISSIMO" Халықаралық фестиваль конкурсі 17-20 февраля 2018ж  3 орын Конкышева Амина
 Баян Батырды еске алу қазақ күресі бойынша Республиканскалық турнир 8 қазан 2017 ж 2 орын Сабыржан Канжар
 Тәуелсіздік күніне арнайы қазақ күресі бойынша Республиканскалық турнир 8-9 желтоқсан 2017ж 1орын Токжигитов Аманат
 Тәуелсіздік күніне арнайы қазақ күресі бойынша Республиканскалық турнир 8-9 желтоқсан 2017ж 2 орын Кабылбек Айтуар
 Тәуелсіздік күніне арнайы қазақ күресі бойынша Республиканскалық турнир 8-9 желтоқсан 2017ж 3 орын Тлектес Адильжан
"Оң түстік Қазақстан облысы Кубогі" 4-5 қаңтар 2018ж 1 орын Базарбаев Рауан
 "Боец Азии" тэквандо бойынша ашық турнирі 5 қараша 2017ж 1 орын Абдухаиб Казыбек, Курнов Геннадий
 Тәуелсіздік күніне арнайы қазақ күресі бойынша қалалық турнир 23-24 желтоқсан 2017ж 1 орын Трушакин Александр
 Тәуелсіздік күніне арнайы қазақ күресі бойынша қалалық турнир 23-24 желтоқсан 2017ж 2 орын Токжигитов Аманат
 Тәуелсіздік күніне арнайы қазақ күресі бойынша қалалық турнир 23-24 желтоқсан 2017ж 3 орын Жакипов Ансар
 Тәуелсіздік күніне арнайы қазақ күресі бойынша қалалық турнир 20-21 қаңтар 2018ж. 2 орын Саятулы Адиль
 Тәуелсіздік күніне арнайы қазақ күресі бойынша қалалық турнир 20-21 қаңтар 2018ж. 3 орын Балкоев Расул
 Павлодар облысының 80-жылдығының күніне арнайы қазақ күресі бойынша қалалық турнир 20-21 қаңтар 2018ж. 1 орын Агзам Тамерлан
 Павлодар облысының 80-жылдығының күніне арнайы қазақ күресі бойынша қалалық турнир 10-11 ақпан 2018 ж 2 орын Трушакин Александр, Токжигитов Аманат, Спаинов Олжас, Таныберген Али
 Павлодар облысының 80-жылдығының күніне арнайы қазақ күресі бойынша қалалық турнир 10-11 ақпан 2018 ж 3 орын Кабылбек Айтуар
Грэпплингу бойынша қалалық турнирі 24 ақпан 2018 ж.  1 орын Таныберген Али, Тасболат Алдияр, Киматов Мадияр, 
Грэпплингу бойынша қалалық турнирі 24 ақпан 2018 ж.  2 орын Кабылбек Айтуар, Тенизов Расул,Жакипов Ансар, Акитов Аблайхан, Мержоев Салман, Мержоев Илизхан, 
Грэпплингу бойынша қалалық турнирі 24 ақпан 2018 ж.  3 орын Пихлик Илья, Пирогов Вадим