Сенім телефоны
601920
email: scool26@mail.ru
Мекенжайы: Павлодар қаласы, Семенченко көшесі, 70
601920, 602114, 601968
Білім бөлімінің басты бетіне қайту
Азаматтарды жеке қабылдау кестесі:
дүйсенбі 15.00 - 18.00, жұма 11.30 - 13.30
Бір жылда3016082
Бір айда256352
Бір аптада99924
Кеше12721
Тәулік19220
Үйірмелерінің кестесі

2019 - 2020 оқу жылына арналған пән үйірмелерінің кестесі

Үйірме атауы

Жетекші

Апта күні

Уақыты

Өткізу орны

Мерген атқыш

Бейсембаев Р.Е.

сейсенбі

15.00-16.30

тир

«Жасөспірім» клубы

Медетова А.Р.

сенбі

9.00-9.40

кабинет № 33

Денсаулық әліппесі

Медетова А.Р.

бейсенбі

14.00-14.30

кабинет №33

Happy English (2 сын)

Гааф С.Э.

сенбі

9.00-9.40

кабинет №11

Happy English (2 сын)

Гааф С.Э.

сенбі

9.45-10.25

кабинет №12

ҚЖИ

Терейковская Л.С.

сенбі

10.40-11.20

кабинет № 47

Happy English (2 сын)

Бессарабова Н.Н.

сенбі

9.45-10.25

кабинет №10

Happy English (2 сын)

Бессарабова Н.Н.

сенбі

9.00-10.31

кабинет№10

Happy English (3 сын)

Бессарабова Н.Н.

сенбі

10.35-11.15

кабинет №10

Happy English (3 сын)

Недовенченная Л.Ф.

сенбі

9.00-10.30

кабинет № 44

Дамытушы ойындар  

2 сынып

Карпова И.В.

сенбі

9.00-9.40

кабинет №

Карпова И.В.

сенбі

9.50-10.30

кабинет№

Карпова И.В.

сенбі

9.40-11.20

кабинет№

Дамытушы ойындар  

4 сынып

Карпова И.В.

сенбі

9.40-11.20

кабинет №

Карпова И.В.

сенбі

11.20-12.10

кабинет №

«Радуга» клубы

Калиякбарова А.Б.

сенбі

9.50-10.30

кабинет № 4/а

Калиякбарова А.Б.

сенбі

11.30-12.10

кабинет № 4/а

ЖӨЖ және құтқарушы

Абылхаирова Г.Т.

сенбі

9.00-11.20

кабинет № 38

Табиғат терапиясы5 «А» сынып

Викулова Г.Н.

сенбі

9.50-10.30

кабинет №42

сенбі

10.40-11.20

кабинет № 42

сенбі

11.30-12.10

кабинет № 42

Денсаулыққа жол

Хисамова С.В.

сенбі

9.00-9.40

кабинет № 45

Қызықты грамматика

Халикова А И

сенбі

9.00-9.30

кабинет № 21

Қызықты грамматика

Макатова Г.З.

сенбі

10.40-11.20

кабинет № 24

Ақ  желкен

Жантемирова А.А.

сенбі

9.00-9.40

кабинет №35

Шебер қол

Солосин О.Н.

сенбі

9.00-9.40

технология кабинеты

Менің әлемім

Сачанова Ш.Т.

сенбі

9.00-9.40

кабинет № 41

Шахмат үйірмесі

Базылова А.

сейсенбі

14.00-16.00 9.30-11.30

шахмат кабинеты

 

2019 - 2020 оқу жылына арналған шығармашылық үйірмелер кестесі

№ п\п

Үйірме атауы

Жетекшісі

Апта күндері

Жұмыс уақыты

Өткізу орны

1

«Жұлдыздар» би үйірмесі

1 ә

Бондаренко Татьяна Юрьевна

дүйсенбі

14.30-15.30

хореография залы

2

«Шабыт» би үйірмесі

2 ә

Бондаренко Татьяна Юрьевна

жұма

14.30-15.30

хореография залы

3

«Гномики» би үйірмесі

2 а

Бондаренко Татьяна Юрьевна

сәрсенбі

12.00-13.00

хореография залы

жұма

12.00-13.00

4

«Очаровашки» би үйірмесі"

4 а

Бондаренко Татьяна Юрьевна

жұма

11.00-12.00

хореография залы

5

«Шабыт» би үйірмесі

5 а

Бондаренко Татьяна Юрьевна

дүйсенбі

12.00-13.00

хореография залы

6

«Неваляшки» би үйірмесі

5 б

Бондаренко Татьяна Юрьевна

дүйсенбі

13.00--14.30

хореография залы

сәрсенбі

13.00--14.30

7

«Kids форты»

5 - 11

Щукина Наталья Владимировна

дүйсенбі

13.00-14.25

акт залы

сейсенбі

13.00-14.25

8

«Конфетти»

3 - 4

Щукина Наталья Владимировна

дүйсенбі

12.15-12.55

акт залы

сәрсенбі

12.15-12.55

9

«Kids форты»

10 - 11

Щукина Наталья Владимировна

жұма

13.00-14.25

акт залы

10

«Домбыра»

1 ә,

2 ә

Ныгманов Руслан Зикенович

дүйсенбі

14.00-15.00

№17 кабинет

сәрсенбі

14.00-15.00

жұма

14.00-15.00