Сенім телефоны
601920
email: scool26@mail.ru
Мекенжайы: Павлодар қаласы, Семенченко көшесі, 70
601920, 602114, 601968
Білім бөлімінің басты бетіне қайту
Азаматтарды жеке қабылдау кестесі:
дүйсенбі 15.00 - 18.00, жұма 11.30 - 13.30
Бір жылда2989681
Бір айда429348
Бір аптада90215
Кеше36801
Тәулік654
Все
Шрайбер Татьяна, 2005 жыл түлегі
Шрайбер Татьяна, 2005 жыл түлегі

«Балауса – 2004» балалар шығармашылығының конкурсының жеңімпазы, 4-ші орын, «Выразительное чтение» жанры бойынша дипломант,  П. Васильевке арналған  мәнерлеп оқу  қалалық конкурсында белсенді қатысушы.

Дацюк Александр, 2006 жыл түлегі
Дацюк Александр, 2006 жыл түлегі

 

Қаланың өзін-өзі басқару күнінің белсенді қатысушысы, Азаматтық білім  бойынша олимпиадада 3-ші командалық орын

Медетова Алмагуль, 2006 жыл түлегі
Медетова Алмагуль, 2006 жыл түлегі

 

Ғылыми жобалар қалалық  конкурсының жеңімпазы және ғылыми жобалар облыстық конкурсының лауреаты, 2005, Қаланың өзін-өзі басқару күнінің қатысушысы, «5-ші Сатпаев оқулары» жас ғылымдар, студенттер және оқушылар арасында республикалық ғылыми конференциясының материалдарында жинағында «Изобразительно-выразительные средства в философских толгау Бухара-Жырау, как способ представления его мировоззрения» ғылыми мақаланың авторы, 2006. 

Артыкбаев Талгат, 2007 жыл түлегі
Артыкбаев Талгат, 2007 жыл түлегі

2005 жыл – қалалық олимпиадан 3 орын, , 2006 жыл – қалалық олимпиадан 3 орын, 2006 жыл – орыс тілі және әдебиет пәндерінен аймақтық олимпиададан 1 орын, 2007 жыл– қалалық олимпиадан 3 орын,  2007 жыл– орыс тілі және әдебиет, лингвистика пәндерінен облыстық олимпиададан 3 орын

Малышев Валерий, 2006 жыл түлегі
Малышев Валерий, 2006 жыл түлегі

Қазахстан тарихы пәнінен «Тарих –Ата» Республикалық сырттай олимпиадасының жүлдегері (3 орын)

Кисиль Иван, 2007 жыл түлегі
Кисиль Иван, 2007 жыл түлегі

Шахматтар бойынша спорт шебері.2003 және 2005 жылдары  шахматтар бойынша ҚР чемпионатының қатысушысы.2006 жылы мектептік облыстық олимпиаданың жеңімпазы, 2007 жылы Павлодар қаласының командасының құрамында күміс жүлдегері.Жеке және командалық біріншілікте «Белая ладья» қалалық турнирінің бірқатар рет жүлдегері (қала мектептері арасындағы чемпионат).2007 жылы Щучинск қаласында Д.Садуахасов жүлдесіне республикалық турнирдің қатыушысы.Рейтінгі 2291.Шахматтар бойынша қалалық және облыстық  жарыстардың бірқатар рет жеңімпазы және жүлдегері.2006 жылы № 26 ЖОМ құрамасының құрамында қала мектептері арасында баскетбол бойынша  қалалық турнирдің жеңімпазы.2007 жылы № 26 ЖОМ құрамасының құрамында қала мектептері арасында баскетбол бойынша  қалалық турнирдің күміс жүлдегері. ПМУ биология-химиялық факультетінің студенті.

Прокопенко Екатерина, 9 сынып, 2007 түлегі
Прокопенко Екатерина, 9 сынып, 2007 түлегі

Орыс тілі және әдебиет бойынша аймақтық олимпиадасының жүлдегері (3-ші орын), 2007, «Хрустальный звон - 2006» вокал конкурсының  жеңімпазы, «Мисс Павлодар - 2006» конкурсының 2-ші вице-мисс, «Чешский звездопад» әндердің 5-ші халықаралық конкурсының лауреаты,  Чехия, Розмитал, 2007.

Землянушина Валерия, 2007 жыл түлегі
Землянушина Валерия, 2007 жыл түлегі

«Международный день птиц» конкурсының жүлдегері (2-ші орын), 2005 жыл, балалар шығармашылығының көрмелерінде әлденеше рет жеңген, «Зеркало природы - 2006» балалар шығармашылығының қалалық көрме-конкурсында  жеңімпаз, Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 15-жылдығына арналған көркем-қолданбалы және техникалық шығармашылықтың ең үздік Дербес  көрмесі  үшін марапатталды.

