Сенім телефоны
email: metod-ziger@mail.ru
Мекенжайы: Академик Шокин к. 32/2
вахта: 65-43-22 есепші кабинеті: 65-34-32 қабылдау: 65-43-20 әдістемелік қабинеті: 65-43-21
Білім бөлімінің басты бетіне қайту
Азаматтарды жеке қабылдау кестесі:
Азаматтарды жеке сұрақтарымен қабылдайтын кестесі: Сейсенбі, 16-00 сағаттан- 18-00 дейін Сәрсенбі, 10-00 сағаттан- 12-00 дейін
Бір жылда2976235
Бір айда182595
Бір аптада38150
Кеше7066
Тәулік1994
ДОС

ПАВЛОДАР ҚАЛАСЫНЫҢ ӘКІМДІГІ ПАВЛОДАР ҚАЛАСЫ БІЛІМ БЕРУ БӨЛІМІНІҢ МЕМЛЕКЕТТІК ҚАЗЫНАЛЫҚ КОММУНАЛДЫҚ КӘСІПОРЫНЫ ЖІГЕР БАЛАЛАР ЖАСӨПІРІМДЕР КЛУБЫ «ДОС» БӨЛІМШЕСІ

Мекенжайы: Павлодар қаласы Катаев көшесі, 97

Меңгеруші: Акимбаева Асем Архарбековна

Байланыс телефоны: 20-70-82

Құрылған жылы: 2008

Жұмыс уақыты: 09.00-18.00

Қызмет бағыты: спорттық бағыты.

Клубта 6 үйірме түрі жұмыс жасайды:

1. Дзюдо "Темір" - жетекшісі Амирбеков Темиржан Амриевич.

2. "Грация" спорт би студиясы- жетекшісі Шевчук Павел Павлович.

3. Самбо, қазақ  күресі«Юный самбист» - жетекшісі Омарова Зульфия Кийсановна.

4. ФДН- жетекшісі Омарова Зульфия Кийсановна.

5. "Әсем-ай" қол өнер шеберлігі - жетекшісі  Акимбаева Асем Аркарбековна.

6. "Домбыра дастаны" - жетекшісіАкимбаев Елдос Аннажарович.

2018 ж. жетістіктері:

 

Жарыстын атауы өткізу мерзімі Жүлделі орын Тәрбиеленушінің аты жөні
Казахстан Республикасы «TАRAZ OPEN - 2018» Тараз қаласында өткен  Әлем Кубогі, Бүкіләлемдік спортық биі бойынша Фестивалі Championship NDC, WDС, РСРТСК Чемпионаты  17-18 наурыз 2018ж 1 Дадыкин Тимур и Айтмагамбет Нурай (пара)
Кубок Мира, Всемирный Фестиваль  по спортивным бальным танцам в рамках Eurasia Cup WADF, Championship NDC, WDС, РСРТСК, Чемпионат Казахстана по спортивным танцам «TАRAZ OPEN - 2018» г. Тараз. 17-18 марта 2 Дадыкин Тимур и Айтмагамбет Нурай(пара); Адамов Олег и Беневская Амелия (пара); Нияз Амир  и Польских Софья (пара)
Кубок Мира, Всемирный Фестиваль  по спортивным бальным танцам в рамках Eurasia Cup WADF, Championship NDC, WDС, РСРТСК, Чемпионат Казахстана по спортивным танцам «TАRAZ OPEN - 2018» г. Тараз. 17-18 марта 3 Адамов Олег и Беневская Амелия (пара); Кузьменко Юрий и Тулупова Виктория (пара); Нияз Амир  и Польских Софья (пара); Омаржанов Алмаз и Мордовец Данелия  (пара)
      Открытое Первенство Мира, Открытый Кубок Мира и Всемирный Фестиваль  по спортивным бальным танцам в рамках Eurasia Сup WADF, N Championship NDC, WDС, РСРТСК, Открытом Национальном первенстве Казахстана по спортивным танцам «Silk Way 2018», г. Астана.  04.05-06.05 1 Ковалев Артем и Польских Софья (пара); Тренина Бэлла; Иванова Елена
      Открытое Первенство Мира, Открытый Кубок Мира и Всемирный Фестиваль  по спортивным бальным танцам в рамках Eurasia Сup WADF, N Championship NDC, WDС, РСРТСК, Открытом Национальном первенстве Казахстана по спортивным танцам «Silk Way 2018», г. Астана.  04.05-06.06 2 Ярушина Анастасия; Жумабаева Назира; Тренина Бэлла; Адамов Олег и Беневская Амелия(пара); Дадыкин Тимур и Айтмагамбет Нурай (пара);
      Открытое Первенство Мира, Открытый Кубок Мира и Всемирный Фестиваль  по спортивным бальным танцам в рамках Eurasia Сup WADF, N Championship NDC, WDС, РСРТСК, Открытом Национальном первенстве Казахстана по спортивным танцам «Silk Way 2018», г. Астана.  04.05-06.07 3 Яковлев Никита и Куклина  Карина (пара); Ковалев Артем и Байцым Юлия
Республиканский уровень
Астага қ. дзюдо бойынша Республиканскалық турнирі  26 марта 3 Тасбай Мухаммед