Сенім телефоны
601920
email: scool26@mail.ru
Мекенжайы: Павлодар қаласы, Семенченко көшесі, 70
601920, 602114, 601968
Білім бөлімінің басты бетіне қайту
Азаматтарды жеке қабылдау кестесі:
дүйсенбі 15.00 - 18.00, жұма 11.30 - 13.30
Бір жылда3064263
Бір айда323812
Бір аптада90229
Кеше14513
Тәулік7574
Үйірмелерінің кестесі

2019 - 2020 оқу жылына арналған пән үйірмелерінің кестесі

Үйірме атауы

Жетекші

Апта күні

Уақыты

Өткізу орны

Мерген атқыш

Бейсембаев Р.Е.

сейсенбі

15.00-16.30

тир

«Жасөспірім» клубы

Медетова А.Р.

сенбі

9.00-9.40

кабинет № 33

Денсаулық әліппесі

Медетова А.Р.

бейсенбі

14.00-14.30

кабинет №33

Happy English (2 сын)

Гааф С.Э.

сенбі

9.00-9.40

кабинет №11

Happy English (2 сын)

Гааф С.Э.

сенбі

9.45-10.25

кабинет №12

ҚЖИ

Терейковская Л.С.

сенбі

10.40-11.20

кабинет № 47

Happy English (2 сын)

Бессарабова Н.Н.

сенбі

9.45-10.25

кабинет №10

Happy English (2 сын)

Бессарабова Н.Н.

сенбі

9.00-10.31

кабинет№10

Happy English (3 сын)

Бессарабова Н.Н.

сенбі

10.35-11.15

кабинет №10

Happy English (3 сын)

Недовенченная Л.Ф.

сенбі

9.00-10.30

кабинет № 44

Дамытушы ойындар  

2 сынып

Карпова И.В.

сенбі

9.00-9.40

кабинет №

Карпова И.В.

сенбі

9.50-10.30

кабинет№

Карпова И.В.

сенбі

9.40-11.20

кабинет№

Дамытушы ойындар  

4 сынып

Карпова И.В.

сенбі

9.40-11.20

кабинет №

Карпова И.В.

сенбі

11.20-12.10

кабинет №

«Радуга» клубы

Калиякбарова А.Б.

сенбі

9.50-10.30

кабинет № 4/а

Калиякбарова А.Б.

сенбі

11.30-12.10

кабинет № 4/а

ЖӨЖ және құтқарушы

Абылхаирова Г.Т.

сенбі

9.00-11.20

кабинет № 38

Табиғат терапиясы5 «А» сынып

Викулова Г.Н.

сенбі

9.50-10.30

кабинет №42

сенбі

10.40-11.20

кабинет № 42

сенбі

11.30-12.10

кабинет № 42

Денсаулыққа жол

Хисамова С.В.

сенбі

9.00-9.40

кабинет № 45

Қызықты грамматика

Халикова А И

сенбі

9.00-9.30

кабинет № 21

Қызықты грамматика

Макатова Г.З.

сенбі

10.40-11.20

кабинет № 24

Ақ  желкен

Жантемирова А.А.

сенбі

9.00-9.40

кабинет №35

Шебер қол

Солосин О.Н.

сенбі

9.00-9.40

технология кабинеты

Менің әлемім

Сачанова Ш.Т.

сенбі

9.00-9.40

кабинет № 41

Шахмат үйірмесі

Базылова А.

сейсенбі

14.00-16.00 9.30-11.30

шахмат кабинеты

 

2019 - 2020 оқу жылына арналған шығармашылық үйірмелер кестесі

№ п\п

Үйірме атауы

Жетекші

Апта күні

Уақыты

Өткізу орны

 

1

«Семицветик» арт - студиясы

Ушакова Е.А

сенбі

10.40-11.20

кабинет № 5

 

2

«Семицветик» арт - студиясы

Худода Г.Т.

сенбі

9.00-10.20

кабинет №4

 

3

«Семицветик» арт - студиясы

Худода Г.Т.

сенбі

10.40-12.00

кабинет №4

 

4

 «Солнышко» би үйірмесі

( 2 сынып)

Мусс О.С.

сәрсенбі

9.00 - 10.30

хореография залы

 

сенбі

9.00 - 10.30

 

5

 «Неваляшки»  би үйірмесі

(3 сынып)

Мусс О.С.

сәрсенбі

10.35 - 12.10

хореография залы

 

сенбі

10.35 - 12.10

 

6

 «Грация» би үйірмесі  (5 сынып)

Мусс  О.С.

сәрсенбі

15.00 - 16.30

хореография залы

 

сенбі

15.00 - 16.30

 

7

 «Вдохновение» би үйірмесі

(3 - 4 сынып)

Мусс  О.С.

сәрсенбі

12.15-13.00

хореография залы

 

13..05-13.50

 

сенбі

12.15-13.00

 

13.05-13.50

 

8

 «Фантазия»  би үйірмесі

(4 сынып)

Мусс  О.С.

сейсенбі

15.00-16.30

хореография залы

 

бейсенбі

15.00-16.30

 

9

 «Очаровашки» би үйірмесі

(5 сынып)

Мусс  О.С.

сенбі

11.20-12.40

хореография залы

 

10

 «Гномики» би үйірмесі1 сынып

Мусс  О.С.

дүйсенбі

11.35-12-55

хореография залы

 

11

 «Гномики» би үйірмесі1 сынып

 Мусс  О.С.

сенбі

11.35-12-56

хореография залы

 

12

 «Созвучие» жеке ән айту

Щукина Н.В.

дүйсенбі

13.00-14.40

мәжіліс залы

 

дүйсенбі

14.45-15.30

 

13

 «Талисман» жеке ән айту

Щукина Н.В.

сейсенбі

13.00-14.10

мәжіліс залы

 

бейсенбі

13.00-14.10

 

14

 «Әлем» вокалдық топ

Щукина Н.В.

сейсенбі

14.20-15.30

мәжіліс залы

 
 

15

 «Капельки» вокалдық топ

Щукина Н.В.

сәрсенбі

13.00-14.10

мәжіліс залы

 

жұма

14.20-15.30

мәжіліс залы

 

16

 «Родники» вокалдық топ

Щукина Н.В.

сейсенбі

15.40-16.50

мәжіліс залы

 

бейсенбі

15.40-16.50

 

17

Театр әлемінде

Баженова Ж.М.

сәрсенбі

13.00-14.10

мәжіліс залы

 

жұма

14.20-15.30

 

18

				Театр әлемінде

Карпова И.В.

сейсенбі

13.00-14.20

кабинет  №19

 

бейсенбі

13.30-14.50

 

жұма

14.00-15.20