Мустафина Диана, 2007 жыл түлегі
Мустафина Диана, 2007 жыл түлегі

 Қазахстан тарихы пәнінен «Тарих –Ата» Республикалық сырттай олимпиадасының жеңімпазы

Майорова Кристина, 2007 жыл түлегі
Майорова Кристина, 2007 жыл түлегі

Қазақ тілі бойынша  қалалық мектептік олимпиаданың жүлдегері (3-ші орын), 2006, 2006 жылы республикалық Сатпаев оқуларының лауреаты, Қаланы өзін-өзі басқару күнінің қатысушысы, ҚР Ғылымдардың кіші академиясының 33 республикалық ғылыми-практикалық  конференциясында ұсынылған баяндамасы үшін 3 дәрежелі дипломмен марапатталды, 2007, азаматтық білім бойынша турнир жүлдегері, азаматтану бойынша жобаларды қорғау бойынша жүлдегер (3-ші орын), 2005, ОГП бойынша 2-ші қалалық олимпиаданың жүлдегері, 2005, Алматы қаласындағы әрекет ету  оқушылар комитетінің 2-ші республикалық форумының қатысушысы, 2006, КазГЮА қалалық ғылыми-практикалық  конференциясының қатыушысы, «12 школьных мгновении» қалалық конкурсының лауреаты.

Иманкулова Адина, 2005 жыл түлегі
Иманкулова Адина, 2005 жыл түлегі

2004 жылы орыс тілі және әдебиет бойынша қалалық олимпиаданың жүлдегері (2-ші орын); 2004 жылы орыс тілі және әдебиет бойынша  облыстық олимпиаданың  қатысушысы, «4-ші Сатпаев оқулары» жас ғылымдар, студенттер және оқушылар арасында республикалық ғылыми конференциясының материалдарында «Новые синтаксические явления в современной газете» ғылыми мақаласының авторы.

Шарипова Зайна, 2006 жыл түлегі
Шарипова Зайна,  2006 жыл түлегі

Қазақ тілінен қалалық олимпиадалар жүлдегері

Арынов Даурен
Арынов  Даурен

 Джиу-джитсудан ҚР чемпионатында күміс алқа жүлдегері

Адамов Самат
Адамов Самат

Тай бокстан әлем және РҚ чемпионы

Кисиль Игорь, 2007 жыл түлегі
Кисиль Игорь, 2007 жыл түлегі

 

Баскетбол бойынша қалалық және облыстық жарыстардың бірқатар рет жеңімпазы және жүлдегері.Павлодар қаласының құрамасының құрамында баскетбол бойынша  ҚР чемпионатының қатысушысы (1-ші лига) – 2006 жыл, Қостанай қ..2006 жылы № 26 ЖОМ құрамасының құрамында қала мектептері арасындағы баскетбол бойынша  қалалық турнирдің жеңімпазы.2007 жылы № 26 ЖОМ құрамасының құрамында қала мектептері арасындағы баскетбол бойынша қалалық турнирдің  күміс жүлдегері.2007 жылғы қараша айында Семей қаласындағы В. Переверзев есіне арналған турнирдің  күміс жүлдегері.Павлодар қаласының жоғары оқу орындары арасындағы баскетбол бойынша  турнирдің күміс жүлдегері, ПМПИ құрамасының құрамында, осы кезде осы институттың студенті болып табылады, 2008 жыл.Турнирлердің  ең үздік бомбардирі ретінде  бірнеше рет аталды.Баскетбол бойынша қала құрамасының мүшесі.Баскетбол бойынша Қазақстан Республикасының жастар құрамасына кандидат.

Омаров Асылан
Омаров Асылан

 

«Алтын белгі» аттестатының иегері, Қазақстан тарихынан олимпиадада 1-ші нәтиже, ОГП бойынша олимпиадада 3-ші орын, Қаланың өзін-өзі басқару күнінің қатысушысы (Павлодар облысының әкімі)

Касенова Азалия, 2007 жыл түлегі
Касенова Азалия, 2007 жыл түлегі

Таеквондо бойынша юниорлар арасында Қазақстан чемпионатының жеңімпазы, оқушылар спартакиадасында  күміс медалін жеңіп алды, ересектер арасында таеквондо  бойынша  жарыстардың жүлдегері (3-ші орын): Қазақстан чемпионатында және халықаралық турнирде, Астана қаласында  халықаралық турнирде алтын медаль алды, Тараз қаласында  таеквондо бойынша Қазақстан Республикасы кубогының чемпионы.

Хованова Элина
Хованова Элина

 

Минск қаласындағы «На своей Земле» халықаралық суреттер конкурсында 2-ші орын, 2007 жыл.

«День Победы - 2005» балалар суреттерінің қалалық конкурсында 1-ші орын.

Садуллаев Тимур
Садуллаев Тимур

областық интеллектуалды марафонының жүлдегері (3 орын) (2014)

Мананникова Анна
Мананникова Анна

«Абай оқулары» сайысының жүлдегері

бiрiншiсi алдың. 1 2 3 11 соңғысы