Сенім телефоны
8 (7182)332662
email: pavlschool30@mail.ru
Мекенжайы: 140000 Павлодар қаласы Ледовской көшесі 18/3
қабылдау бөлмесі 8(7182)332661
Білім бөлімінің басты бетіне қайту
Азаматтарды жеке қабылдау кестесі:
сейсенбі 16.00 - 18.00 сенбі 09.00 -11.00
Бір жылда2938462
Бір айда211896
Бір аптада44836
Кеше4517
Тәулік331
ОЖСБ-ға дайындық жүргізу бойынша кесте 9 сынып

ОЖСБ-ға  дайындық жүргізу  бойынша  кесте  9 сынып

График   дополнительных занятий по подготовке к ВОУД в 9-х классах.

 

АПТА КҮНІ/

День недели

СЫНЫ

Класс

ПӘН/Предмет

УАҚЫТ/Время

МҰҒАЛІМ/

Учитель

№ каб

Дүйсенбі

Понедельник

9 «А»

қ.тілі

15.15.-15.55.

Шанашева С.Б.

203

9 «Б»

қ.тілі

14.30-15.10.

Шанашева С.Б.

     203

9 «В»

ист К/вс.ист

14.30-15.10.

Габбасова К.Б.

     303

Сейсенбі

Вторник

9 «Б»

География

14.40-15.20.

Кадирхан Х

304

Сәрсенбі

Среда

9 «А»

Биология

14.40-15.20.

Жумабаева Р.Ж.

   320а

9 «Б»

География

14.40-15.20.

Кадирхан Х

    304

Бейсенбі

Четверг

9 «А»

химия

14.40-15.20.

Рахметова М.Б.

    301

9 «Б»

тарих/дж.тарихы

14.40-15.20.

Накупова Б.Б.

    207

9 «В»

алгебра

13.50-14.30.

Титанова К.З.

304

геометрия

14.40-15.20.

Титанова К.З.

304

Жұма

Пятница

9 «Б»

биология

14.40-15.20.

Жумабаева Р.Ж

302а

Сенбі

Суббота

9 «А»

 

алгебра

геометрия

9.00-9.40

9.50-10.30

Нурпеисова Р.Ш.

Нурпеисова Р.Ш.

305

305

Қ.тарихы/дж.тарихы

10.40-11.20

Накупова Б.Б.

207

қ.тілі

11.30-12.10

Шанашева С.Б.

203

физика

12.20-13.00

Есентаева А.А.

303

география

13.10-13.50

Кадирхан Х

304

 

 

Жауапты 9а сынып  жетекшісі                  Накупова Б.Б.

Жауапты 9б сынып  жетекшісі                  Толеубай С.К.

Отв за посещаемость кл.рук 9в класса     Мусагажинова Г.М.

 

АПТА КҮНІ/

День недели

СЫНЫП/

Класс

ПӘН/Предмет

УАҚЫТ/Время

МҰҒАЛІМ/

Учитель

№ каб

Сенбі

Суббота

9 «А»

 

алгебра

геометрия

9.00-9.40

9.50-10.30

Нурпеисова Р.Ш.

Нурпеисова Р.Ш.

305

305

Қ.тарихы/дж.тарихы

10.40-11.20

Накупова Б.Б.

207

қ.тілі

11.30-12.10

Шанашева С.Б.

203

физика

12.20-13.00

Есентаева А.А.

303

география

13.10-13.50

Кадирхан Х

304

9 «Б»

 

алгебра/геометрия

9.50-10.30

Кабулова  Ж.С.

308

қ.тілі

10.40-11.20

Шанашева С.Б.

     203

химия

11.30-12.10

Рахметова М.Б.

     301

Орыс т/әдебиет

12.20-13.00

Макишева А.К.

     302

9 «В»

 

история К/                      вс история

9.00-9.40

 

Габбасова К.Б.

     302

 

Каз яз

Каз яз

9.50-10.30                            10.40-11.20

Айтжанова Д.К./Кудашева А.Н. Айтжанова Д.К./Кудашева А.Н.

307/301а

307/301а

 

 

физика

11.30-12.10

Есентаева А.А.

303

 

география

12.20-13.00

Бовина О.Н.

304